Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ideje za uređenje sobe

3 posters

Go down

Ideje za uređenje sobe Empty Ideje za uređenje sobe

Postaj by Phalange. uto srp 10, 2012 9:15 am

Sam vam naslov govori sve, potrebne su mi ideje za uređenje sobe, a pojma nemam ni o čemu, niti gdje bi to mogla naći. Sobu bi htjela urediti u kao nekom hippie stilu. Nešto kao ovo. Pa me zanima, imate li kakvih home-made ideja, ili stranica s idejama? Imate li neke dućane u kojem bi se mogli kupiti kakvi ukrasi, ali naravno - da nije abnormalno skupo :)

Sve je dobrodošlo :)

P.S: Zidovi su lime green boje, a ormari narančansti :)
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Ideje za uređenje sobe Empty Re: Ideje za uređenje sobe

Postaj by Classy uto srp 10, 2012 1:18 pm

U Jysku i Offertissimi se nađe tih gluposti po povoljnim cijenama. Možeš sama od kolaž papira napraviti leptiriće, cvjetiće i zvjezdice, ima hrpa tutorijala na yt, samo upiši u tražilicu što te zanima! :)
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Ideje za uređenje sobe Empty Re: Ideje za uređenje sobe

Postaj by VanillaKismet uto srp 10, 2012 1:53 pm

Meni su super one lampice za novu godinu al njih možeš čitave godine držati u sobi. Nisu uopšte skupe, oko 50 kn čak ja mislim.. Leptire, zvijezde etc. možeš napraviti od starih tkanina koje još pristojno izgledaju. Imaš onih tekstilnih boja, šljokica i svega svega u prodavnicama tekstila.
Meni je to super, mada moja sestra to ne voli i ne da da se lijepi i uređuje pa čekam da odseli haha.. Uglavnom, valjda sam pomoglaa :))
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Ideje za uređenje sobe Empty Re: Ideje za uređenje sobe

Postaj by Phalange. uto srp 10, 2012 1:54 pm

A provjerit cu tamo mislim da Jysk ima kod nas :)
Hvala :)

A žao mi je zidove uništavat jer su sad bas lijepe boje, nego sam mislila on tipa; jastučići blabla :)

Hvala objema :)
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Ideje za uređenje sobe Empty Re: Ideje za uređenje sobe

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.