Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MirandaFan™ | Galerija

+7
Phalange.
VanillaKismet
Princess.
Psychadelia
Classy
SmileIt.
MirandaFan™
11 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

MirandaFan™ | Galerija - Page 2 Empty Re: MirandaFan™ | Galerija

Postaj by MirandaFan™ uto ruj 11, 2012 5:19 pm

Simline je napisao/la:Ovi logoi su mi niš posebno mogu i ja u Ps napraviti koji se ne bavim GFX godinu dana.

A ona GFX comic potpisi su super. Najbolje od svega što spajaš sliku sa pozadinom znači gdje se nalazi i to. Predlažem ti da se regaš na Admin Centar i počneš sudjelovati u sotm pobjedit ćeš Nacu bre sigurno. Hhehehe
Nije umijeće napraviti to istu u Photoshopu, naprotiv. Za mene je umjetnost nešto iz Photoshopa prenijeti u Illustrator bez gubitka detalja. Ja sam takav - mogao bih 10 dana u komadu sjediti, jesti i petljati po circle-ovima u Illustratoru. Bio sam na 99designsu nešto kratko, u tandemu s t1nom. Velim, nešto kratko, jer ona je sad više u nekakvoj fotografiji (kaj je čista glupost jer je bila kraljica, al' eto) a ja sam više u web designu i, eto, Illustratoru. Illustrator mi je potreban za budućnost jer se logo u rasteru cijeni više nego logo u .png-u ili .psd-u. Radim u njemu već pola godina i još ne znam ni četvrtinu. Hehe. :)

Više me ne "drže" potpisi, ali, eto, mogu ih napraviti ako treba. Velim, orijentiram se na nešto drugo a ne na nevažna natjecanja tipa SOTW etc. Neke od tih sigova su rađene sa stock fotkama, neki imaju render i neki C4D dodan, onako, da ne bude monotono i da se dobije dojam da su sigovi nešto potpuniji. Sigovi su nešto čime se bave oni koji su nekakvi light > medium hobisti, a ja se ipak orijentiram na nekakav tandem na 99design ili eventualno hobby zarađivanje nekakvih para u smislu prodaje designa - logo-a u rasteru ili nekakvog kodiranja/cijelovitog dizajniranja web stranice koja se kasnije može editati za neki CMS. Trenutno, isto tako, radim na portfoliu na mojoj domeni i mojem dizajnu - nikakav deviantart ne dolazi u obzir za nešto ozbiljnije. Eventualno oglašavanje. Sad sam na nekih 60%, ipak je tu i škola, al', velim, radi se, radi. Kad to završi, bit će to nešto kao t1nino, jer, kao što vidiš, ja imam slične radove kao ona. Mislim, prava stvar kod logo-a je inovativnost a ne jednostavnost/težina izrade. SkyINX logo bih znao napraviti i sam, Visit isto tako. Ali, to bi bio RIP jer ja imam drugačije ideje - moj pojam "logo-a" je nekakva "oznaka za kvalitetu" koja je prvenstveno izražena u nekom geometrijskom simbolu, a ne "pliva" sama te se sklapa s nekom pozadinom. To nije bit logo-a. No, velim, za neki web dizajn nužno je napraviti "goli" logo - ipak, više preferiram tekst uređen CSS-om nego okaljašten logo. Sve moje je mojih ruku dijelo i iz moje glave - tutoriali su za vježbu, ne za pokazivanje outcoma i prisvajanja, što mnogi ne shvaćaju. Eto, tak' je to.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

MirandaFan™ | Galerija - Page 2 Empty Re: MirandaFan™ | Galerija

Postaj by Amyicha čet ruj 13, 2012 11:00 pm

sviđaju mi se svi radovi :D
Amyicha
Amyicha
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3054
Join date : 06.01.2011
Age : 30

[Vrh] Go down

MirandaFan™ | Galerija - Page 2 Empty Re: MirandaFan™ | Galerija

Postaj by Točkica pet ruj 14, 2012 2:48 pm

Dobro radiš! :)
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

MirandaFan™ | Galerija - Page 2 Empty Re: MirandaFan™ | Galerija

Postaj by MirandaFan™ pet ruj 14, 2012 4:44 pm

Tenk ju! :)
Sad budem neke nove, kad bude vikend, jel'? :D
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

MirandaFan™ | Galerija - Page 2 Empty Re: MirandaFan™ | Galerija

Postaj by MirandaFan™ pet lis 05, 2012 7:02 pm

MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

MirandaFan™ | Galerija - Page 2 Empty Re: MirandaFan™ | Galerija

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.