Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poklon za 18. rođendan

3 posters

Go down

Poklon za 18. rođendan Empty Poklon za 18. rođendan

Postaj by Princess. sub sij 26, 2013 2:18 pm

Jedna od najboljih frendica mi ima 18. rođendan za manje od mjesec dana, a ja stvarno nemam nikakve ideje šta da joj poklonim. Ne želim nešto obično, a problem je u tome što njoj stvarno nemam šta kupit, hahah. Ne nosi nikakav nakit, torbice, makar mi je to preobično i nebi ništa takvo joj za 18. kupovala. XD Mislila sam možda da ju odvedem da radi piers, ali smo to iskoristili već za jednog frenda iz razreda, pa mi je glupo da i njoj... Može pomoć?
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Poklon za 18. rođendan Empty Re: Poklon za 18. rođendan

Postaj by Classy sub sij 26, 2013 4:27 pm

To s pirsom ti je dobra ideja. Ili joj pripremite neki surprise party. Ali ono rokačina pošto je 18. haha tipa Project X. :P
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Poklon za 18. rođendan Empty Re: Poklon za 18. rođendan

Postaj by Princess. sub sij 26, 2013 4:35 pm

A ona je već sve isplanirala kako će i di slavit. Ali sviđa mi se ideja, možda za nekog drugog to sredim. :)
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Poklon za 18. rođendan Empty Re: Poklon za 18. rođendan

Postaj by Loud. sub sij 26, 2013 8:17 pm

Pa opiši je malo, šta voli, kako se oblači, tako nekako. Ovako ne bih znao reći osim da je dobro to za pirsing i za project X. :3
Loud.
Loud.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 688
Join date : 30.07.2010
Age : 27
Lokacija : inside my velvet rope

[Vrh] Go down

Poklon za 18. rođendan Empty Re: Poklon za 18. rođendan

Postaj by Princess. ned sij 27, 2013 12:43 pm

Pa, zapravo je dosta komplicirana. Obožava Hello Kitty, štikle, haljine, ali je jako izbirljiva u vezi svega. Nema neke posebne hobije ili nešto. Ne znam kako bi ju opisala. A kažem, pirs smo ''poklonili'' jednom frendu iz razreda, pa mi je stvarno glupo opet i njoj isto, a i ona već zna di će ić radit pirs.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Poklon za 18. rođendan Empty Re: Poklon za 18. rođendan

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.