Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I napokon kraj

5 posters

Go down

I napokon kraj Empty I napokon kraj

Postaj by teamo♥ ned ruj 02, 2012 5:36 pm

Toliko sam se oslinila na njega da smo do 3 ujutro koliko god ovo odvratno zvučalo- bili na podu u njegovoj sobi(pogađaje šta smo radili heeeh)
Doma sam došla oko 5 i otišla drito da spavam. Oko 11 me probudla mama i njena vest kako idemo na more danas da se brzo spakujem. Ok...kako ovo sad? Krenula sam dsa uzmem mobitel u ruke i odlučila da nikom neću da se javim da ću naprosto samo da odem. Pasalo bi mi 2 sedmice Španije. i tako sam se u roku od sat vremena spakovala i krenula za Španiju. Al uspela sam da kevu nagovorim da na ulzna vrata nalepimo papir sa natpisom U ŠPANIJI SMO da ako iko nas bude tražio da zna. Ne znam i ne zanima me šta se događalo u Beogradu ta 2 sedice što me nije bilo. Uživala sam na moru i to mi je trebalo. Odmor od svega, izlazaka Pekija Nemanje i svih drugarica. Ostavila sam i fon doma tako da me niko ne može dobiti a i ako me zovu da ne troše puno.
Vratila sam se 21.8. u Beograd napokon odmorena i malo boljeg stanja nego kad sam odlazila. Na fonu je bilo 49 poruka od toga 30 Nemanja,2 Peki!!!! i ostalo od drugarica.
Peki se bio zabrinuo da sam si što uradila pa je samo hteo da proveri jesam li OK(nisam mu odgovorila radi grižne savesti). Svima sam odgovorila osim Nemanji jer iz nekog nepoznatog razloga sam se mnogo ljutila na njega. Još par dana mu se nisam javljala sve do jedne kafe s drugaricama i prepričavanjima doživljaja s mora(ili planina haha). Nemanja je bio u gradu sa drugarima iz kluba. Čim sam ga videla rekla sam devojkama da se ustanu i da idemo(što su one i uradile jer su skopčale razlog). Očito da Nemanja ima oko sokolovo čim me je odjednom netko grčevito povukao za ruku(dok sam ja mnogo brzim koracima i zaštitom devojaka oko mene pokušavala da prođem pored njega neprimetno ). Pravila sam se iznenađena što ga vidim a on me je zagrlio i poečo da govori da se zabrinuo jesam li mrtva o.o Helouuu momak šta ti konzumiraš? haha Ja sam mu lepo objasnila da sam bila u Španjolskoj i da baš idem u šoping sa drugaricama. Nije me pustio sve dok mu nisam obećala daćemo da se nađemo sutra uveče.
I jesmo,našli smo se. U klubu od one "kobne noći" haha. Samo on i ja,niko drugi. Onda smo odlučili da ćemo da se prošećemo parkom. I eto moraaaaam da priznam malo je patetika i romantika i ko iz filma al eto bilo mi je zima pa mi je dao svoju jaknu singin\' sick
Evo i da to okončam i tu smo veče spavali zajedno.
Onda se par dana nismo videli i našli smo se na kafi vani prije 5 dana. I danas.
Ovo od danas je posebno i to ću da pišem u sledećoj temi. A sad idem da se spremim za rođendan :)

I eto,kraj. Iz sveg ovog zaključila sam da koliko god volila Pekija toliko mi je od njega i trebao odmor. Nemanja je bio i jest onako neki sladak greh poput kilo čokolade da pojedeš u ponoć. Zaljubila sam se u njega i mogu da me nazivaju i kurvom i flundrom al ne zanima me. Od sada činim samo ono što me usrećuje. Želim da budem srećna. To mnogo godina nisam radila već sam pazila na samo druge potrebe i zahteve...U jednu ruku da nnije bilo Nemanje bog zna kako bi ispalo verovatno bi se vukla s Pekije mic po mic i živela u uverenju o nekoj konstantnoj sreći koja nije sreća već navika. I da ekpluzivna vest od danas ; dala sam priliku Nemanji( saznaćete zašto;) )
I ovom prilikom zahvaljujem Tanji kojoj je rame omekšalo od mojih suza haha i Nemanji i Pekiju koji je bio moj anđeo čuvar. I vama hahha što ste ovo uopšte pročitali( u jednu ruku pisati ovo tu mi je pomoglo da shvatm mnoge stvari).
Eto ne znam šta će da bude sad i kako će stvar da se razvija daljnje( obavestiću vas haha) ali za sada idem napred i ne kočim! smoke

edit: Eh i da nikad al baš NIKAD! ne žalite za nekim greškama koje ste učinili jer moždaa će one jednom ispasti sasvim dobra životna lekcija i/ili avantura ;)
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

I napokon kraj Empty Re: I napokon kraj

Postaj by Phalange. ned ruj 02, 2012 5:44 pm

Ajoooooj...



ŽELIM FILM!
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

I napokon kraj Empty Re: I napokon kraj

Postaj by teamo♥ ned ruj 02, 2012 5:45 pm

hahaha nabavi redatelja i stiže ;)
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

I napokon kraj Empty Re: I napokon kraj

Postaj by Classy ned ruj 02, 2012 5:47 pm

Eto vidiš, drago mi je da si odlučila biti sretna. Želim ti puno sreće u vezi s Nemanjom. :)
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

I napokon kraj Empty Re: I napokon kraj

Postaj by teamo♥ ned ruj 02, 2012 5:47 pm

Hvala :))
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

I napokon kraj Empty Re: I napokon kraj

Postaj by MirandaFan™ ned ruj 02, 2012 5:56 pm

Malibu Barbie je napisao/la:Eto vidiš, drago mi je da si odlučila biti sretna. Želim ti puno sreće u vezi s Nemanjom. :)
Da. Sretno. :)
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

I napokon kraj Empty Re: I napokon kraj

Postaj by teamo♥ ned ruj 02, 2012 5:58 pm

dalinda <3 je napisao/la:Hvala :))
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

I napokon kraj Empty Re: I napokon kraj

Postaj by Princess. ned ruj 02, 2012 6:07 pm

Ma važno da si sretna. ;)
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

I napokon kraj Empty Re: I napokon kraj

Postaj by teamo♥ ned ruj 02, 2012 6:27 pm

Nisam još u potpunosti jer ne znam kako će ostali da prihvate to ali idem tim putem :D
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

I napokon kraj Empty Re: I napokon kraj

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.