Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trenutci u kojima se sve mijenja

3 posters

Go down

Trenutci u kojima se sve mijenja Empty Trenutci u kojima se sve mijenja

Postaj by Unique Yeah sub sij 12, 2013 9:57 am

In the Arena

"Ne mogu tako Katniss, ne mogu" ravnodušno je rekla Johanna poznatija kao ženski tribute iz sedmice koja je u roku od dvije minute mogla ubiti 7 ljudi bez imalo muke. "Ovo više ne vodi nikuda" ponovo je odgovorila iako nisam postavila pitanje. Shvaćala sam što želi reći da sam krhka, ali uvijek sam sebe i sve druge uvjeravala da sam Ja ta koja je jaka. "Capitol je spario dvije vrste ptica i nastale su Šojke rugalice, stvorene su kako bi uništile nas i naš um, nisi valjda toliko glupa da ćeš povjerovati u ovu smicalicu koju su ti pripremili vlasnici igara. Oni te žele uništiti, jer si ti započela njihovo uništenje" Govorila mi je Jo. Nije me bilo briga, znala sam da nešto nije u redu jer Primrose-in glas nije zvučao onako lagano, mirno kako obično to biva. Johanna je bila iznervirana i odlučila je otići po vodu te ostaviti mene samu. "Ja nisam kao ti, ne mogu me ozlijediti, ionako nemam više nikoga koga volim za razliku od tebe" Ostavila me samu u toj čudnoj prašumi, samu. Nisam znala kamo ću, što ću nisam bila više spremna riskirati. Znala sam da sam premlada za ovo i možda krhka kako mi ljudi ipak govore.

" Ne mogu te uništiti, ti si ipak Mockingjay " približio mi se Finick : " Cijela zemlja obožava te, kao i tvoju sestru, postale ste znak oslobođenja". Nisam vjerovala da je to doista rekao naizgled miran i dobar muškarac koji je u prijašnjim godinama okrunjen krunom Capitola. Po prvi sam put osjetila njegovu drugu, zlobniju i jaču stranu. Nastavili smo koračati te smo pronašli Johannu koja je naravno bila krvava jer je "Zaklala" jednog od prijašnjih pobjednika. U šali sam rekla " Što zamutio ti je vodu pa si se poigrala njime?". Samo je zašutila, mrko me pogledala i rekla : " Srećom pa si mi draga inaće bi ti već bila pojedena."

Trenutci u kojima se sve mijenja Tumblr_mgdawdc1dF1r9gl25o3_250 Trenutci u kojima se sve mijenja Tumblr_mgdawdc1dF1r9gl25o4_250


Evo nešto novo, neke sam dijelove promjenio dodao. Znam da nije ništa posebno ali samo sam imao želju ovo napisati.


Zadnja promjena: Simline; sub sij 12, 2013 11:19 am; ukupno mijenjano 1 put.
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Trenutci u kojima se sve mijenja Empty Re: Trenutci u kojima se sve mijenja

Postaj by *LadyBird* sub sij 12, 2013 10:44 am

Sve mi se sviđa osim naslova. :)
Johanna Mason definitivno zna svoj identitet, identitet nije ništa više od imena i prezimena. Ona nema obitelji, ali ima identitet i veoma jak temperament. Ona točno zna tko je i to pokazuje svojim djelima. :)
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Trenutci u kojima se sve mijenja Empty Re: Trenutci u kojima se sve mijenja

Postaj by Unique Yeah sub sij 12, 2013 11:20 am

Jooj zaboravio sam naslov promijeniti jer sam htio pisat o tome kako je nekada bila shrvana i kada su joj ubili sve ali onda sam se na arenu prebacio.
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Trenutci u kojima se sve mijenja Empty Re: Trenutci u kojima se sve mijenja

Postaj by .Prince sub sij 12, 2013 12:16 pm

Sviđa mi se :)
E da na kraju sam napisao sam onaj sastav ali ste me ti i Guess inspirisali :)
.Prince
.Prince
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 478
Join date : 25.07.2012
Age : 27
Lokacija : UK

https://www.facebook.com/photography.mirza?ref=hl

[Vrh] Go down

Trenutci u kojima se sve mijenja Empty Re: Trenutci u kojima se sve mijenja

Postaj by *LadyBird* sub sij 12, 2013 12:36 pm

Simline je napisao/la:Jooj zaboravio sam naslov promijeniti jer sam htio pisat o tome kako je nekada bila shrvana i kada su joj ubili sve ali onda sam se na arenu prebacio.

Ma nije uopće važno, samo me zasmetalo. :)
Inače, predobro napisano! Svaka čast!
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Trenutci u kojima se sve mijenja Empty Re: Trenutci u kojima se sve mijenja

Postaj by Unique Yeah sub sij 12, 2013 12:43 pm

Hvala
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Trenutci u kojima se sve mijenja Empty Re: Trenutci u kojima se sve mijenja

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.