Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto?

5 posters

Go down

Zašto? Empty Zašto?

Postaj by Točkica čet sij 26, 2012 11:40 pm

Dakle, vidim da u zadnje vrijeme sve nešto muči... Dečki, škola, ovo, ono...

Ja isto imam nešto na umu, ali ne mogu reći da me baš to 'muči', prije bi rekla da mi to nikako nejde u glavu ili da mi jednostavno nije jasno zašto.
Da prijeđem na stvar...

Ima odličnu ekipu, 'sastavljena' je i od dečki i od cura (istina, dečki ima više, ali nema veze). U toj ekipi imam dvije, tri najbolje frendice, baš one kojima vjerujem i sve, a ovi ostali su samo odlični prijatelji. Slavili smo Novu već sad drugu godinu zajedno, budući da smo svi počeli više-manje izlaziti (imamo 16, 17 godina). Kada idemo van, nas 15ak se dogovori da idemo, uglavnom predobro nam je. Rođendane slavimo skupa, preko praznika niti jedan dan ne može proći bez da se ne nađemo u parku ili kod nekoga... Čini se, ekipa iz snova.

Nažalost, uvijek mora postojati onaj 'Ali', pa tako nije ni nas 'zaobišao'.

Oke, fešte su, rođendani, Nova... Oke, mora (zapravo i ne mora, ali nema veze) biti nešto alkohola... Oke, normalno je da si popiješ nešto... Ali, jel baš svaki put na zabavi moraš biti pijan?? Jel baš svaki puta moraš toliko popiti da ne znaš di si?

E upravo mi je to na umu. Na svakoj fešti dobra polovica dečkiju, a što je najžalosnije - i cura, je pijano.

Kužim, vremena se mjenjaju, sad je taj alkohol jednostavno postao nešto bez čega se na zabave ne ide, ali opet! Tako mi je užasno kada se nakon nekog vremena okupimo da se napokon zabavimo malo, a ta se 'zabava' pretvori u 'Drži glavu kome stigneš'. Ono, kuda se god okreneš, netko povrača. Pa da ti se život zgadi! (Nisam gadljiva, ali kužite kaj hoću reči).
Dobro, priznajem da sam imala i ja svoju fazu s tim alkoholom, ono, morala sam popiti jeger il' nešto, dokazivati se s ekipom, ali nikada nisam bila ovakva! Stvarno nisam. Prošao me taj idiotizam, hvala Bogu.

Oke, oke, dečki su dečki, jednostavno se moraju dokazivati (ne svi, i sad ne kužim kome se dokazivati, al' dobro), ali kad vidim curu kako jedva stoji, uzima bocu, naginje i pije tequilu kao vodu, pitam se na što je ovo današnje društvo spalo. Dođemo na rođendan, cura se napije, napravi glupost i kasnije se pravda da se ničega ne sjeća. Daj ajde -.- Zašto onda piješ?!
Ili dakle, jedni od najbesmislenijih 'izgovora' za to da se netko napije su mi (a redovito ih čujem): "Ja ne mogu plesati ako si ne popijem."(ovo čujem svaki puta kada smo vani -.-) i "Nema zabave bez alkohola." Na ovu zadnju mi se kosa digne! E pa dragi moji, nemate vi pojima kakva je zabava bez njega!

Ili znate kaj mi je još bolje?! Kad vidim curicu iz 7. razreda (nisam ništa puno starija, ali opet) da piše po fejsu svojim frendicama po zidu "E kako smo se jučer napile..hahah", "E onaj jeger od jučer...", "Kad ćemo se opet ubit'?" i još milijun primjera, dođe mi da lupim glavom po zidu u njihovo ime. Kako ne kuže da je to tako jadnoo?! To mi je stvarno... Ma ne znam ni sama. >.<

Spoiler:

Dogodilo mi se još jednom da sam na 'Danima Vina' s frendicama izvodila gluposti, nas 4 je kupilo bocu i same smo to popile. Uglavnom, bile smo poprilično vesele :) Lijepe uspomene, da. :')

Kada čujem kako mi sestrična priča kako su se oni prije zabavljali (ona sad ima 26), kakve su gluposti izvodili, kako im je savršeno bilo, dođe mi da plačem što se nisam rodila 10ak godina ranije. Sjećam se dok sam još imala 8, 9 godina... Bilo je preljepoo :) Što je sad ovo? Drugi svijet, totalno.


I da, sad mogu reći da donekle kužim kad mi baka dobaci da je prije bilo bolje. Slažem se, bako! U potpunosti!
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Zašto? Empty Re: Zašto?

Postaj by *Just Smile* pet sij 27, 2012 2:54 pm

znam kako je to! kod nas su isto uvijek svi pijani, tj. većina.
zalomi se i meni koji put, ali tako često ne baš.xD
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Zašto? Empty Re: Zašto?

Postaj by Classy pet sij 27, 2012 3:49 pm

Kao prvo, + za ovaj post.
Rekla si sve što mislim. Ni meni iskreno nije jasno zašto nema zabave bez alkohola? Ili trave? Kod mene je i to postalo normalno. Ja neke ljude jednostavno uvijek vidim mrtve pijane vani. I rigotina, naravno, na sve strane. Na šta je današnja mladež spala... sramota. Nekima je potrebno 5 čaša vodke da se opuste i krenu plesati. Meni je potrebno 0 čaša alkohola i iako sam u štiklama od 12 cm, ja ću plesati cijelu noć ako treba i bit će mi predobro. Tužno kako je svima "potreban" alkohol da se opuste i zabave.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Zašto? Empty Re: Zašto?

Postaj by VanillaKismet pet sij 27, 2012 4:15 pm

Koja glupost je to da se ljudi ne mogu opustiti bez alkohola.
Umjesto da poštuju svoje tijelo i ne zatrpavaju ga toksinima,oni jednostavno piju.A kakva je zabava rigati cijelu noć,jer si 4 sata proveo nad šoljom/kesom a možda 15 minuta se zabavio?

ja to ne shvatam.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Zašto? Empty Re: Zašto?

Postaj by Princess. pet sij 27, 2012 7:06 pm

Kod mene se dečki napiju, a cure se uglavnom prave pijane, što je meni još gore.
Žalosno je to da se ne može bez alkohola. Ajde, možda nekom treba da se opusti, ali šta se trebaš napit?!
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Zašto? Empty Re: Zašto?

Postaj by VanillaKismet pet sij 27, 2012 9:06 pm

haha preočajno kad se sedmi razredi prave pijani.
pa muka mi dođe.><
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Zašto? Empty Re: Zašto?

Postaj by Princess. pet sij 27, 2012 10:33 pm

Ma sve mlađi počinju pit. Užas. Ja još ni sad ne popijem ne znam kol'ko. Uvijek sve dobro razrijedim sa kolom. ><
Ili kad dođeš van u neki disco, a ono dječji vrtić unutra. -.- Hvala Bogu pa mi ne idemo na takva mjesta više.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Zašto? Empty Re: Zašto?

Postaj by Točkica sub sij 28, 2012 11:32 pm

Ehh, ne znam što reći. Da je barem sve kao prije :) Bilo je tako dobro ^^
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Zašto? Empty Re: Zašto?

Postaj by Classy ned sij 29, 2012 9:50 am

Nitko me ne razumije, ali ja bi tako voljela da sam sada u 50ima ili 60ima.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Zašto? Empty Re: Zašto?

Postaj by VanillaKismet ned sij 29, 2012 2:11 pm

Pa meni se sviđa ovako kako je sad.Mislim na modernizaciju.
Jedino je ovo naše društvo otišlo kvragu.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Zašto? Empty Re: Zašto?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.