Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..."

4 posters

Go down

"‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..." Empty "‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..."

Postaj by sexyxx čet stu 01, 2012 10:16 am

Ne mogu vjerovati da se ovo meni događa.
Ja sam,do prije ovog ljeta imala poprilično hm...normalan zivot. Nisam se zamarala deckima,isla sam van do 9 i kako to sve vec ide.
I odjednom,bum. Pocela sam izlaziti,piti i pusitit. I upoznala decka o kojem sam vec pricala.E znaci...
Jucer je bio neki halloween parti. I normalno da sam isla haha. I ok,dosli mi,poceli biljar i sve super. Punilo se,i odem ja naruciti jeger. I vidim kako on ulazi. Srce tisucu otkucaja u sekundi i on mi namigne i kaze: Ooo desi. drunk
I dobro, to je proslo ok. On je bio sa svojim drustvom,ja sa svojim. I pozvali nas neki decki da odigramo jednu rundu biljara s njima. Sve 5,kad ono ja skuzim kak se Josip(taj decko s kojim sam bila vani i kojim se dopisujem) zvali s nekom liksuom. Fuj,zgadio mi je vecer. Znaci,nisam ja sad nesto ljubomorna,neka on joj napravi i 40 djece ak oce,al nek to radi sto dalje od mene. Vecer upropastena -.-
Ali nije to naravno to. Onda je jedan lik poceo me gledati i namigivat mi. Ja si mislim ajd mars mali a kad ono on dodje do mene i zagrli me oko struka. Ok....ne. Ja njemu kao ajd smiri se al nis.I cijeli me je vecer pratio i dirao. Dobro pa je bio s njim neki predobar decko,Svabo ga zovu,koji je em zgodan em predobar pa ga je on odjebo i tjesio me sto se tice Josipa.
I na kraju se ja jedina nisam napila,OPET,i cuvala sam ove moje koze koje su bile mrtve. Divno. Nisam uopce spavala nocas jer mi je sam bila slika njega i nje kak se zvale,a vazno da on meni govori da sam POSEBNA! ma mars govno jedno.
I ustala sam se u 7 i pogledala se u ogledalo i rekla: nek on bude tuzan jer te ne moze imati,on gubi.
I sad sam bas dobro osjecam. Jedino sam malo umorna al jebiga haha.
I ujutro mi se Josip javio na chat a bila sam full uvjerena da nece. I pitala sam ga kao ko mu je bila ona likusa,jel to kao mu cura,a dodje on meni da ne zna o.o
I pitala sam ga jos kao kako nezna,jel mu se ta cura svijda il sta i odgovorio mi je da ne zna da mi nemre rec. I opet me stavio na tanki led...
Pa ajd neko ko ima iskustva HEEEELP! jer stvarno bi mi dobro dosao neki savjet ili neko objasnjenje sta je njemu u glavi haha. Jer realno svidja mi se jako. Die

sexyxx
sexyxx
Nerd
Nerd

Broj postova : 164
Join date : 22.09.2012
Age : 26
Lokacija : Belgrade.

[Vrh] Go down

"‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..." Empty Re: "‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..."

Postaj by Princess. čet stu 01, 2012 10:55 am

Ma odjebi ti to. Ne treba ti takav. Dam se kladit da ne priča samo tebi da si posebna, nego i toj curi sa kojom se bario, a i vjerojatno još hrpi njih. Znam ja dosta takvih kretena.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

"‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..." Empty Re: "‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..."

Postaj by Classy čet stu 01, 2012 11:27 am

Ma odjebi. Teško je gledati kako se ljubi s drugom curom, ali kako ju drži za ruku i gleda ju na način kakav tebe nikad nije gledao, još je teže. On je neki player očito, ne treba ti takav u životu.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

"‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..." Empty Re: "‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..."

Postaj by sexyxx čet stu 01, 2012 11:48 am

Tu ste u krivu haha. On nije player, znaci jedva kad da popije i zbilja je decko predobar. Totalno je prizemljen,imao je valjda samo jednu curu prije i brijem da nije neki tam jer znam ih i ja dosta. On stvarno nije takav, svi su mi to rekli,al kao jucer se napio sta ja znam...
:/
a odjebat ga necu sigurno,svidja mi se pobogu.
sexyxx
sexyxx
Nerd
Nerd

Broj postova : 164
Join date : 22.09.2012
Age : 26
Lokacija : Belgrade.

[Vrh] Go down

"‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..." Empty Re: "‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..."

Postaj by Phalange. čet stu 01, 2012 11:56 am

Ja ga nebi viseni stapom preko monitora taknula. Ne moze ti to radit. ><
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

"‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..." Empty Re: "‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..."

Postaj by Classy čet stu 01, 2012 12:05 pm

Tješiš se vjerojatno, dečki dosta lažu i ponekad im ne treba sve vjerovati. Ali ako ti se toliko sviđa, onda riješi to s njim, razgovarajte u četiri oka otvoreno o svemu. Opet, kažem ti, nemoj onda biti ljuta ako budeš povrijeđena zbog iste stvari.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

"‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..." Empty Re: "‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..."

Postaj by sexyxx čet stu 01, 2012 12:18 pm

Ah,nitko me ne razumije...On je dobrica, stvarno je...odbojkas je,i ja sam mu jednom dosla na utakmicu ga iznenaditi i vidjela sam na njemu da je bio izennadjen i priznao mi je to...i rekao da nitko mu nije jos dosao na utkamicu prije a valjda o tom nije lagao::/
sexyxx
sexyxx
Nerd
Nerd

Broj postova : 164
Join date : 22.09.2012
Age : 26
Lokacija : Belgrade.

[Vrh] Go down

"‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..." Empty Re: "‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..."

Postaj by Princess. čet stu 01, 2012 12:23 pm

Pa onda mu reci nek' ti objasni šta je to bilo. Ne može on tebi govorit da si posebna, šta sve ne i onda se sa drugom barit i reć ti da ne zna šta je to bilo. Da mu se stvarno sviđaš, rekao bi ti šta je to bilo i ne bi se izmotavao.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

"‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..." Empty Re: "‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..."

Postaj by sexyxx čet stu 01, 2012 12:24 pm

Znam,mah...pitat cu ga kad bude online i vidit sve...
sexyxx
sexyxx
Nerd
Nerd

Broj postova : 164
Join date : 22.09.2012
Age : 26
Lokacija : Belgrade.

[Vrh] Go down

"‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..." Empty Re: "‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..."

Postaj by Classy čet stu 01, 2012 12:34 pm

sexyxx je napisao/la:Ah,nitko me ne razumije...On je dobrica, stvarno je...odbojkas je,i ja sam mu jednom dosla na utakmicu ga iznenaditi i vidjela sam na njemu da je bio izennadjen i priznao mi je to...i rekao da nitko mu nije jos dosao na utkamicu prije a valjda o tom nije lagao::/

Pa i ovaj je bio, na kraju je ispao govedo.
Gle, to ti govorim da paziš na sebe, da ne budeš povrijeđena kao što sam ja bila. Jer još uvijek nisu zacijelile te rane kad te netko emotivno povrijedi. Ne prijeđe se preko toga samo tako.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

"‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..." Empty Re: "‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..."

Postaj by sexyxx čet stu 01, 2012 12:35 pm

Sta "ovaj je bio" ??
sexyxx
sexyxx
Nerd
Nerd

Broj postova : 164
Join date : 22.09.2012
Age : 26
Lokacija : Belgrade.

[Vrh] Go down

"‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..." Empty Re: "‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..."

Postaj by Classy čet stu 01, 2012 12:50 pm

Dobrica, super dečko, normalan, dok ga nisam zapravo upoznala. I nemoj si dozvoliti da te itko tako povrijedi, ja sam se propila i totalno promijenila. Svaka bol te promijeni. Mislim, sad sam dobro, ali ono prije je bilo strašno. :/
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

"‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..." Empty Re: "‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..."

Postaj by sexyxx čet stu 01, 2012 12:57 pm

Necu,vidit cu,mislim izasli smo 2 puta. Sad cu razgovarat jos o svemu tome s njime i pokusat cu skuzit kakav je. A ako i ikad budem u vezi s njim pa se ispostavi da je tup onda cu prekinut s njim.(nekako,lakse je kad stvarno znas da je glupan pa ti nije zao prekinut s njime neg ovako....) Mada,male su sanse da cu ja bit s njim al aj hahha :P
sexyxx
sexyxx
Nerd
Nerd

Broj postova : 164
Join date : 22.09.2012
Age : 26
Lokacija : Belgrade.

[Vrh] Go down

"‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..." Empty Re: "‘De si, sta ima mala, od Beca, Monte Karla Ciriha, Amsterdama, ni jedna nije kao ti..."

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.