Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik/leksikon/spomenar?

+9
.BarbieBitch.
Muffin.
Točkica
Amyicha
Princess.
Psychadelia
Classy
VanillaKismet
Phalange.
13 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Dnevnik/leksikon/spomenar? - Page 2 Empty Re: Dnevnik/leksikon/spomenar?

Postaj by Phalange. čet srp 05, 2012 11:49 am

Guess. je napisao/la:Incomparable. to je tako prekul!! Slično se i mojoj sestri desilo. Ona je u dnevnik pisala da ludi za jednim momkom a sada se to okrenulo.
Evo još jedna rečenica iz mog dnevnika:
" Toliko se folira da se to vidi i iz onog aviona što kad ga vidimo presijecamo skupljenje prste tri puta malim prstom. Uglavnom, folira se. "
rofl

A? AHAHHAHAHHAHAHAH :'D

Ja sam pisala kako ja imam neku ekipicu u kojoj je dena dečko i kao da smo mi neka ekipica. Like; ŁOoDaChIcA@ rIi :'D
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Dnevnik/leksikon/spomenar? - Page 2 Empty Re: Dnevnik/leksikon/spomenar?

Postaj by xDorax pet kol 03, 2012 6:36 pm

ja imam dva dnevnika,1 leksikon i nekoliko spomenara. Inace prije sam voljela pisati,i dan danas pisem dnevnik,ali navece i to vec odavno. Ali kad procitam ona dva dnevnika dodjemi da i ovaj bacim u smece.. Grozan je hahaha
xDorax
xDorax
Newbie

Broj postova : 5
Join date : 03.08.2012
Lokacija : Paris

http://www.coolteenlife.bloger.hr

[Vrh] Go down

Dnevnik/leksikon/spomenar? - Page 2 Empty Re: Dnevnik/leksikon/spomenar?

Postaj by Amélie pet kol 03, 2012 7:02 pm

*.incomparable.* je napisao/la:
Red Queen. je napisao/la:Pišem već tri godine dnevnik. Prijateljica ga normalno želi pročitati ali naravno da joj ne dam, jer tamo ima stvarno svašta napisano. Nemam ja nikakvih tajni, ali opet na papiru napišem sve što me nervira, zbog čeg sam uzbuđena...
On mi je najbolji prijatelj. lol. :D

ne daj nikome da to čita, može donjeti samo zlo. da ti je prava frendica nebi te ni tražila da joj daš, samo želi otkrit tvoj priljavi veš kojeg će kasnije moć iskoristit :/

Jednom sam joj dala da pročita i nikad više jer se naljutila na mene što sam napisala za nju da se stalno ljuti i da mi je toga više dosta. xd
Sad imam dva dnevnika mislim jedan mi je skroz ispunjen, ali ja to pišem u običnim bilježnicama sa crtama ili kvadratićima :D
A prije kada sam bila manja dobivala sam one kao male leksikone pa sam tu pisala gluposti xD
Amélie
Amélie
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1859
Join date : 19.12.2011
Age : 28
Lokacija : Croatia.

https://www.youtube.com/watch?v=ROqTa1mn_qc

[Vrh] Go down

Dnevnik/leksikon/spomenar? - Page 2 Empty Re: Dnevnik/leksikon/spomenar?

Postaj by Zelo. pet sij 04, 2013 2:01 am

Pravila sam leksikone haha
Volim da se upisujem u njih zanimljivo mi XD
Zelo.
Zelo.
Nerd
Nerd

Broj postova : 116
Join date : 02.01.2013
Age : 27
Lokacija : Planet Mato

http://timeout-fantasy.serbianforum.info/

[Vrh] Go down

Dnevnik/leksikon/spomenar? - Page 2 Empty Re: Dnevnik/leksikon/spomenar?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.