Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3

5 posters

Go down

Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3 Empty Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3

Postaj by teamo♥ uto ruj 04, 2012 2:46 pm

Ok, ovo što ću sada da napišem desilo se pre 2 dana juče i prekjuče :)
Svi znate kako sam imala 18 rođendan pre 4 dana ali ga nisam mogla proslaviti jer sam bila bolesna. I jedva sam čekala nedelju. Ujutro sam se dogovorila sa Nemanjom na kafi.
Kasnila sam po običaju 20 minuta hihi. Seli smo i neko vreme čutali...ono neugodnjak totalni >.< I ondaa je on stavio neku kuijicu na sto( ne naravno da me nije zaprosio haha). Budala mi je kupio prelepu ogrlicu(koju sam ja odabrala ali nesvesno...jer jednom prilikom on me pratio doma pre nekih 8 dana i zastsala sam pored draguljarnice jermi je navika da stanem ispred svakog izloga sa robom ili nakitom i videla sam tu ogrlicu tada haha). Nisam mogla da verujem jer on nije mnogo romantičan tip koji će da ti kupi cveće ili tako nešto tako da me ovo oduševilo! I mnogo smo pričali opet.I tada mi je rekao nešto šta verovatno je bilo presudno i što verovatno ću da pamtim za ceo život;
Ako me odbiš ja verovatno nikad neću da imam ženu niti decu. aaaa sledila sam se na tu rečenicu :) I onda sam mu odlučila da dam šansu :))
Bili smo na kafi od po 12 pa do po 2 a onda smo otišli kod njega doma. Tamo se krenuli da gledamo neki film i onda sam morala doma da idem :(
Kasnije oko 5 su mi došle devojke i krenule smo da se sređujemo za van(išli smo u klub a iznajmili smo poseban deo kao za moj rođendan).
Evo kombinacije Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3 1257785416930_f
(pored mene je Lamia, moja mlađa sestra 16 :) )
Krenuli smo u klub oko po 10. Ljudeki kako je dobro bilo....neviđeno,baš sam se lepo zabavila da kraj leta :D Mnogo sam popila ali nije me začudo jako uhvatilo. U 6 ujutro sam došla doma i uopšte nisam nit oka slopila jer sam već u 11 morala da idem u školu hah.
Bilo mi je divno videti ekipu opet zajedno mada sam se s pola njih videla preko leta al opet je drugačije hihi. U školi sam bila mrtva,evo na praksi oko 5 kako sam izgledala haha
Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3 1256177492467_f
Eto :) Ništa baš spektakularno ali opet bilo je zanimljivo :))
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3 Empty Re: Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3

Postaj by Unique Yeah uto ruj 04, 2012 2:50 pm

Predivno, decko se trudi, moras mu dat priliku
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3 Empty Re: Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3

Postaj by teamo♥ uto ruj 04, 2012 2:51 pm

Jesteeee sad idem s njim van pa javim kako je bilo :)
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3 Empty Re: Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3

Postaj by MirandaFan™ uto ruj 04, 2012 2:59 pm

Simline je napisao/la:Predivno, decko se trudi, moras mu dat priliku
Baš se lik trudi. :D
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3 Empty Re: Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3

Postaj by teamo♥ uto ruj 04, 2012 3:01 pm

Jeste :D
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3 Empty Re: Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3

Postaj by Princess. uto ruj 04, 2012 3:03 pm

Aww slatko. Da, baš se vidi da mu je stalo do tebe. ;)
I prekrasna si na ovoj gore slici. *-*
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3 Empty Re: Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3

Postaj by teamo♥ uto ruj 04, 2012 3:04 pm

Jeste i mnogo mi je drag <3
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3 Empty Re: Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3

Postaj by Classy uto ruj 04, 2012 9:13 pm

A baš mi je drago :D Prelijepa si i ti i seka, ali moram priznati da mi ona možda čak izgleda starije od tebe haha.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3 Empty Re: Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3

Postaj by teamo♥ sri ruj 05, 2012 1:16 pm

To svi kažu al to je zato što je malo jača i viša mnogo od mene :))
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3 Empty Re: Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3

Postaj by MirandaFan™ sri ruj 05, 2012 1:19 pm

Meni izgleda k'o da si ti jača, al'... Obje ste lijepe. :)
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3 Empty Re: Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3

Postaj by teamo♥ sri ruj 05, 2012 1:22 pm

Nisam ona je visoka 187 i jača je...haha
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3 Empty Re: Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3

Postaj by MirandaFan™ sri ruj 05, 2012 1:25 pm

dalinda <3 je napisao/la:Nisam ona je visoka 187 i jača je...haha
Haha. Ma, isti je to sve vrag, haha. :)
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3 Empty Re: Ono srce Balkansko i srce Jadransko svima ću pričati da moje leto siii <3

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.