Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miris smrti i uzbuđenja.

3 posters

Go down

Miris smrti i uzbuđenja.  Empty Miris smrti i uzbuđenja.

Postaj by Unique Yeah pon srp 22, 2013 3:39 pm

Prekrivam prstom usne kako bi joj rekao da mora šutjeti.
Evo ih! Kao kakve divlje zvijeri morfići su samo izletili iz grma i željeli nas ubiti. No, reagirao sam prije njih. Prije nego što sam i sam pomislio nož je kružnim pokretima poletio prema ionako već mrtvom srcu nevažne pobjednice iz šestice. Ubrzo je i njen suigrač bio oboren. Ležali su tako neko vrijeme trzajući se na zadnje zrake sunca, a tada se oglasio top. Čak dva puta.

"Moramo se skriti, prilike nisu na našoj strani što se tiče količine" rekla je Enobaria. Slegao sam ljutito ramenima i samo izustio : "Nije me briga, ubit ću ostatak pod svaku cijenu" . Već su me ionako svi vidjeli i znali su da ću ubiti bez imalo milosti i da samo tražim svoju sljedeću žrtvu. Ja pobjednik 73 igara gladi. Moje ime je Octavius. 16 mi je godina i postao sam novi mezimac Kapitola. Znam da sam bolji od njih, i shvaćam cijelu ovu situaciju. Za sada sam ubio 8 ljudi i nikako mi se to ne sviđa. Iako izvana cvjetam i izgledam željan krvi.

Noć je. Na nebu se samo pojavljuju lica ljudi. Sve sam ih ubio JA. Gadim se sam sebi, ponašam se kao životinja. Ja nisam kao ostali karijeristi, ja imam srce i imam dušu, ali to ne pokazujem uživo. Spava mi se, ali me stalno budi vjetrić koji nosi mirise otrovnog i privlačnog bilja. Ne mogu više. "En, preuzmi ti, ja sam mrtav", srušio sam se kao klada.

p.s. Ovo je moj zamišljeni lik kojeg već jako dugo pripremam. Bit će još ovoga
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Miris smrti i uzbuđenja.  Empty Re: Miris smrti i uzbuđenja.

Postaj by Classy pon srp 22, 2013 4:00 pm

Zanimljivo, zanimljivo :) to je kao fan fiction ili?
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Miris smrti i uzbuđenja.  Empty Re: Miris smrti i uzbuđenja.

Postaj by Princess. pon srp 22, 2013 10:25 pm

Nice. :D
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Miris smrti i uzbuđenja.  Empty Re: Miris smrti i uzbuđenja.

Postaj by Unique Yeah čet srp 25, 2013 5:59 pm

Hunger games.
To sam ja cijelu priču izmislio jednog lika. Prvo je bio na svojim igrama, postao je miljenac capitola, bio je ljepši od Finnick-a zatim je skoro umro jer ga je Finnick napao ali zatim ga je on ubio. Kasnije se vraća u arenu u 75 s enobariom i tu postaje bez milosti i ubije većinu posvečenika sam (oko 15) i na kraju ulazi u death meč gdje se bori sa Gloss-om i ubije ga izbodeći nožeš mnogo puta te mu iskopa oči. Ajde da mi se pisati.
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Miris smrti i uzbuđenja.  Empty Re: Miris smrti i uzbuđenja.

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.