Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•-> Daleko je Amerika , jos je dalje Australija , al je dalje srce moje sto voli srce tvoje ! ♥

3 posters

Go down

•-> Daleko je Amerika , jos je dalje Australija , al je dalje srce moje sto voli srce tvoje ! ♥ Empty •-> Daleko je Amerika , jos je dalje Australija , al je dalje srce moje sto voli srce tvoje ! ♥

Postaj by VolimOsmehTvoj{F} sub srp 31, 2010 10:55 pm

Ovo je prica o nekoliko klinaca iz ulice koji bi sve dali jedni za druge!
Svi oni zive u istoj ulici , idu u istu skolu ...i ako to ne zele da priznaju zivot bi dali jedni za druge!


Jovana *Joka* = najveca riba njihovo godiste , zgodna mala, nema ko se sve nije lozio na nju , ali ona ih sve odbija..jel voli samo jednog..Dordja..97 god..

Djordje *Loki* = veci zenskaros ne postoji od njega , nema sa kim nije bio , ne bitno koje je godiste vazno je da ima devojku , ali je lep , ima lepe braon oci i kratku braon kosu , smeker , gaji simpatije prema Jovani ..96 god..

Ivana *Ika*= jedna od Jovaninih najboljih drugarica koja je bila sa Dordjem ... umislja da je riba , u skoli stalno nosi kratko i izaziva decake..bila sa nekolicinu njih do sada..97god

Marko *Maki* = Jovanin brat i Lokijev najbolji drug...smedja kosa i braon oci..visok , kosarkas ..imao samo jednu devojku do sada..svidja mu se Ivana..96god

Andrea *Ale* = Jovanina najvecaa suparnica...trenutno je sa Lokiem..nizeg rasta..duga braon kosa , siske..voli Djordja ali gaji emocije prema Stefanu..95god

Maja *Zmajcxe* = Najbolja drugarica od Alee..stalno je pored nje..kao neka baybisiterka..donosi joj sve sto pozeli..nosi naocare malo punija..ali lepa..svidja joj se Aleksa..95god

Stefan *Stef* = Majin brat u kojeg se Ale zaljubila..svidja mu se mala Jovana..plavokosi decko sa dugom kosom i velikim plavim ocima..94god

Aleksa *Lexa* = ludak kojeg nista ne interesuje osim voznje skejta..veoma je napredean u tome i dobro mu ide..ima kratku plavu kosu..i neodoljive plave okice *_* ..nema simpatiju..a ni ne zeli da razmislja o tome..97god



dozvola od Dore..:)
VolimOsmehTvoj{F}
VolimOsmehTvoj{F}
Newbie

Broj postova : 67
Join date : 31.07.2010
Age : 26
Lokacija : ~In LaLaLand~

[Vrh] Go down

•-> Daleko je Amerika , jos je dalje Australija , al je dalje srce moje sto voli srce tvoje ! ♥ Empty Re: •-> Daleko je Amerika , jos je dalje Australija , al je dalje srce moje sto voli srce tvoje ! ♥

Postaj by VolimOsmehTvoj{F} sub srp 31, 2010 10:55 pm

◘ Ne bi on to uradio , on se samo zeza! ◘
Bila je zima , a drustvo iz ulice se vracalo kuci iz skole oko 7 sati vec je bio mrak..
Naravno ispred svih su isli Ale i Maja..Ale je histericno upitala Maju

Ale : Gde je Djordje obecao je da cemo se zajedno vracati kuci! Aa :@ Da li si ga videla ?
Zmaycxe : Ne Ale pa sa tobom sam svo vreme..a da pitamo Jovanu mozda ga je ona videla ipak ona ide pozadi..
Ale : NE! Nikako pomislice kako ne vodi racuna o tome gde mi je decko..uhh ubicu ga kad ga vidim..
Jovana i Ivana su se smejale Aleksi koji ih je zasmejava sa svojim skejtom..
Jovana : Lexa pazi da ne padnes :P
Lexa : Joko nista se ti ne brinii , ja sam veoma iskusan u tome..
Joka i Ika : Da , da..xaxa :D
Lexa : Samo se vi smejte videcete vi kada ja budem posta drzavni prvak , ko ce tada da se smeje..
*Maja se okrece i upita*
M : E jel ste mi videli brata ?
Jovana : Ja nisamm ..
Ika : Ni ja..
Lexa : Takodje..Sto?
Maja : ma treba da mi daa pare..uzeo mi je danas i rekao da ce vratiti posle skole -.-
Ale : Majo okreci se..sta njih pitas..dacu ti ja ako ti je toliko vazno i ako ti trebaju pare..samo ne pricaj sa njima!
*Maja tuzno okrene glavu i nastavi da hoda*
Joka : E jel mi se cini ili nas neko prati ? Ne vidim dobro..
Ale : Kupi naocare..xaxa..
Joka : Ma bre stvarno..pogledaj..
*Aless se okrece*
A : Au stvarno nekog ima tamo..
Ika : Izgleda da su dvojica muskaraca koji trce ka vamo..
Maja : da bezimo?
Lexa : ne bolje da sacekamo da vidimo sta hoce..
Maja : Ali bojim se..
Lexa : Ajde bre tu sam ja..xD
Joka : a ti mozes da je branis ahahh:D
Lexa : Cutiii tuu..evo su..
* Djordje i Marko dolaze trceci*
Marko : Ljudi imamoo jednuu veoma vaznu i tuznu vest da vam saopstimo..
Djordje : Mislim da vam se uopste nece svideti :/ Mare ae molim te reci ti...
*Svi ih pogledase zacudjeno*
Marko : Kao sto vec znate Djoletovi roditelji se razvode..
Lexa : Uh pa to nije nsita strasno i moji su se razveli..
Marko : Pusti me da zavrsim!
Lexa : Srry
Marko : Kao sto sam vec rekao znate da se njegovi roditelji razvode...Mama mu ide u Ameriku , a tata u Australiju..i on ne zna sa kim da podje..znate da ne moze ostati ovde..
Joka : STA?! ovaj molim ?
Ale : Ajde bre ne zezajte se sa tim stvarima -.-
Joka : Loki ti to ne bi uradio zar ne? Ti se samo zezas?
Djole je pogleda onako kako on to ume...

*nastavak sutra ili kasnije* :PP
VolimOsmehTvoj{F}
VolimOsmehTvoj{F}
Newbie

Broj postova : 67
Join date : 31.07.2010
Age : 26
Lokacija : ~In LaLaLand~

[Vrh] Go down

•-> Daleko je Amerika , jos je dalje Australija , al je dalje srce moje sto voli srce tvoje ! ♥ Empty Re: •-> Daleko je Amerika , jos je dalje Australija , al je dalje srce moje sto voli srce tvoje ! ♥

Postaj by Doll. sub srp 31, 2010 10:58 pm

aww. lijepo pises. :)
svidja mi se. i naslov teme, jako <3
Doll.
Doll.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3494
Join date : 21.06.2010

https://adore-teens.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

•-> Daleko je Amerika , jos je dalje Australija , al je dalje srce moje sto voli srce tvoje ! ♥ Empty Re: •-> Daleko je Amerika , jos je dalje Australija , al je dalje srce moje sto voli srce tvoje ! ♥

Postaj by VolimOsmehTvoj{F} sub srp 31, 2010 11:01 pm

hvalaa punoo ^^ :)
hehe..i meni se svidja naslov:D ♥️
VolimOsmehTvoj{F}
VolimOsmehTvoj{F}
Newbie

Broj postova : 67
Join date : 31.07.2010
Age : 26
Lokacija : ~In LaLaLand~

[Vrh] Go down

•-> Daleko je Amerika , jos je dalje Australija , al je dalje srce moje sto voli srce tvoje ! ♥ Empty Re: •-> Daleko je Amerika , jos je dalje Australija , al je dalje srce moje sto voli srce tvoje ! ♥

Postaj by Kaća pon pro 27, 2010 5:25 pm

Like za naslov.
Fino pišeš,nastavi :D
Kaća
Kaća
Newbie

Broj postova : 80
Join date : 26.06.2010

[Vrh] Go down

•-> Daleko je Amerika , jos je dalje Australija , al je dalje srce moje sto voli srce tvoje ! ♥ Empty Re: •-> Daleko je Amerika , jos je dalje Australija , al je dalje srce moje sto voli srce tvoje ! ♥

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.