Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[~12] Idiot sam, kaj ne?

+7
VanillaKismet
Pahuljica
Unique Yeah
Phalange.
.BarbieBitch.
Classy
SteelSingle
11 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by SteelSingle pon kol 27, 2012 2:56 pm

Ovak', samo da vam velim, pa me onda bannanajte. Mislim da mogu bar reći kaj mislim, prije nego li kaj i tu pokupijem ban (kaj je opravdano, jer su multi accountovi zabranjeni) zbog, eto, svoje gluposti i vaše... uhm, vašeg kratkog fitilja. Dakle, mogu vam reći samo da vi očito ne kužite zezanciju geekovaca kakva se može vidjeti u „The Big Bang Theory“ seriji, odnosno „Teoriji velikog praska“. Slobodno odgledate koju epizodu prije nego li zaključujete da sam „idiot“ (iz tebe Acromistique ili nešto tako) ili da „trollam“ cijeli dan, što je točno samo 25%. Jedino što je istina je to da ja, kao ja, a ne neki geekić koji pokuplja fore iz TBBT-a (što u stvari i jesam) ustvari jesam trollao na neki način – eto, mislio sam da neću pokupljati ban i da je vama fora da proturječim svima živima koji uđu u raspravu samnom. Velim, mislio sam da je i vama to zabavno kao što je bilo i meni, jer ja iskreno žalim da balkanski forumi nemaju još jednog mene – ali, eto, to je samo moja glupost koja je takva kakva je – dopustiva u teoriji, očito nedopustiva u realnosti, jer svugdje popijem ban. Čudno da onda i Sheldon ne popije ban, jer on isto tako proturiječi svima. Izgleda da je real-life i forum nešto sasvim drugo. My bad, jebiga. Velim, nastavljam ono što sam počeo – trollao sam, ali ne tako da ne pokazujem pravog sebe, nego da koristim te fore i pravim se nekakav geekić koji je zaluđen i ne vidi svijet dalje od PC-a, ali to ustvari nije tako. Imam curu, imam život, nemam 100 kila... Mislim, što je vas to briga, i ja se iskreno osjećam glupo što kao zadnji idiot regam dupli acc da vam ovo kažem, ali osjećam potrebu pa makar popio ban na cijelu ulicu. To bi bilo i zasluženo, s tom razlikom. U oba navrata (prije i poslije prvog banna) radio sam sranja – ne mogu reći da me to ispunjava, ali, eto, tako se, hm, „branim“ od okoline? Ne znam ni sam. Znam samo da čitam svoje postove i vidim da ja nisam ono što jesam – bar na forumu. Ja sam, u stvarnosti, normalan dječak kojeg, eto, zanima informatika ali će biti preglup da završi dotičnu, pa će se orijentirati na neki manje zahtjevan faks, ili bar faks koji ne treba toliku logiku. To što ja znam je ništa, i osobno mi je žao što sam to prezentirao tako kao da „sve znam“, a to se sve može naučiti u jedan, pazite, jedan dan „visenja“ na BUGHR forumu. I to ako spavaš dok čitaš. Mislim, ako vas to zanima. Ako vas ne zanima, to je druga priča. Ali, niste vi krivi što vas ne zanima. No, vratimo se mojem beskrajnom idiotizmu koji je završio svaku granicu. Vrijeđao sam svojim „znanjem“ koju sam popio na forumu (usranim znanjem, jelte?) kao da sam popio svu pamet svijeta i kao da ja uopće imam to pravo. Pa, baš i da sam zadnji učeni čovjek na svijetu, nemam pravo vrijeđati ljude na temelju znanja ili upisanog školovanja. Ma, Hanna, ti si pametna. Upisala si nešto pametno. Ja jedva guram osnovnjaka sa 5, upisat ću kurac, pogotovo sada kad dolaze dva (valjda dva?) nova predmeta koji su dosta teški. Matematika, matematika, matematika. Mrzim ju! Mah, zašto vas uopće zamaram svojim problemima, kad ću dobit instant ban čim vidite moj post. Nećete ga ni pročitati. To je tako. Kad zajebeš, ljudi te imaju pravo zajebavati. Imate potpuno pravo. :(

Hanna, već sam ti rekao na početku – upisala si nešto što će biti sto puta bolje od mojega. Nikako nisam smio reći da je rad s financijama loš. Naprotiv, odličan je! Bez obzira na tvoje ocjene, koje ne znam kolike su ali i nisu bitne, bitna je pamet! Mogao je i moj stari završiti nešto jer, eto, nije glup, ali nije htio. Zašto? „Mlado, ludo.“ Takav sam valjda i ja. Za 10 godina sa sjetom ću se sjećati ovoga i bit će mi neizmjerno drago što sam se ispričao ljudima, makar me oni kasnije bacili na pod i cipelarili na njemu. Bit je isprika – nije bit forum.

Gabi, da, dobro si skužila. Ja sam se idiotario cijeli dan – nisam napravio ništa normalno osim vrijeđanaj Mirze. Eventualno sam pokazao kaj radim, al' to ionako nije vaša briga, ne znam zašto sam vas uopće zamarao kad bi mi onako ne biste dali da radim na dizajnu. S pravom, moram reći! Smiješno su ispale moje seksističke izjave (jel' se tako kaže? Imam 13 godina, sorry :S) tipa samozadovoljavanje sa Lucijom ili takve gluposti. Hanna mi je dobro rekla – sve gledam sa neke uvrnute strane. To je valjda cijena puberteta. Ne znam!

Lucija, Natali, sve vi „mlađe članice“, da, istina, uvrijedio sam vas. Ovom prilikom vas molim da mi oprostite što sam uvrnut i što se dam „smesti“ i promijeniti zbog bilo kakvih serija. Ja ne mogu vjerovati da sam takav debil koji se izlaže još debilskijim izjavama debilskih serija. Mah, to sam ja, Hrvoje, koji se hoće pokazati u dobrom svjetlu a ustvari sam idiotski usrani idiot koji ne zaslužuje biti poštovan! Ne ispadam žrtva, nego je tako! Jebiga, svijet i Bog ne da svima pamet!
Svi ostali koje nisam nabrojao zato što se žurim, jer sam, eto, stalno u žurbi. Sorry kaj vas nisam spomenuo, nemam više snage tipkati po ovoj usranoj tipkovnici koju sam dobio za usrani poklon jer sam glumio geekića. Idiote, zašto za poklon nisi tražio nešto što će ti koristiti, a ne probosti ti oči svjetlucajućim tipkama. Ma, velim, idiotizam. Svima vama sam srao i svi zaslužujete ispriku. Jebiga, blatim po sebi ali tako je. Mogu se jebati, kak' se lijepo narodski kaže.

Ja vas LIJEPO molim da prvo pročitate, pa me onda bannanate jer to morate napraviti. Mislim, znate što mislim – ne bih imao ništa protiv unbana ili ti davanja nove prilike, ali sve što sam napravio nije dostojno mog daljnjeg razgovaranja s normalnim ljudima željnim zabave a ne stalnih svađa i rasprava. Kako je, tako je. Napravite što morate a ja vas pozdravljam do viđenja.

Pozdrav i sorry još jednom!
SteelSingle
SteelSingle
Newbie

Broj postova : 37
Join date : 27.08.2012

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by Classy pon kol 27, 2012 3:50 pm

Što reći
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by SteelSingle pon kol 27, 2012 3:56 pm

Malibu Barbie je napisao/la:Što reći
Teoretski - da sam zajebao.
Ako idemo dalje - da nisi gledala TBBT. :)
SteelSingle
SteelSingle
Newbie

Broj postova : 37
Join date : 27.08.2012

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by .BarbieBitch. pon kol 27, 2012 5:19 pm

Neznam šta da kažem na ovo...
Već smo ti jednom svi oprostili...
I zajebo si opet...
.BarbieBitch.
.BarbieBitch.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2369
Join date : 21.03.2012
Age : 24
Lokacija : London

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by SteelSingle pon kol 27, 2012 5:27 pm

Mah, ne tražim oprost od vas.
Samo hoću da čujete moju stranu priče pošto u chatu pričate da sam idiot, da sam nesocijaliziran, da vam sad dolaze sretni dani, bla bla. Mislim, imate pravo na mišljenje - poštujem to, poštovali ste i vi moje. Jedini koji je ulazio u rasprave radi vlastitih mišljenja sam ja. Daklem, to nije normalno, al', eto, trpili ste me od drugog mjeseca do sada, ako izuzmemo mjesec dana banna (ili manje? hm, ne znam). Velim, idk, kak je vama po volji. Ne tražim nikaj. Ja samo znam da se ova isprika u dosta stvari slaže s prošlom. Jebemu mater, i mene je sram što stalno zajebem. Al', ovaj put neću. Sheldon i TBBT ide u koš za smeće. Valjda? Velim, to vi ne budete saznali. Valjda?
SteelSingle
SteelSingle
Newbie

Broj postova : 37
Join date : 27.08.2012

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by Classy pon kol 27, 2012 5:50 pm

Idi pa se leči, milo moje. :* Ali ovdje se više ne vraćaš. Što se mene tiče. Ali ja tu nisam admin stoga ćemo čekati Gabi da ona kaže svoje.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by SteelSingle pon kol 27, 2012 6:00 pm

Malibu Barbie je napisao/la:Idi pa se leči, milo moje. :* Ali ovdje se više ne vraćaš. Što se mene tiče. Ali ja tu nisam admin stoga ćemo čekati Gabi da ona kaže svoje.
Ama, jesam rekao da hoću? Ne. Ako može - nikom ništa aKa super. Ako ne - jebajiga, zajebao sam, hh.
Mislim, neću da me se zapamti za idiota - zato kolumna.
Btw, da, sad za sat vremena mi je vrijeme. Nakon teletubbisa. <3
SteelSingle
SteelSingle
Newbie

Broj postova : 37
Join date : 27.08.2012

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by SteelSingle pon kol 27, 2012 6:11 pm

Dupli al' jebiga, ionako imam ban kad dođe Gabi.
---
Aristotel je rekao: "Budi gospodar svoje volje i sluga svoje savjesti.".
To znači samo jedno - nije teško odgonetnuti što. Aristotel je težio k pražnjenju savjesti koje je neizbježno za duhovno i tjelesno prosvjetljenje i teženju ka savršenosti i ka "predstavi" u boljem svjetlu. Predstava se mora nastaviti, bez mene ili sa mnom. Velim, nije da mi je drago jer sam radio sranja, al' bar hoću "otići" kao normalan čovjek. Mislim, znaš što hoću reći. Hoću reći da je bolje biti gospodar svoje volje, ispričati se i biti sluga svoje savjesti - očistiti ju koliko je to moguće. Velim, to nije nužno vezano uz forum. U nekom trenutku osjetim depresiju i počnem se tresti zbog (ne)djela u bližoj budućnosti. To se odnosi prvo na STVARNI ŽIVOT jer on NE SMIJE patiti zbog nekakvog IMAGINARNOG - dakle, prvo očisti savjest zbog sebe, a onda i zbog drugih. Bit će lakše i tebi i drugima, kaj ne? Biti gospodar svoje volje znači puno više od pisanja nekakvih kvazi sastavaka na opraštanjima/molbama za unban. Ono znači da si dovoljno duhovno jak za poduzeti nešto što ti, na prvi "mig", ne ide na dobro i na želju. Kasnije, to se ili isplati ili se ne isplati, ali ti je savjest prazna. Jedno povezuje drugo. Priroda je povezana, pa je tako i čovječanstvo i svaki čovjek povezan tim dvama elementima. Ništa ne može bez savjesti. Čovjek bez iste ubojica je i treba ga kazniti. Čovjek s malom dozom iste mora težiti ka savršenstvu. Takav čovjek sam ja. Moram "uvećati" količinu savjesti i prostora za istu. Moram, jer Aristotel kaže da je jedino to ispravno. Tko sam ja da se suprotstavim Aristotelu, koji i dalje sije strah i znanje svojim kolegama. Tko sam ja? Hrvoje. Tko je on? O tome se može pričati!
SteelSingle
SteelSingle
Newbie

Broj postova : 37
Join date : 27.08.2012

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by Phalange. pon kol 27, 2012 6:16 pm

Baš, što reći. Stvarno si usr*o i drugi put. Svi zaslužujemo druge šanse, ti si svoju prokockao. Neka Gabi odluči. A znaš, htjela bi ti toliko toga napisati, ali nemam više ni snage ni volje. Lijepo je što si se ispričao i sve to, ali j*biga.
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by SteelSingle pon kol 27, 2012 6:20 pm

Phalange. je napisao/la:Baš, što reći. Stvarno si usr*o i drugi put. Svi zaslužujemo druge šanse, ti si svoju prokockao. Neka Gabi odluči. A znaš, htjela bi ti toliko toga napisati, ali nemam više ni snage ni volje. Lijepo je što si se ispričao i sve to, ali j*biga.
Aham, ali, znaš li što Aristotel kaže?
---
"Nada je san budnih. (Aristotel)"
Daklem, u toj jednoj rečenici Aristotel je analizirao sve vijeke našeg postojanja - nada je san budnih, dakle onih koji ne sanjaju nego se bacaju na djela - budni su ovdje u metafori, a ovi koji spavaju oni su koji nemaju snage istini pogledati u oči i suočiti se s posljedicama. Oni se nemaju pravo nadati. Oni sanjaju u svojem imaginarnom svijetu kojeg sami stvaraju. Sanjači ne moraju biti nužno loši, jer ne možemo se uvijek nadati. Ja uvijek nadam, bez obzira na situaciju. Pričamo općenito. Ukoliko se ne nadamo, što nam ostaje? Beskrajni pesimizam i spike "čaša je pola prazna". Gdje je tu način za ozdravljenje bolesti? Gdje je tu način nadanja? Gdje je tu sama nada? Nema je. Taj potok je kod takvih osoba davno presušio i moraju naći dovoljno vode da mali izvor još uvijek održe na životu. Inače... Svi znamo što se dogodi sa potokom kojem presuši izvor. Nestane. To je surovost prirode i surovost života.
SteelSingle
SteelSingle
Newbie

Broj postova : 37
Join date : 27.08.2012

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by Unique Yeah pon kol 27, 2012 6:51 pm

U jednom si se danu promjenio i shvatio da si pogriješio. Čudno je to.
Ja te nebi više pustio ovdje jer dva puta je previše. Jednom ok ali onda znaš ako napraviš sra*je da si gotov.

A mislim da ćeš sad s gubitkom profila na ovom forumu imati vremena da razmisliš što si napravio. I vrati se za koju godinu nadam se zreliji i manje zaj*baniji. Pa možda razmisle.
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by SteelSingle pon kol 27, 2012 6:59 pm

Simline je napisao/la:U jednom si se danu promjenio i shvatio da si pogriješio. Čudno je to.
Ja te nebi više pustio ovdje jer dva puta je previše. Jednom ok ali onda znaš ako napraviš sra*je da si gotov.

A mislim da ćeš sad s gubitkom profila na ovom forumu imati vremena da razmisliš što si napravio. I vrati se za koju godinu nadam se zreliji i manje zaj*baniji. Pa možda razmisle.
Mda... Ovaj, djed mi je završio u bolnici i tak'... Ma, nije da je bitno, ali.. Mah, velim, nije bitno.
---
Nije čudno, nego sam se preispitao bez obzira na ovaj forum i van njega i skužio sam da sam - idiot! Skužio sam da sam ono što gledam - serije. Kao da imam godinu dana. Citirao sam Aristotela jer on ima potpuno pravo o svemu. Mislim, da, zajebao sam. Zbog toga nisam mentalno nezreo, nego "u svom svijetu". Valjda? Hvala na savjetu, uglavnom.
SteelSingle
SteelSingle
Newbie

Broj postova : 37
Join date : 27.08.2012

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by Pahuljica pon kol 27, 2012 7:06 pm

Hah, neznam šta da kažem, meni je svejedno oćeš ti bit tu il' ne, je da iritiraš svojim ponašanjem, al' meni nikad nisi ništa napravio...
I, znaš šta, čitam ovo tvoje obrazloženje Aristotelovih citata i mislim se, nije moguće da imaš 12 godina.A kad pogledam one postove tvoje rekla bih da si neki mali balavi 9-ogodišnjak bez trunke razmišljanja.
Ti si toliko pametan i neznam zasto si dozvoljavas one stvari.
Pahuljica
Pahuljica
Dude
Dude

Broj postova : 1488
Join date : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Jamaica

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by SteelSingle pon kol 27, 2012 7:09 pm

Pahuljica je napisao/la:Hah, neznam šta da kažem, meni je svejedno oćeš ti bit tu il' ne, je da iritiraš svojim ponašanjem, al' meni nikad nisi ništa napravio...
I, znaš šta, čitam ovo tvoje obrazloženje Aristotelovih citata i mislim se, nije moguće da imaš 12 godina.A kad pogledam one postove tvoje rekla bih da si neki mali balavi 9-ogodišnjak bez trunke razmišljanja.
Ti si toliko pametan i neznam zasto si dozvoljavas one stvari.
Mda, kad te ni ne znam za pravo. Očito je da mi pašu mlade curice kad sam stari pedofil od 40, hahah. Mislim, već sam rekao - neke moje zezancije ne kužite, neke sam ja zajebo generalno, ali, et', ja sam kriv jer valjda ni sam ne kužim svoje zezancije, pa čitam post i mislim si: Kakav sam ja idiot!
SteelSingle
SteelSingle
Newbie

Broj postova : 37
Join date : 27.08.2012

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by VanillaKismet pon kol 27, 2012 7:24 pm

Gle ti nisi niti smo mi Aristotel fino što prosipaš njegove citate ali to ti neće pomoći. Šta ti zapravo hoćeš ako nećeš da ti oprostimo (što nećemo) izvini ali ne možeš usrat i onda se izviniti nisi Chuck Bass jbt.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by Unique Yeah pon kol 27, 2012 7:30 pm

Mislim uvijek postoji žiro računi admina i članova koje su uvrijedio. 50 evrića svakome i da vidiš.

Čudim se da o meni nisi napisao čudim se
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by Psychadelia pon kol 27, 2012 7:41 pm

Pahuljica je napisao/la:Ti si toliko pametan i neznam zasto si dozvoljavas one stvari.

Slažem se. To sam rekla i prošli put kad se slično dogodilo, pa ću ponoviti: ti imaš toliko potencijala, nisi nimalo glup. Glupa osoba ne bi bila toliko upućena u tehnologiju. Ali daj, usmjeri to na nešto pametno, a nemoj se prepirati s nama.

Ako se mene pita, ja bih sve pustila nazad na forum, sve koji su dobili bann, sve čiji su profili obrisani i slično. Ali, mene se ne pita, pa ćeš ostati na Gabinoj volji (a po postovima drugih članova ne vjerujem baš da će biti naklonjena ovoj temi)...
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by Little Monster^^ pon kol 27, 2012 8:11 pm

Ja se inače jako suosjećam s drugima,tako da ja znam da si se ti htio pravit pametan i znam da ti je žao,tako da ti je s moje strane sve oprošteno jer ja nisam bila na forumu kada si 1. puta zasr*
al ja se nadam da ćeš imat treću sreću :)
Little Monster^^
Little Monster^^
Dude
Dude

Broj postova : 1215
Join date : 13.11.2011
Age : 24
Lokacija : Paris,France

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by Unique Yeah pon kol 27, 2012 8:16 pm

Nisam ni ja.
Dajte mu trecu sansu, ako to zasere onda mu imate pravo oci iskopat i na tavi ih ispec i vratiti mu ih. Xrni humor. Ali ja ti kazem jos nesto kazi mirzi neces imat zubi vise.

P.s. Zavoleo sam mirzu
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by Classy pon kol 27, 2012 8:38 pm

Neki ljudi dobivaju previše prilika, koje nimalo ne zaslužuju. A ovo bi bila samo još jedna u nizu takvih.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by Princess. pon kol 27, 2012 9:10 pm

Ne znam. Što se mene tiće ja mu ne planiram dati drugu šansu, tj. treću. Osim ako većina vas želi da ju dobije, jer ne želim samo ja odlučiti o svemu ovome.
Previše je tema zbog njega uništeno. A i ne zaboravimo ono da se ispričao već jednom i nije dugo izdržao.
Kak' hoćete.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by Classy pon kol 27, 2012 9:12 pm

Ja sam uz tebe, ali nek drugi kažu svoje.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by Pahuljica pon kol 27, 2012 10:21 pm

Mene uopće nije briga, tako mi je svejedno, ali ipak, forum nije mjesto za liječenje frustracija, tako da-get a life.Imao si dosta prilika.
Pahuljica
Pahuljica
Dude
Dude

Broj postova : 1488
Join date : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Jamaica

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by SteelSingle uto kol 28, 2012 6:16 am

Princess. je napisao/la:Ne znam. Što se mene tiće ja mu ne planiram dati drugu šansu, tj. treću. Osim ako većina vas želi da ju dobije, jer ne želim samo ja odlučiti o svemu ovome.
Previše je tema zbog njega uništeno. A i ne zaboravimo ono da se ispričao već jednom i nije dugo izdržao.
Kak' hoćete.
Aham, treću. Treća je sreća. Ili nije, pa samo tak' to govore kad već dva puta zasereš, pa si u bedu. Valjda?
I, da, već sam tad imao dvije opomene. Onda... Dobio sam jednu, i jebajga. Mah, velim, kajjaznam.
Simline je napisao/la:Nisam ni ja.
Dajte mu trecu sansu, ako to zasere onda mu imate pravo oci iskopat i na tavi ih ispec i vratiti mu ih. Xrni humor. Ali ja ti kazem jos nesto kazi mirzi neces imat zubi vise.

P.s. Zavoleo sam mirzu
Uhm, ne znam jesam li krivo upućen, ali je Mirza tebe dosta puta zajebao... Hm? Btw, thx, xD.
SteelSingle
SteelSingle
Newbie

Broj postova : 37
Join date : 27.08.2012

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by .Prince uto kol 28, 2012 6:34 am

Kad sam bio tvojih godina i ja sam samo trolao ali sam prestao ranije s tim izvinuo se jer sam dovoljno zreo - čitaj 16 godina prešao - da trollam po forumima i glumim nekog drugog. Ovaj forum mi je lijep, uredan, ima sve što treba imati, ljudi su se potrudili da bude ovo što jeste. I sad da dođe neki idiot i da počne vrijeđat nekog ili više njih na osnovu težine, izgleda, vjera, izbora o vlastitom životu, hobijima i slično. Ne hvala, Hrvoje fino ti to skocka ali to ti nije opravdanje jer si ti mene vrijeđao za vjeru, izbor šta ću raditi s životom i o tome da je neko debeo, ružan i slično. Tvoje ponašanje nije odslikavanje ponašanja od Šeldona - ON JE KRALJ - a ti si arogantan, bezobrazan i troličan. Bukvalno. Prema meni je na početku forma bila mržnja usađena jer sam bio posvađan sa nekom Nelom - Sabrinom - Antonelom - Hajdi - koja je imala tih par imena pa se nije mogla odlučiti koje da si uzme. NJAH. Eto ti od mene ukratko a nadugo.
.Prince
.Prince
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 478
Join date : 25.07.2012
Age : 27
Lokacija : UK

https://www.facebook.com/photography.mirza?ref=hl

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.