Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ask.fm

3 posters

Go down

ask.fm Empty ask.fm

Postaj by Little Monster^^ sub lis 13, 2012 10:19 am

Čula sam negdje da se svaki mjesec može pogledat tko ti je sve postavljao pitanja.Znači,zna tko kako se to gleda? :)
P.S tražila sam već tu temu ali je nisam mogla nać,pa ako već postoji,a ja mislim da postoji,samo izbrišite ovu :)
Little Monster^^
Little Monster^^
Dude
Dude

Broj postova : 1215
Join date : 13.11.2011
Age : 24
Lokacija : Paris,France

[Vrh] Go down

ask.fm Empty Re: ask.fm

Postaj by Princess. sub lis 13, 2012 10:27 am

Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

ask.fm Empty Re: ask.fm

Postaj by MirandaFan™ sub lis 13, 2012 2:25 pm

Ubuduće, bilo bi okay da naučite tražiti na forumu.
Pošto je ova tražilica koja je već u templateu defektna (na ask, ask.fm, Ask.FM ne reagira uopće, odnosno piše da rezultati ne postoje) potrebno je koristiti Advanced Search, odnosno search kojeg indeksira sam Google.

(user friendly)

1. Jednostavno, u kartici Search, nađemo Advanced Search i izaberemo opciju.
(klik)
2. Nakon odabrane opcije, otvara nam se novi izbornik koji nam dozvoljava postavke traženja pod različitim opcijama, odnosno okolnostima.
(klik)
3. Nas zanima odmah prvi search, odnosno prva mogućnost traženja, pod naslovom PRETRAĽNIK. Točni naziv opcije jest Traľi ključne riječi:.
(klik)
4. Jednostavno upišemo neki pojam (ili rečenicu, skup riječi, nebitno) i pritisnemo gumb pokraj pod nazivom Pretral'nik Google.
(klik)
5. Dobijamo rezultate Google pretrage, dakle one rezultate koje je Google stigao indeksirati (indeksiranje je ovisno o Google ranku sajta).
(klik)

(medium friendly)

1. Uđemo u Google stranicu bilo koje lokalizacije.
2. U njega upišemo, naprimjer, ask.fm site:www.adore-teens.com.*
3. Dobijemo jednake rezultate, kao i u prethodnom uputstvu.

* ask.fm site:www.adore-teens.com samo je primjer kako koristiti indeksirano pretraživanje na bilo kojoj stranici. ask.fm dio pojam je koji želimo pretražiti, site: je dio koji označuje da pretražujemo s neke stranice i www.adore-teens.com stranica je s koje pretražujemo. Stranica ne mora biti forumskog tipa, mora samo podržavati osnovnu SEO optimizaciju, pa tako, ako pretražimo MirandaFan site:og-hq.info dobit ćemo temu kojom sam se predstavio na jednu gaming zajednicu.

Fakin' forumotion, ima skroz zajebane BB kodove.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

ask.fm Empty Re: ask.fm

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.