Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što dečki žele?

+22
Muffin.
Dia♥
Primrose
Ančo:)
Amyicha
KiS
Nightmare
Animal.
Hannek ♥
MILICA.HANAMONTANA
trick-trick
Chuck
XxlolipopxX
RedOne♥
Iva Tinkivinki
Cloud Razor
Princess.
*Just Smile*
Allegra
Doll.
Classy
Ivonnii
26 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Što dečki žele?   - Page 2 Empty Re: Što dečki žele?

Postaj by *Just Smile* uto ruj 20, 2011 8:27 pm

Ma dečki žele sex i to je to.xD
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Što dečki žele?   - Page 2 Empty Re: Što dečki žele?

Postaj by Primrose sri ruj 21, 2011 5:55 pm

Nije istina da dečki žele samo sex. Uzmimo primjer, moj frend, ajmo rec najbolji, je prezgodan, prepopularan, zna hrpetinu cura, a svi ga živi obožavaju zato jel je dobar, drag, smešan, pažljiv itd. I uopce nije onak seksualno nabrijan niti to. Nikad ti nece reci naprimjer da si sexy, nego uvijek kaže predivna ili lijepa ili kako vec. Obožava kada cure ne nose puno šminke, i kada se ne forsaju, znaci voli prirodne cure. Uvijek se sjeti kada neka cura, barem mu ona bila frendica, ima rođendan, i uvijek joj kupi nešto, pa barem čokoladu u kantini haha. Uvijek će te poslušat, pomoci ti. Vecina deckiju sa kojima se ja druzim su takva, i puno su bolji i zgodniji od onih koji samo misle na sex.

Glupo je misliti da decki misle samo na sex. :/

Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Što dečki žele?   - Page 2 Empty Re: Što dečki žele?

Postaj by *Just Smile* sri ruj 21, 2011 7:19 pm

ah.šteta šta su takvi rijetki.:O
ali vjerujem i ja da postoje, samo ja ne znam baš puno takvih.
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Što dečki žele?   - Page 2 Empty Re: Što dečki žele?

Postaj by Princess. sri ruj 21, 2011 8:12 pm

Ja baš obrnuto. Znam par njih koji žele sex. Ali i u to sumnjam. Više mislim da oni to pričaju samo da ispadnu frajeri, inaće nebi imali muda za to.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Što dečki žele?   - Page 2 Empty Re: Što dečki žele?

Postaj by Dia♥ pon lis 03, 2011 6:52 pm

Upravo tako. Iskreno,ja da sam muško i da sam lepa i nabildovana ja bih jebal* sve redom.Što da ne ako mi se već nudi prilika :D To što su neke žene glupe,to je nihov problem. Valjda sama možeš da skontaš kada dečko od tebe hoće sex,a kada hoće da mu budeš ˝jedina˝ ili šta već. :)
Dia♥
Dia♥
Newbie

Broj postova : 49
Join date : 11.09.2011
Age : 27

[Vrh] Go down

Što dečki žele?   - Page 2 Empty Re: Što dečki žele?

Postaj by Muffin. uto lis 04, 2011 5:21 pm

^^slažem se xd
Muffin.
Muffin.
Dude
Dude

Broj postova : 1296
Join date : 05.07.2010
Age : 29
Lokacija : the hood

http://kangaroo-dz.blog.hr

[Vrh] Go down

Što dečki žele?   - Page 2 Empty Re: Što dečki žele?

Postaj by Lu. pet stu 04, 2011 11:15 pm

MissDora je napisao/la:Nije istina da dečki žele samo sex. Uzmimo primjer, moj frend, ajmo rec najbolji, je prezgodan, prepopularan, zna hrpetinu cura, a svi ga živi obožavaju zato jel je dobar, drag, smešan, pažljiv itd. I uopce nije onak seksualno nabrijan niti to. Nikad ti nece reci naprimjer da si sexy, nego uvijek kaže predivna ili lijepa ili kako vec. Obožava kada cure ne nose puno šminke, i kada se ne forsaju, znaci voli prirodne cure. Uvijek se sjeti kada neka cura, barem mu ona bila frendica, ima rođendan, i uvijek joj kupi nešto, pa barem čokoladu u kantini haha. Uvijek će te poslušat, pomoci ti. Vecina deckiju sa kojima se ja druzim su takva, i puno su bolji i zgodniji od onih koji samo misle na sex.

Glupo je misliti da decki misle samo na sex. :/


potpisujem..imam takvog frenda :)
al, svi su oni super ovo ono, al kad nas povrijede kazemo ma svi su oni isti. zar ne?
Lu.
Lu.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 649
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Lokacija : Sisak

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001070070787

[Vrh] Go down

Što dečki žele?   - Page 2 Empty Re: Što dečki žele?

Postaj by tinchica sub stu 12, 2011 9:04 pm

Vau, čitam ovu temu i 90% odgovora je "Nisam pročitala tekst jer znam što žele - seeeeks ahaha kak sam ja pametna"
Naravno da žele seks. I cure žele seks. To ne znači da nam je to jedino ili najvažnije. Mogle ste pročitati ovaj tekst jer je istinit.
Dečki koji vam se čine kao da žele samo seks ne vide sve cure kao komade mesa - misle da ste dobre, ali im ne pašete psihički pa bi vas samo jebali. Oni se najčešće spetljavaju sa enormnim brojem cura da bi se na kraju primirili sa jednom za koju nikad nebi rekli da je njegov tip, ali oni se zaljube preko ušiju.
Sigurno vam nisu svi frendovi seksualno ugroženi manijaci. Dakako svi vjerojatno poznajemo nekolicinu takvih, ali priznajte da su ostali prilično normalni. A to je zato što nisu puno drugačiji od nas - traže nekoga tko će im biti i najbolja prijateljica i cura. Tako je jednostavno.
tinchica
tinchica
Dude
Dude

Broj postova : 1422
Join date : 26.07.2011
Age : 30
Lokacija : Zagreb

http://tinchica.tumblr.com

[Vrh] Go down

Što dečki žele?   - Page 2 Empty Re: Što dečki žele?

Postaj by Shinigami ned sij 20, 2013 12:45 am

Hahaha.. samo jednu stvar.. Pussssyyyyyyyyyyyyyy[CAT!] hahah.. pervs..

Ma šalim se ima i dobrica :)
Shinigami
Shinigami
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 383
Join date : 14.03.2012
Age : 30

[Vrh] Go down

Što dečki žele?   - Page 2 Empty Re: Što dečki žele?

Postaj by Točkica ned sij 20, 2013 2:57 pm

tinchica je napisao/la:Vau, čitam ovu temu i 90% odgovora je "Nisam pročitala tekst jer znam što žele - seeeeks ahaha kak sam ja pametna"
Naravno da žele seks. I cure žele seks. To ne znači da nam je to jedino ili najvažnije. Mogle ste pročitati ovaj tekst jer je istinit.
Dečki koji vam se čine kao da žele samo seks ne vide sve cure kao komade mesa - misle da ste dobre, ali im ne pašete psihički pa bi vas samo jebali. Oni se najčešće spetljavaju sa enormnim brojem cura da bi se na kraju primirili sa jednom za koju nikad nebi rekli da je njegov tip, ali oni se zaljube preko ušiju.
Sigurno vam nisu svi frendovi seksualno ugroženi manijaci. Dakako svi vjerojatno poznajemo nekolicinu takvih, ali priznajte da su ostali prilično normalni. A to je zato što nisu puno drugačiji od nas - traže nekoga tko će im biti i najbolja prijateljica i cura. Tako je jednostavno.

Slažem se s ovim.
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Što dečki žele?   - Page 2 Empty Re: Što dečki žele?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.