Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[~10] Grižnja savjest.

+5
VanillaKismet
Psychadelia
*LadyBird*
Phalange.
MirandaFan™
9 posters

Go down

[~10] Grižnja savjest. Empty [~10] Grižnja savjest.

Postaj by MirandaFan™ pet lip 22, 2012 7:25 am

Jesam li jučer spavao? Malo.
Išao sam spavati kad je završila emisija "Euro 2012", znači, u 23:30. Zaspao sam u 02:10. Umoran sam, i nije mi žao. Mislio sam o tome kakav sam prevarant i smeće od čovjeka, bez obzira koliko ta prijevara bila mala. Stvar je grižnje savjesti. Tu noć, dok sam razmišljao, suze su mi samo tekle niz obraze. Tekle i tekle...
[---]
Taj dan, išli smo na izlet (sa školom) u Vukovar. Bio sam veoma sretan, i noć prije toga nisam spavao od radosti. Razrednica nas je prebrojavala, mi smo razgovarali i pokazivali jedan drugome kakve igrice na mobitelu imamo. Onak', opuštena atmosfera. Krenuli smo rano, jer je ipak do Vukovara 4 sata vožnje busom. Ništa strašno, jel'te? Profesori i agencija s kojom smo išli su dogovorili da ćemo put podijeliti na dva dijela - prvi dio od Zagreba do Slavonskog Broda, i drugi dio od Slavonskog broda do Vukovara. Sve je to prošlo OK, i približavali smo se Slavonskom Brodu, gdje postoji WC kojega čisti jedna stara bakica koja traži jednu kunu za ulaz, tako da si može kupiti sredstva za čišćenje. WC je stvarno lijepo uređen, i gospođa stvarno lijepo čisti taj WC. No, kad sam izašao iz WC-a, i trebao platiti starici jednu glupavu kunu, nisam imao sitnoga, na što je ona odmahnula glavom i prijateljski mi rekla da ću joj dati kunu kad budem imao. Kupio sam si na tom odmorištu sladoled, i prodavačica mi je vratila "sitnoga" iz blagajne, jer sladoled košta nešto manje od 20kn, a toliko sam imao u "krupnome", tj. u novčanicama. Odmah sam se sjetio starice, ali sam si mislio kako ću to "sitno" potrošiti na nešto pametnije. Otišli smo dalje prema Vukovaru, i dobru staricu svi su zaboravili. Svi osim mene. Cijeli put sam mislio samo na taj događaj, i još uvijek stalno mislim o tome kako sam smeće od čovjeka, i kako ne mogu platiti jednu kunu jadnoj bakici koja se stvarno brine za WC i omogućava nama da lagano obavimo to što trebamo.
[---]
Možda će netko reći da sam "jadan", i da što me briga za neku "staru babu", ali ja nisam takav i stvarno mi je žao. Kad bih bar opet vidio istu ženu, platio bih joj ne 1kn, nego 1000kn. :/
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[~10] Grižnja savjest. Empty Re: [~10] Grižnja savjest.

Postaj by Phalange. pet lip 22, 2012 7:27 am

Ajoj :'(
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

[~10] Grižnja savjest. Empty Re: [~10] Grižnja savjest.

Postaj by MirandaFan™ pet lip 22, 2012 7:33 am

Da, ali nije stvar sad u ovom primjeru, nego općenito, takvih situacija ima puno kod mene, i onda mi je žao, i onda ispadne ovo. :/
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[~10] Grižnja savjest. Empty Re: [~10] Grižnja savjest.

Postaj by Phalange. pet lip 22, 2012 7:34 am

Znam kako ti je, gotovo sam ista :)
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

[~10] Grižnja savjest. Empty Re: [~10] Grižnja savjest.

Postaj by *LadyBird* pet lip 22, 2012 7:52 am

Čim imaš grižnju savjest to znači da si dobra osoba. Nemoj se gristi, već probaj učiniti nešto da popraviš to što si učinio. (doniraj 5 kn za slijepe osobe ili tako nešto). :)
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

[~10] Grižnja savjest. Empty Re: [~10] Grižnja savjest.

Postaj by MirandaFan™ pet lip 22, 2012 8:28 am

2 Phnešto. (xD) - Ok. :P
2 Lady - A, da sam dobra osoba, ne bih to napravio. :/
Ok, 'fala na savjetu, budem. :)
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[~10] Grižnja savjest. Empty Re: [~10] Grižnja savjest.

Postaj by Phalange. pet lip 22, 2012 9:01 am

Phalange. (Felenđi) :3
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

[~10] Grižnja savjest. Empty Re: [~10] Grižnja savjest.

Postaj by Psychadelia pet lip 22, 2012 9:18 am

*LadyBird* je napisao/la:Čim imaš grižnju savjest to znači da si dobra osoba. Nemoj se gristi, već probaj učiniti nešto da popraviš to što si učinio. (doniraj 5 kn za slijepe osobe ili tako nešto). :)

Tako je. Nećeš to "popraviti", ali ćeš se osjećati bolje u svakom slučaju. :)
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

[~10] Grižnja savjest. Empty Re: [~10] Grižnja savjest.

Postaj by MirandaFan™ pet lip 22, 2012 9:20 am

Cannibal je napisao/la:
*LadyBird* je napisao/la:Čim imaš grižnju savjest to znači da si dobra osoba. Nemoj se gristi, već probaj učiniti nešto da popraviš to što si učinio. (doniraj 5 kn za slijepe osobe ili tako nešto). :)

Tako je. Nećeš to "popraviti", ali ćeš se osjećati bolje u svakom slučaju. :)
Ma, kažem, stvar je u principu i zašto to nisam napravio. Ono, što sam se promijenio ili koji vrag. Jedan čas mislim ovako, drugi čas onako. ><
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[~10] Grižnja savjest. Empty Re: [~10] Grižnja savjest.

Postaj by VanillaKismet pet lip 22, 2012 9:53 am

Pa dobro, nekad uradimo nekakve propuste za koje se kajemo. Ali, žao ti je i to je dobro. Nisi bezosjećajna krpa. Nemoj se oko toga gristi, desi se nekad i to je to.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

[~10] Grižnja savjest. Empty Re: [~10] Grižnja savjest.

Postaj by MirandaFan™ pet lip 22, 2012 10:05 am

Guess. je napisao/la:Pa dobro, nekad uradimo nekakve propuste za koje se kajemo. Ali, žao ti je i to je dobro. Nisi bezosjećajna krpa. Nemoj se oko toga gristi, desi se nekad i to je to.
Valjda, ali... Još sam mislio o tome, i rekao da ću ipak potrošiti novac na nešto pametno... Na kraju mi je ostalo 90% novca. :/
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[~10] Grižnja savjest. Empty Re: [~10] Grižnja savjest.

Postaj by Classy pet lip 22, 2012 11:28 am

Ja sam mislila da sam jedina takva. Nedaj Bože da nekom ostanem dužna pa nema gore stvari. Meni je najgore kad zaboravim lovu u školi, a kasnije idemo na kavu i onda meni netko drugi mora platiti, ja odma sljedeći put častim s 2 kave. xD
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

[~10] Grižnja savjest. Empty Re: [~10] Grižnja savjest.

Postaj by MirandaFan™ pet lip 22, 2012 12:31 pm

Pretty Reckless je napisao/la:Ja sam mislila da sam jedina takva. Nedaj Bože da nekom ostanem dužna pa nema gore stvari. Meni je najgore kad zaboravim lovu u školi, a kasnije idemo na kavu i onda meni netko drugi mora platiti, ja odma sljedeći put častim s 2 kave. xD
Znači nisam jedini. Haha. imcool
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[~10] Grižnja savjest. Empty Re: [~10] Grižnja savjest.

Postaj by Pahuljica pet lip 22, 2012 12:33 pm

Ajme, tako i ja.
Jednom u pekari kraj škole bila ogroomna gužva, i ja uzela slanac i zaboravila platit od brzine, prodavačica uopće nije skontala.Ja nisam mogla spavat 5 dana nakon toga, nisam znala kako da dođem i platim, glupo mi bilo reć' da sam zaboravila platit.
I onda sam jedan dan kad sam plaćala dala 5 kuna više i pobjegla haha :)

Al' pokušaj se ne nervirat oko toga, nećeš ništa postić s nerviranjem, govorim iz iskustva :)
Pahuljica
Pahuljica
Dude
Dude

Broj postova : 1488
Join date : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Jamaica

[Vrh] Go down

[~10] Grižnja savjest. Empty Re: [~10] Grižnja savjest.

Postaj by MirandaFan™ pet lip 22, 2012 12:37 pm

Znači, mi uopće nismo za lopove. :P
---
A, ništa, kaj ću se nervirat. Ne budem ništa postigao s tim, kako već i ti kažeš. :)
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[~10] Grižnja savjest. Empty Re: [~10] Grižnja savjest.

Postaj by .BarbieBitch. pet lip 22, 2012 3:02 pm

Desi se ponekad da napraviš nešto i tek poslje shvatiš pogrešku koju si učinio,desi se što češ ;) Ne živciraj se radi toga,nije to toliko strašno.
Desilo se i meni da mi je prijateljica više puta plačala colu jer ja uvijek zaboravim uzet pare xD
.BarbieBitch.
.BarbieBitch.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2369
Join date : 21.03.2012
Age : 24
Lokacija : London

[Vrh] Go down

[~10] Grižnja savjest. Empty Re: [~10] Grižnja savjest.

Postaj by Princess. sub lip 23, 2012 2:30 pm

Jooj, ja isto tako. Nema šanse da nekome ostanem dužna ili nešto. I skroz mi je neugodno kad mi netko plati nešto.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

[~10] Grižnja savjest. Empty Re: [~10] Grižnja savjest.

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.