Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Značiš mi više nego što i sam mislim

3 posters

Go down

Značiš mi više nego što i sam mislim Empty Značiš mi više nego što i sam mislim

Postaj by Unique Yeah ned stu 25, 2012 8:42 pm

Kao manji u svom sam treneru vidio uzora, osobu kojoj vjerujem i koja će uvijek činiti pravu stvar za mene. Možda nekad čak naudio drugima, sve je činio da mene stvori kao jednog kvalitetnog plesača. Sve je činio što je mogao. Tako su godine prolazile, a ja sam sve manje mislio na njega, ugledavao se na njega, činio što i on. Naš je odnos došao do samog dna, drugi su mi ga oteli. Počeo je favorizirati druge, a mene zapostavio. Nisam se obazirao ! Bio sam zaluđen drugi stvarima, ne onima koje su mi zaista bitne. Sve do jednog ozbiljnog razgovora sa roditeljima, nama i njime, mom treneru. Od toga dana kao da sam lupio u zid i probudio se. Shvatio sam koga sam gubio.


24.11.2012

Turnir !
Pripreme da te glava boli. Kako je moja mama obično živčana uoči turnira, uspio sam je se riješiti i ostao sam samo s njim. Tako smo započeli razgovor. Tekao je nekako sporo, ali razumljivo i poučno. Shvatio sam da je ovo taj trenutak kada ćemo se sastati. Došla je moja partnerica u svlačionu i rekla da moramo na defile. On me snažno privukao sebi i zagrlio me. Kroz njegova snažna usta samo je izašlo " Vratit ćeš se, ipak ćeš ti uvijek biti moj Don" držao sam emocije za sebe i krenuo prema podiju. Kasnije smo cijelo vrijeme bili zajedno, družili se, dijelili savijete i ponovo se povezali.

Hvala, što se moj Marko meni vratio, Hvala !
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Značiš mi više nego što i sam mislim Empty Re: Značiš mi više nego što i sam mislim

Postaj by Classy pon stu 26, 2012 6:49 pm

Da, teško je gubiti osobu za koju se tako psihički vežeš. Ali drago mi je da je opet uz tebe! :)
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Značiš mi više nego što i sam mislim Empty Re: Značiš mi više nego što i sam mislim

Postaj by Shinigami uto stu 27, 2012 10:46 pm

Drago mi je da ste opet na istoj "frekvenciji" :)
Shinigami
Shinigami
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 383
Join date : 14.03.2012
Age : 30

[Vrh] Go down

Značiš mi više nego što i sam mislim Empty Re: Značiš mi više nego što i sam mislim

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.