Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nogometni klubovi :)

+12
Shadow
PurpLe AngeL <3
.Kixy.
Muffin.
XxlolipopxX
Pahuljica
Animal.
RedOne♥
Classy
Allegra
Doll.
Ivonnii
16 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Nogometni klubovi :) - Page 2 Empty Re: Nogometni klubovi :)

Postaj by MirandaFan™ pon ruj 03, 2012 9:22 am

Pa nije to tamo - ja pitam za dućan, ne za brežuljak/kakogod. Tamo je bila neka "posebna edicija" Primrose dućana koji je na pola bio fanshop (Chelsea majice, te knjige, navijačke stvari i to) a na pola traperice, majice... Kao naš H&M. To je bilo prije... Huh, 4 godine negdje, ali nešto su bili preuređivali i bio je popust, pa zato pitam. :D
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Nogometni klubovi :) - Page 2 Empty Re: Nogometni klubovi :)

Postaj by Princess. pon ruj 03, 2012 9:25 am

Ne znam stvarno. Kažem, nije me bilo tamo kod stadiona već par godina. Baš ću ić pogledat sljedeći put. ><


Zadnja promjena: Princess.; pon ruj 03, 2012 9:30 am; ukupno mijenjano 1 put.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Nogometni klubovi :) - Page 2 Empty Re: Nogometni klubovi :)

Postaj by MirandaFan™ pon ruj 03, 2012 9:28 am

Ma ok, nema beda, sori kaj te opterećujem. Nego nisam bio već dugo tamo, odnosno bio sam samo u par navrata i to sam se vozio k'o vreća sa starim i njegovim poznanikom koji tamo živi. I ja budem opet išao na zimske praznike pa budem vidio i sam. :D
Ali... Bio je baš veliki dućan, i bilo ih je dosta po gradu, a ne mogu ga naći na guglu. A tu, kod nas, za nekakvu pekaru znaju otvoriti sajt. ><'
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Nogometni klubovi :) - Page 2 Empty Re: Nogometni klubovi :)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.