Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tenzije - zašto?

+4
Cinderella
Princess.
Classy
Unique Yeah
8 posters

Go down

Tenzije - zašto? Empty Tenzije - zašto?

Postaj by Unique Yeah uto srp 10, 2012 6:04 pm

Već tjedan dana nešto sam na tankom ledu s tatom.
Prvo me nazvao stokom, zatim mi je jučer rekao da sam glup jer nisam skužio neku dabilnu foru. A, danas me krivio i derao se na mene jer kada u imenik na mobitelu napiše m ne prikaže mu se Mama. I bio je jaaako ljut na mene jer je to bio moj mobitel, i da sam ga ja sj*bao. Došlo mi je da zaplačem, ali mahnuo sam glavom, u sebi rekao ti si febjulosan i otišao dalje.
Što se događa, zašto smo tako napeti, to jest zašto oni tako lete, i živčani su.

Sad se odem otuširati da se malo osvježim nakon cjelodnevne igre sa rodbinom.
Sav sam blatan, ali bilo je predobro.

Tenzije - zašto? DSiiF8624_large

p.s. Dok se opuštam pustit ću suze, možda me one smire. Jer se držim dalje od cig.., donovane oladi.
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Tenzije - zašto? Empty Re: Tenzije - zašto?

Postaj by Classy uto srp 10, 2012 9:29 pm

Pričaj mi, ja se sa starim svaki dan prepirem oko iste gluposti, mislim da svi susjedi već znaju da nam je odnos nikakav.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Tenzije - zašto? Empty Re: Tenzije - zašto?

Postaj by Princess. uto srp 10, 2012 9:31 pm

Ja nisam nikad imala ni približno sličnu situaciju sa starim. Moj stari je super. :D
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Tenzije - zašto? Empty Re: Tenzije - zašto?

Postaj by Cinderella sri srp 11, 2012 12:44 am

Ja nisam nikad bila u nešto super odnosima sa tatom, tak da te razumijem. Nadam se da će se tvoj malo smiriti :)
Cinderella
Cinderella
Dude
Dude

Broj postova : 864
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Lokacija : In your dreams.

http://fallingapartforyou.tumblr.com

[Vrh] Go down

Tenzije - zašto? Empty Re: Tenzije - zašto?

Postaj by Unique Yeah sri srp 11, 2012 6:18 am

Ja sam s tatom i on samnom vise u prijateljskim odnosima, nikada se ne svadamo a akonda onda to traje tjedan dana. Jednom godisnje se desi.

Ajde jutros je bolje
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Tenzije - zašto? Empty Re: Tenzije - zašto?

Postaj by Phalange. sri srp 11, 2012 7:05 am

Mene moji nekad tako iziritiraju,pa se ja posvađam s njima. Ni ne pomirimo se,samo nastavimo normalno pričat nakon nekog vremena :)

Moj ti je savjet da mu kažeš sto mislis. Da te prestane vrijeđati (?), da ti to smeta :)

U dobrim sam odnosima s tatom:)
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Tenzije - zašto? Empty Re: Tenzije - zašto?

Postaj by VanillaKismet sri srp 11, 2012 11:28 am

Ja inače imam odličan odnos sa svojima, moje frendice kažu da ne ni smjele tako pričati sa roditeljima.
A čuj, loš dan, loša sedmica. Možda je zbog nečega nervozan pa ne zna kako bi se ponašao..
Proći će, sigurna sam! :D
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Tenzije - zašto? Empty Re: Tenzije - zašto?

Postaj by Shinigami čet kol 02, 2012 10:35 pm

Gaaah, ja sam si nekad dobra s tatom, nekad nisam, makar znam zašto, teško mu je na poslu, jest da je na dobrom mjestu, direktor, ali privatna firma, i gazda je prokleti idiot (imala sam "čast" upoznati ga).. I onda ga je*e na svakom koraku, za svaku glupost, misli da je faca, ponižava ga.. A kaj tata može, svi žele zadržati radna mjesta pa tako i on, i onda mora trpiti glupe debile koji imaju retardirane hirove..

Takve stvari promijene ljude, ja znam da mu je teško, i onda kad dođe doma, i kad se krenemo nekaj svađati, ja sam odem nekam, i ne uzimam si to k srcu jer znam da to ne misli ozbiljno, nego i njemu treba ispušni ventil, koji je u hrpi slučajeva onaj krivi..

Tako da razmotri tu opciju, možda je tako nešto u igri, ne živciraj se, proći će..
Shinigami
Shinigami
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 383
Join date : 14.03.2012
Age : 30

[Vrh] Go down

Tenzije - zašto? Empty Re: Tenzije - zašto?

Postaj by Amélie pet kol 03, 2012 2:24 pm

JA se rjetko kad svađam sa svojim starim to je valjda jer ga nema po 2 mjeseca kod kuće (radi u inozemstvu) ali inače kad je kod kuće uvijek se zezazmo i tako. Ali moj tata je jedan on najživčanijih ljudi koje ja poznajem tako da kao što je Iva rekla, svima treba malo da se ispušemo i izbacimo to iz sebe. Bit će dobro ;)
Amélie
Amélie
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1859
Join date : 19.12.2011
Age : 28
Lokacija : Croatia.

https://www.youtube.com/watch?v=ROqTa1mn_qc

[Vrh] Go down

Tenzije - zašto? Empty Re: Tenzije - zašto?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.