Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I am stronger than you think :)

2 posters

Go down

I am stronger than you think :) Empty I am stronger than you think :)

Postaj by Točkica sri ruj 26, 2012 7:55 pm

Ljeto je gotovo, počela je škola. Svake godine se održavaju Dani Vina, pa je tako bilo i ove. E od tada sam postala malčice drugačija.

Dani Vina traju 4 dana, svaki dan neki drugi izvođač, kao npr. na Rujanfestu, ma znate kako to ide.
I tako je došao zadnji, 4. dan i kao i svaki drugi, ništa nam nije falilo. Ekipa, zabava, pjevanje...
Plešem ja tako sa svojim curama iz tima, kad je do nas došao D. Lik je inače uvijek za zabavu, tako da me ne čudi što je počeo plesati s nama, glupirati se... Plesao je s mojim frendicama i tako je na kraju plesao i sa mnom na što je jedna moja frendica pop*zdila i doslovno otrčala van, govoreći ekipi koja je bila tamo negdje gdje je otišla da sam k*rva, drolja, blablabla...
Uglavnom, stvar je u tome da mi se taj dečko davno sviđao, i tako je nešto on pričao za mene, kao, da bi na kraju ta frendica prohodala s njim. Prekinuli su nakon nekog vremena, a za sve njihove svađice sam ja bila kriva, makar mi nikad nije bilo jasno zašto, nikad nisam radila ništa protiv njih, nikad ništa nisam ni rekla. Oduvijek je ta cura bila opsjednuta mislima da ih ja želim razdvojiti. Svađe bi uvijek izbivale zbog toga, i uglavnom sam ja bila kriva, ali dobro sad.

Dakle, kada nas je vidjela da plešemo, očito je izgubila živce (zbog ljubomore ?) i od tada ne pričamo više, ignorira me i tako.

Najbolja stvar u svemu tome je da taj dečko ima curu s kojom je već dugo, a s ovom je prekinuo prije 5 godina valjda.

Nije me uopće povrijedilo to što je pričala da sam kurva i takve stvari, nego to što se zapravo cijelo vrijeme pretvarala da smo jedne od najboljih frendica, njoj sam povjeravala stvari koje nikom drugom nisam i na kraju je ovako ispalo, ali...

...toj curi mogu jedino reći jedno 'hvala' jer mi je samo pokzala da nikada nije promjenila mišljenje o meni, da je bio potreban samo jedan tren da reće što misli. Mogu joj reći hvala jer mi je pozala da su prave frendice uvijek tu i ne vrijeđaju me i ne gledaju čudno na temelju toga s kim se družim. Pokazala mi je da, usprkos mojoj želji i trudu da budemo u odličnim odnosima kao prije, to nije moguće zbog njezinih trzavica i nagle naravi. Mogu joj reći hvala jer sada stvarno znam na koga mogu računati. Pokazala mi je da se ni zbog koga nije vrijedno živcirati, jer bez obzira na to što sve radiš za nekoga, taj netko možda nikada neće misliti dobro o tebi. Pokazala mi je da je najbolje ipak najviše vjerovati samoj sebi i da ne ubijam glavu time što će drugi misliti o meni.


Od tada me stvarno i iskreno uopće ne zamara što mi se priča iza leđa. Jedan od najboljih osjećaja na svijetu koji sam doživjela već par puta nakon ovoga - imati čistu savjest i samo se nasmijati kada te netko pokušava ocrniti, a kada i ta osoba i vi znate da nema s čime. :) Znate taj osjećaj? Ako ne, vjerujte mi, život će vam biti lakši i toliko ljepši ako se prestanete živcirati zbog nebitnih stvari :) Glavu gore!
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

I am stronger than you think :) Empty Re: I am stronger than you think :)

Postaj by Phalange. sri ruj 26, 2012 7:59 pm

Draga, znam kako ti je. Imam i ja jednu svoju D. I svaki put isto. Ali, eto. Imaš sreće što to tebe ne dira, ali ja sam takva osoba da meni to smeta.

Imaš OGROMAN + od mene :)
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

I am stronger than you think :) Empty Re: I am stronger than you think :)

Postaj by Točkica sri ruj 26, 2012 8:03 pm

Onda znaš kako mi je bilo :)
:*
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

I am stronger than you think :) Empty Re: I am stronger than you think :)

Postaj by Phalange. sri ruj 26, 2012 8:05 pm

A znam :)
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

I am stronger than you think :) Empty Re: I am stronger than you think :)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.