Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priroda me probudila i umirila

+3
Princess.
Classy
Unique Yeah
7 posters

Go down

Priroda me probudila i umirila Empty Priroda me probudila i umirila

Postaj by Unique Yeah sri svi 02, 2012 4:23 pm

Priroda me probudila i umirila

Tako sam ja jednog dana mrzovoljan i bezvoljan za bilosto odlucio otici s tatom baki
na selo. Sjetivsi se da je u blizini predivna šuma i put koji je ovog ljeta na mene ostavio veliki trag. Posao sam tim duzim putem do šume i sjeo na jednu travnatu brazdu. I zapričao se s vjetrom i šumom tek izraslog mladog lišća. Rekao sam im sve sto me tog dana mucilo. A oni su me samo slusali i lagano pjevušili. Sto sam ja vise ondje bio to sam se vise spajao s prirodom i krajolikom. Osjetili smo se. Napokon sam imao nekoga s kim ću voditi svoj monolog. Tako sam bio sretan i prepunjen emocijama koje je u meni budila predivan boja šume, trave, zemlje i bistrog neba. Na povrsini svoje kože osjetio sam kako me lagano škaklja i hladi lagani povjetarac koji je u daljini plesao s rahlom i tada suhom zemljom. Shvatio sam da je proslo oko pola sata i mislio sam kako bih trebao poći. Na tom putu iz obliznjeg je sumarka niotkuda izletjela ptica i lagano me prestrašila. Nasmijao sam se sam sebi i poceo brže hodati mislivši da se pticama nije svidjelo moje jadanje, iako ja njih niti nisam pozvao u tu čajanku bez čaja. Hodavši tako brzim korakom ugledao sam da baka i tata vec sjede u autu. Oni su jos bili pod utjecajem gradskog smoga i buke. A ja sam zamirisao posebnim parfemom koji mi je poklonila šuma i njeni ne smijemo zaboraviti predivni zeleni listići. Miris je odjekivao mirnoćom, smirenošću i pozitivnim mislima. Ubrzo mi je sve to pokvarila knjiga koja nije imala miris smirenosti i šume iako kazu da se papir radi od drveta. A to je vjerojatno jer oni nisu komunicirali s tim drvetom dok su od njega pravili ovaj unisteni, neekoloski papir. Za sutra sam vec zakazao da idem k baki i uzivam u tom predivnom suncu, povjetarcu i šumi koja ce me nadam se ponovo oraspoložiti i unesti u mene mir, postovanje i bar tračak želje za učenjem.

Šumo, ne mogu vjerovati da si tako dobar slusač i pratioc mojih rijeci.


Priroda me probudila i umirila Tumblr_m3e7z17SEe1qid6i4o1_500_large
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Priroda me probudila i umirila Empty Re: Priroda me probudila i umirila

Postaj by Classy sri svi 02, 2012 5:59 pm

Ovo je jako lijepo napisano. Ja baš uživam biti u prirodi, nekako se osjećam živo i sretno, čak i ako se nešto loše taj dan dogodilo.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Priroda me probudila i umirila Empty Re: Priroda me probudila i umirila

Postaj by Princess. sri svi 02, 2012 6:35 pm

Predivno napisano. :)
Ja isto obožavam biti u prirodi. Ali ne u šumi, zato što ima dosta pauka i svih tih bljakić kukaca. ><
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Priroda me probudila i umirila Empty Re: Priroda me probudila i umirila

Postaj by *LadyBird* sri svi 02, 2012 6:41 pm

Super pišeš! (i slika je predobra.)
Ja volim prirodu zimi, dok je mrtva, tamna, bez lišća.
Ljeti mi je previše obojena, a da ne spominjem pauke, gliste, ulože i komarce. ew. ><
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Priroda me probudila i umirila Empty Re: Priroda me probudila i umirila

Postaj by SmileIt. pet svi 04, 2012 5:27 pm

Predivno napisano :)
SmileIt.
SmileIt.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 457
Join date : 11.02.2012
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow :)

http://www.girlsmile.netboarder.com

[Vrh] Go down

Priroda me probudila i umirila Empty Re: Priroda me probudila i umirila

Postaj by Phalange. pet svi 04, 2012 5:56 pm

Super napisano, sviđaju mi se personifikacije. :)
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Priroda me probudila i umirila Empty Re: Priroda me probudila i umirila

Postaj by Lu. sri svi 09, 2012 9:16 am

Prekrasno covece :D
Lu.
Lu.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 649
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Lokacija : Sisak

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001070070787

[Vrh] Go down

Priroda me probudila i umirila Empty Re: Priroda me probudila i umirila

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.