Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Friends-delete-Friends-new file

5 posters

Go down

Friends-delete-Friends-new file Empty Friends-delete-Friends-new file

Postaj by Unique Yeah sri oľu 07, 2012 5:44 pm

Počinjem shvaćati tko su ustvari moji pravi prijatelji.
Svi oni koji su kao neki "Supić frendići" odlaze u temu delete, a u
život ulaze neka nova, bolja i zrelija prijateljstva. Shvatio sam i to da koliko imao dobrog prijatelja
jedan je najbolji. A to sam ja sam kojeg vidim u zrcalu ispred sebe.
Do sada sam uvijek praštao kada me netko povrijedio, ali dosta je toga. Okrećem se na nov način sklapanja i rasklapanja prijateljstva. Neki će uvijek biti u mom srcu, jer su se jednostavno podvukli i ja ih ne želim izgubiti. No, moja najbolja prijateljica koja je moram reći postala kuja, izgubila je moje povjerenje i poštovanje. S njom se uvijek dobro zabavim , ali više nije tu kada ju trebam,
ne bi htjela učiniti sve za mene. Možda sam ja kriv?
U razgovoru s njom rekla je da sam se ja promijenio i da me ona više ne vidi kao svog paranormalnog prijatelja. Nekad smo provodili cijele dane zajedno, učili i u tome bili uspješni.
Tu je i bila ta treća osoba, prijateljica koja je bila laž. Koju smo ogovarali i pred njom se pravili da
je sve super. No, nije bilo.
I sada ta treća osoba koju sam pomalo i mrzio zauzima moje mjesto u srcu. S njom provodim stalno, od jutra kada krećemo u školu, pa kasnije nastavlja se preko telefona.
Danas me ljudi sve više razočaravaju, ali ona ne. Ona je uvijek tu sa svim svojim manama i vrlinama. Izbacio sam još neke ljude iz svoga života koji su bili sama laž, i uvukao nove i mogu reći bolje prijatelje.

Emma <3 , uvijek ću te pozvati da se idemo šetati i da dođeš na rođendan. Ali ja i ti više nismo jedno, nemam više tvoje ime na svojoj bilježnici. I sve to zbog tvoje kurvinske faze, kako ti to nazivaš. Zaboravi me i pusti neka stvari idu svojim putem. Možda se ponovo naši putovi ponovo sretnu.

Laura <3 , hvala ti što si čekala naš vrhunac. Jednog ću ti dana reći što je sve bilo prije, naravno bit će to dan kada se naša stara Emma (vampirica) vrati i prestane glumiti vruću Sanny. Hvala ti što postojiš i što si tu za mene, hvala ti.

Friends-delete-Friends-new file Tumblr_lzdcgluaAM1qhagr8o1_500_large

Ovo možda vama ništa ne znači, ali meni znači nov početak i stvarnost.
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Friends-delete-Friends-new file Empty Re: Friends-delete-Friends-new file

Postaj by Classy čet oľu 08, 2012 2:04 pm

Još smo premladi da govorimo o nekim pravim prijateljstvima, ali za otprilike 10 godina ćeš znati tko su oni koji su uvijek bili uz tebe. :3
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Friends-delete-Friends-new file Empty Re: Friends-delete-Friends-new file

Postaj by Psychadelia čet oľu 08, 2012 10:04 pm

Nemoj se brinuti o tome, samo živi svoj život i pusti druge. Oni su sporedna stvar, a kad dođe krizna situacija sam ćeš uvidjeti tko je tu za tebe :)
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Friends-delete-Friends-new file Empty Re: Friends-delete-Friends-new file

Postaj by Shinigami ned oľu 18, 2012 6:45 pm

Jednom dođe i taj trenutak u životu kada nekoga odbaciš a nekoga primiš..
Shinigami
Shinigami
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 383
Join date : 14.03.2012
Age : 30

[Vrh] Go down

Friends-delete-Friends-new file Empty Re: Friends-delete-Friends-new file

Postaj by Lu. uto oľu 20, 2012 3:47 pm

U Zivotu se sve mjenja, posebno prijatelji.
Lu.
Lu.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 649
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Lokacija : Sisak

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001070070787

[Vrh] Go down

Friends-delete-Friends-new file Empty Re: Friends-delete-Friends-new file

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.