Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gubim te

5 posters

Go down

Gubim te Empty Gubim te

Postaj by Unique Yeah ned ruj 02, 2012 5:26 pm

Prva riječ : Moja Eva. Osjećam da te gubim. Pa te malo vratim. Pa te ponovo gubim.
No, sada je postalo ozbiljno. Tvoji su se roditelji rastali ti si se preselila. I ne ćemo zajedno ići u školu i smijat se kao ludi i pozdravljati ljude u staračkom domu. Gdje će to nestati? Sretan sam što još uvijek idemo zajedno u školu, ali siguran sam da ćemo se udaljiti. Počinju te uzimati neki neznanci koji će tjedan dana biti priljepci. A kasnije ćeš se sjetiti mene. Zar ne?

Eva i Donovan. To je uvijek bio najgluplji klupski par. Ne ljubavni nego prijateljski. Ti si uvijek bila Khloe a ja Kim. Iako sam bio ljepši od tebe i imao veće dupe, uvijek ćeš bit moja "Brate mili to su Kardašijanke". Jedva te čekam vidjeti sutra, ali se ne veselim jer nećeš ići sa mnom u školu. Nego s nekim, nekim tko je kao naš ali je izdajica. Rea goni se i goni se jer oduzet ćeš mi ju, znam te.


Eva <3
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Gubim te Empty Re: Gubim te

Postaj by Phalange. ned ruj 02, 2012 5:39 pm

Nedaj Rei da ju otme. To što se otselila ne znači ništa. Možete svaki dan poslije škole ići npr. u parkić, vikendom u kino, kafić...Nije gotovo ;)
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Gubim te Empty Re: Gubim te

Postaj by Classy ned ruj 02, 2012 5:44 pm

Ako ćemo biti realni, različita škola vas dosta odvaja ma koliko god bili dobri jer znam iz vlastitog iskustva. S druge strane, nećeš ju izgubiti ako se potrudiš da ju ne izgubiš.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Gubim te Empty Re: Gubim te

Postaj by .BarbieBitch. ned ruj 02, 2012 6:10 pm

Različita škola če vas sigurno malo udaljiti ali pokušaj vikend odvojiti za vaše druženje ;)
.BarbieBitch.
.BarbieBitch.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2369
Join date : 21.03.2012
Age : 24
Lokacija : London

[Vrh] Go down

Gubim te Empty Re: Gubim te

Postaj by Amélie ned ruj 02, 2012 7:03 pm

Normalno da i ti i ona upoznajete druge ljude koje će vam s vremenom postat prijatelji, ali ako je vaše pravo prijateljstvo onda neće prekinuti nikako :)
Uostalom, isto je tako i kod mene, zapravo slično :D
Amélie
Amélie
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1859
Join date : 19.12.2011
Age : 28
Lokacija : Croatia.

https://www.youtube.com/watch?v=ROqTa1mn_qc

[Vrh] Go down

Gubim te Empty Re: Gubim te

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.