Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love...

5 posters

Go down

Love... Empty Love...

Postaj by .BarbieBitch. ned tra 29, 2012 8:41 pm

Što zapravo nači biti zaljubljen??Osječati se dobro kad si s nekim,pa mislim da ne...Biti ljubomoran kad je neka cura blizu njega,pa zapravo ni to...Ljubomora je meni iskreno najgori osječaj koji postoji!Milislim da je biti zaljubljen zapravo ono kad njega stavljaš na prvo mjesto a sebe na drugo i pa zapravo stalo ti je do toga samo da je on sretan!Nasao je novu curu??Pa zapravo to jako boli ali koliko god bolilo drago ti je da je on sretan,ja mislim da je to ljubav!!A dali postoji ona jedna osoba,ona nasa jedna i jedina srodna dusa??Pa,ovo je pitanje na koje nikad necu znati odgovor...Opet kad pogledate koliko nas je na cijelom svijetu i da je to samo jedna osoba pa to je nemoguče ali opet kad pogledate vasu skolu i gledajuči i izgled i karakter koliko ima deckiju kojih vas zanima?Vrlo malo zar ne...Tako da opet smo na početku...A oni koji su zaljubljeni vise decka naprimjer 2,pa i ja sam bila do neki mjesec ali jedan je ispao totalni bezveznjak i na koji nacin me odbio,pa..bilo je vrlo gadno,i opet se sve svodi na onog prvog koji mi je zapravo najbolji frend...I puno puta me pitaju vjerujem li u muško-ženska prijateljstva? ali moj odgovor je uvijek isti: DA usprkos tome sto sam se zaljubila u naj frenda...Zaključak cijelog ovog mog pisanja i današnjeg dana je to da je ljubav nesto što nema definiciju ili objašnjenje...Protiv nje NE možeš,sa njom NE možeš,bez nje NE možeš...
.BarbieBitch.
.BarbieBitch.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2369
Join date : 21.03.2012
Age : 24
Lokacija : London

[Vrh] Go down

Love... Empty Re: Love...

Postaj by Classy ned tra 29, 2012 9:08 pm

Joj č i ć. xd

Najčešće se i dogodi to da ti se na kraju svidi best frend. I ovo si jako lijepo napisala. Dosta zrelo razmišljaš o takvim stvarima za svoje godine. :)
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Love... Empty Re: Love...

Postaj by VanillaKismet ned tra 29, 2012 9:16 pm

Č i Ć, haha.

Well, ja i M smo skoro naj prijatelji ono, muško-žensko, jel x)
Ali, ne trebaš se sad zamarati sa tim, uživaj, puno je života pred nama, pa i ljubavi, dečkiju, i svega.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Love... Empty Re: Love...

Postaj by Pahuljica ned tra 29, 2012 9:21 pm

Ja se nikad nisam zaljubila u neku osobu iz škole ili tako...
Uvik se u nekog nedostižnog, al šta je najgore to traje predugo.
Blago vama koji viđate osobe u koje ste zaljubljeni :(
Pahuljica
Pahuljica
Dude
Dude

Broj postova : 1488
Join date : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Jamaica

[Vrh] Go down

Love... Empty Re: Love...

Postaj by Princess. ned tra 29, 2012 9:21 pm

Ajme, gramatika. ><

Ljubav definitivno nema definiciju, pravila niti granica. :) I spontana je, naravno. :) Tako da nikad ne znaš što te čeka.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Love... Empty Re: Love...

Postaj by VanillaKismet ned tra 29, 2012 9:22 pm

Ajoj. Ne mogu ni zamisliti koliko je to teško.
Al opet, ja ako osobu koja mi se sviđa ne viđam često, onda ne budem ni zaljubljena. Prođe me.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Love... Empty Re: Love...

Postaj by Classy ned tra 29, 2012 9:24 pm

Ja ni ne znam kakav je to osjećaj biti zaljubljen, meni se samo dečki svide i to me prođe za par tjedana, dosade mi pa se zato ni ne upuštam u veze kao većina mojih frendica. I svi u zadnje vrijeme plaču zbog ljubavi. Nikad mi to nije bilo jasno, ja samo plačem kad nešto nije po mom. xD
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Love... Empty Re: Love...

Postaj by Pahuljica ned tra 29, 2012 9:49 pm

Hahaha, ja sam jednom plakala zbog osobe koju ekšli nikad nisan upoznala.
Al dobro, još san u tog lika zaljubljena...Iako sama znan da nikaad neću ga možda ni upoznat lool
Pahuljica
Pahuljica
Dude
Dude

Broj postova : 1488
Join date : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Jamaica

[Vrh] Go down

Love... Empty Re: Love...

Postaj by .BarbieBitch. pon tra 30, 2012 10:43 am

Hvala :D

Pa ovaj ja sam zaljubljena u nekog kog vidim 1 godišnje ali svejedno mi se nekako sviđa...A moj bff me gotovo svaki dan povrijedi i ne namjerno jer,naravno nezna da sam zaljubljena u njega...Zbog toga mi je ipak moja bff vanna naj :) heh nekad mi jednostavno sve dosadi pa bi najrađe obadvama priznala xD
.BarbieBitch.
.BarbieBitch.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2369
Join date : 21.03.2012
Age : 24
Lokacija : London

[Vrh] Go down

Love... Empty Re: Love...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.