Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Još jedna prošla...

Go down

Još jedna prošla... Empty Još jedna prošla...

Postaj by Točkica pon pro 31, 2012 11:18 am

Još jedna prošla... Tumblr_mfq2tnQMBS1qj0lwxo1_500


Svaka mi godina prolazi sve brže, uopće ne znam zašto. Prošlu Novu kao da smo slavili prije dva mjeseca. Ovo postaje depresivno! :P

Svejedno, gledam 2013. kao godinu novih prilika. U nekim ću stvarima probati ispočetka, popraviti ih, popraviti sebe... Ne mora uvijek 01.01. biti taj datum od kada ćemo nešto pokušati promijeniti na bolje, no opet, zašto ne?

Ostatak ovog zadnjeg dana 2012. ću probati iskoristiti najbolje što mogu. Prisjetit ću se stvari koje su me razveselile, osoba koje su bile tu i onih koje su otišle, svima ću im zahvaliti jer eto, znam na čemu znam, znam što sam. Svima ću poželjeti najbolji mogući početak i ostatak nove, nasmijati se i zaboraviti na ono što me je znalo dovesti do ruba plača, ako ne i do samog sloma, ono kad misliš da nemaš nikoga, nemaš kamo...

Isto to želim i vama: da krenete dalje, bez obzira na sve! Želim vam puno smijeha, novih prijateljstava, onih pravih, iskrenih. Želim vam 365 dana bez suza, bez kajanja, bez gledanja unazad. Živite. Dišite. Uživajte. Znam da je vjerovatno bilo teško neki puta, ali možete vi to. Sjetite se, prošli ste preko svega što vam je dosada stajalo na putu. Tako će biti uvijek!



Iskoristi šanse. Govori istinu. Izađi s nekim tko je apsolutno pogrešan za tebe. Reci NE. Potroši sav svoj novac. Upoznaj nekoga slučajno. Reci VOLIM TE. Pjevaj glasno. Smij se glupim šalama. Plači. Izvini se. Reci nekome koliko ti znači. Reci nekom kretenu što misliš o njemu. Živi život, i NEMOJ SE KAJATI!


Još jedna prošla... 2013-Please-Be-Good-To-Me
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.