Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Nisam se nadala..

+2
Classy
Shinigami
6 posters

Go down

~ Nisam se nadala.. Empty ~ Nisam se nadala..

Postaj by Shinigami ned lis 07, 2012 2:19 pm

Sve je počelo prije oko 3 godine, na jednom viteškom turniru...

Ništa šećem ja okolo s ekipom, zezamo se, taman smo krenuli na neku cugu, i ja spazim tog lika. Onak crna kratka kosa, sav u oklopu, skida kacigu, skida oklop i ostane samo u verižnjači, onak savršenstvo, istina izgleda kao dečkić (iz sadašnje perspektive, ali i ja sam bila klinkica). Ja totalno očarana, stojim na sred livade oko 10 minuta i promatram tipa...

To je bilo prvi put kad sam ga srela, zaljubila sam se na prvi pogled, makar sam mislila da je to nemoguće. Nakon kojih mjesec dana saznala sam kako se zove, ali su me zaokupile neke druge stvari, i misleći da nemam šanse da ga igdje upoznam i da išta bude sve sam polako zaboravila. (U međuvremenu sam upoznala svog sadašnjeg dečka)
I sad nakon 3 godine, odem na more, kod jednih, hmm.. nazovimo to poznanika i shvatim da on radi tamo kao kuhar, odnosno šef kuhinje...
U početku smo bili totalno suzdržani, jer em nisam znala dal se on smije družiti za vrijeme radnog vremena, em se mi baš nismo poznavali, odnosno znali smo se iz viđenja, jer smo se vidjeli svega par puta. Nakon kojih tjedan dana smo se počeli baš ono družiti, svaku noć smo kartali, pili, zabavljali se do jutra, bilo je stvarno predivno. I prvi put se opet "nešto" desilo kad smo se jednom tako napili i otišli slušati muziku u sobu. On i ja smo otišli zapaliti na balkon dok je moj dečko ostao u sobi (jer on ne puši). I tako smo mi nešto pričali i odjednom se dogodilo to "nešto". Zapravo to nešto bila je samo iskra koju sam vidjela u njegovim očima, nešto što nikada nisam doživjela. I tako smo mi razmjenili brojeve, da bi se lakše čuli (da ne moram trčati do kuhinje..). Zapravo sam shvatila kako je on predobra osoba, kako imamo nenormalno ogroman broj zajedničkih interesa i cijelo vrijeme smo se ponašali kao da se znamo već 100 godina.

Nakon što sam se vratila s mora, ostali smo u kontaktu, nakon što se on vratio s mora počeli smo se opet družiti, prvo s još nekim frendovima, a onda, kad smo skužili da nitko ne želi ići na cugu oko pol 2 ujutro (pošto je on radi do kasno), nastavili smo sami. I tako jednom kad smo kupili cugu i otišli s autom do jednog brijega (normalni scenarij za opijanje.. odemo nekam, sparkiramo se, slušamo mjuzu u autu i cugamo). Nakon što smo već postali BFF-ovi, nešto smo počeli tako pričati, i pošto smo već prije shvatili da među nama nema tajni, postali jako iskreni i priznali jedan drugome da nam se sviđa. Jedini je problem što on ima curu, a ja imam dečka... E sve bi bilo jednostavno ali na žalost ja volim dečka, a on voli curu, a opet on se meni sviđa i ja se njemu sviđam. Vrlo komplicirana situacija, ujutro smo se našli na kavi i probali to riješiti, ali nismo nikako uspjeli, ostalo je nedorečeno... Još uvijek smo BFF-ovi, ali postoji i ono nešto više... Ne znam što da radim, totalno je awkward kad smo na kavi s njegovom curom i mojim dečkom...

Ima li tko kakav savijet?
Die
Shinigami
Shinigami
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 383
Join date : 14.03.2012
Age : 30

[Vrh] Go down

~ Nisam se nadala.. Empty Re: ~ Nisam se nadala..

Postaj by Classy ned lis 07, 2012 2:28 pm

A jebote... komplicirano. Dala bi ti savjet ali ne znam. Nadam se da će netko biti od veće pomoći nego ja. Ali takva situacija zahtjeva puno razmišljanja i na kraju zaključi šta bi tebi bilo najbolje. Misli na sebe, šta da ti kažem haha :)
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

~ Nisam se nadala.. Empty Re: ~ Nisam se nadala..

Postaj by Princess. ned lis 07, 2012 8:07 pm

Ajme, ne znam stvarno. :/ Komplicirano je, jako. Hmmm, znaš ono "If you love two people at the same time, choose the second one, because if you really loved the first one you wouldn’t have fallen for the second". Nemam ti šta drugo za reć'. Samo dobro promisli prije nego doneseš odluku. ;) I sretno.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

~ Nisam se nadala.. Empty Re: ~ Nisam se nadala..

Postaj by .BarbieBitch. ned lis 07, 2012 8:17 pm

Situacija je stvarno komplicirana :/ Neznam šta da ti kažem. Razmisli s kojim ti je više zabavno i uzmi u obzir sve to što ste ti i tvoj dečko do sada prošli. I postavi si pitanje, da li ti se toliko sviđa da si spremna napustiti svog dečka zbog njega?
.BarbieBitch.
.BarbieBitch.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2369
Join date : 21.03.2012
Age : 24
Lokacija : London

[Vrh] Go down

~ Nisam se nadala.. Empty Re: ~ Nisam se nadala..

Postaj by Shinigami ned lis 07, 2012 8:49 pm

Hvala cure, barem na pokušaju, i na savjetima.. Nadam se da će se sve srediti, mislim da ću ostati sa svojim dečkom jer ipak ga nemam srca napustiti, previše smo toga prošli :)
Shinigami
Shinigami
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 383
Join date : 14.03.2012
Age : 30

[Vrh] Go down

~ Nisam se nadala.. Empty Re: ~ Nisam se nadala..

Postaj by teamo♥ ned lis 07, 2012 8:57 pm

Meni se dogodila slična sitacija. Kao prvo,moraš videti s kim se vidiš za par godina. Ako je tebi i momku veza postala polako navika onda niste jedno za drugo i treba vam promena. Ali to najbolje ti znaš da proceniš...ja sam naprimer uradila nešto šta mi je u tom trenutku se činilo pravim i nisam pogrešila. U početku je bilo teško ali kad to prođe shvatiš da se isplatilo :))
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

~ Nisam se nadala.. Empty Re: ~ Nisam se nadala..

Postaj by Phalange. pon lis 08, 2012 3:01 pm

Ummm, želiš li uništiti prijateljstvo, mislim, ako se slučajno posvađate i prekinete:/? Prvo se to zapitaj. Ako ti je toliko stalo do njega, riskiraj. Ne znam drugo što da ti kažem. Anyway, sretno :)
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

~ Nisam se nadala.. Empty Re: ~ Nisam se nadala..

Postaj by Shinigami ned lis 14, 2012 10:06 pm

Thanks, ma mislim da ćemo ostati na prijateljstvu, žao mi je izgubiti tako dobrog prijatelja..
Shinigami
Shinigami
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 383
Join date : 14.03.2012
Age : 30

[Vrh] Go down

~ Nisam se nadala.. Empty Re: ~ Nisam se nadala..

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.