Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Well, that's me.

+3
Princess.
Classy
Točkica
7 posters

Go down

Well, that's me. Empty Well, that's me.

Postaj by Točkica pet sij 20, 2012 11:13 pm

Za početak pisanja ovdje, napisat ću sve čega ću se moći sjetiti o sebi, pa neka to 'posluži' kao neki uvodni tekst.
Inače, pisat ću o svemu što će mi se motati po glavi, i vjerovatno najviše o događajima koji mi jednostavno nejdu u glavu (npr. preloše ponašanje frendice i sl.)

Dakle, ime mi je Valentina, 2. sam razred opće gimnazije i imam 16 godina. Od malih nogu obožavam plesanje, zadnjih pet godina bavim se mažoret plesom i jednostavno mi se to toliko uvuklo pod kožu da se pitam što sam radila prije dok se nisam time bavila. Sviranje je moja druga strast, no u zadnje vrijeme ne i manje važna. Obožavam svirati, volim svoj instrument (euphonium) i živiim za natjecanje u 7. mjesecu :D jump
U slobodno vrijeme volim pisati, i ako nastavim ovako, nadam se da ću za godinu dana (možda i manje) imati svoju prvu gotovu knjigu :) Dakle, obožavam i čitati. Ondaa, najbolje godišnje doba mi je ljeto, obožavam sunce, toplo vrijeme i rolanje s frendicama, kupanje na bazenu, more i sve što ide uz to :) Podrazumjeva se, znači, da bez prijatelja nema ničega - oni su tu uvijek. :)
Treniram i odbojku i atletiku, također idem i na vatrogasce, a nekada sam se bavila i gimnastikom (oko 5 godina, da mi se vratiti *__*). Plesala sam i u KUD-u, ali je ekipa bila neozbiljna i tako to pa sam odlučila otići.
Obožavam geografiju (a i profesor je car), tjelesni i SRZ tako da se mogu naspavati, a kemija je predmet kojeg jednostavno ne mogu smisliti. :/

...oke, tu ću stati. Sorite za sve ovo gore, mislim da bi bilo dosta :P Uglavnom, sve vas voliim! :D love you
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Well, that's me. Empty Re: Well, that's me.

Postaj by Classy sub sij 21, 2012 12:08 am

Tebi je stvarno slobodno vrijeme potpuno ispunjeno aktivnostima :) moja mater bi te obožavala, nju živcira što su moje aktivnosti kava, shopping i gledanje serija haha :P
Želim ti puno sreće na natjecanju i radujem se novim postovima :)
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Well, that's me. Empty Re: Well, that's me.

Postaj by Princess. sub sij 21, 2012 7:32 am

Pretty Reckless je napisao/la:Tebi je stvarno slobodno vrijeme potpuno ispunjeno aktivnostima :) moja mater bi te obožavala, nju živcira što su moje aktivnosti kava, shopping i gledanje serija haha :P
Želim ti puno sreće na natjecanju i radujem se novim postovima :)
Same here. haha

I ja sam se prije bavila mažoretom,ali sam nažalost morala odustat kad sam išla u London. :/ Stvarno mi je dobro išlo.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Well, that's me. Empty Re: Well, that's me.

Postaj by Lu. sub sij 21, 2012 3:40 pm

Točkica je napisao/la:
U slobodno vrijeme volim pisati, i ako nastavim ovako, nadam se da ću za godinu dana (možda i manje) imati svoju prvu gotovu knjigu :) Dakle, obožavam i čitati.

zanima me o cemu se radi? :D
Lu.
Lu.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 649
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Lokacija : Sisak

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001070070787

[Vrh] Go down

Well, that's me. Empty Re: Well, that's me.

Postaj by VanillaKismet sub sij 21, 2012 4:14 pm

I mene zanima,i baš ti je život ispunjen :D
To je divno..

Ajde,natukni nam o čemu se radi u knjizi? :D
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Well, that's me. Empty Re: Well, that's me.

Postaj by Točkica sub sij 21, 2012 6:55 pm

Kada uhvatim slobonog vremena, osjećam se kao kralj :D

Amm... a ne bi baš o knjizi :$ Osjećam se glupo kada me netko nešto pita u vezi toga jer pretpostavljam da svi odmah misle da jednostavno nemoguće da netko od 16 godina napiše nešto, a da to ima smisla. :) Ako ikada dovršim, javim vam :)
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Well, that's me. Empty Re: Well, that's me.

Postaj by Pahuljica sub sij 21, 2012 11:12 pm

Eh, ista stvar kod mene, ako koju minuticu slobodnog vremena uhvatim, maksimalno uživam :)
Nadam se da ćeš dobro proći na natjecanju, euphonium je lijep instrument ima par cura koje ga sviraju u orkestru :)
I baš me zanima o čemu se radi u knjizi hehe :D
Pahuljica
Pahuljica
Dude
Dude

Broj postova : 1488
Join date : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Jamaica

[Vrh] Go down

Well, that's me. Empty Re: Well, that's me.

Postaj by Lu. sub sij 21, 2012 11:13 pm

Točkica je napisao/la:Kada uhvatim slobonog vremena, osjećam se kao kralj :D

Amm... a ne bi baš o knjizi :$ Osjećam se glupo kada me netko nešto pita u vezi toga jer pretpostavljam da svi odmah misle da jednostavno nemoguće da netko od 16 godina napiše nešto, a da to ima smisla. :) Ako ikada dovršim, javim vam :)

wait, wait.
ja sam pocela pisati jednu, jer vec duze vrijeme pisem tekstove koji se frendovima svidaju.. al ta 'knjiga' nije bila normalna, pa sam pocela novu, koju eto vec duze pisem.
Tak da.
Lu.
Lu.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 649
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Lokacija : Sisak

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001070070787

[Vrh] Go down

Well, that's me. Empty Re: Well, that's me.

Postaj by Točkica ned sij 22, 2012 5:26 pm

Pahuljica je napisao/la:Eh, ista stvar kod mene, ako koju minuticu slobodnog vremena uhvatim, maksimalno uživam :)
Nadam se da ćeš dobro proći na natjecanju, euphonium je lijep instrument ima par cura koje ga sviraju u orkestru :)
I baš me zanima o čemu se radi u knjizi hehe :D

Na to natjecanje idem s orkestrom, tako da se i ja iskreno nadam da ĆEMO dobro proći :)
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Well, that's me. Empty Re: Well, that's me.

Postaj by VanillaKismet ned sij 22, 2012 5:29 pm

Luxe15 je napisao/la:
Točkica je napisao/la:Kada uhvatim slobonog vremena, osjećam se kao kralj :D

Amm... a ne bi baš o knjizi :$ Osjećam se glupo kada me netko nešto pita u vezi toga jer pretpostavljam da svi odmah misle da jednostavno nemoguće da netko od 16 godina napiše nešto, a da to ima smisla. :) Ako ikada dovršim, javim vam :)

wait, wait.
ja sam pocela pisati jednu, jer vec duze vrijeme pisem tekstove koji se frendovima svidaju.. al ta 'knjiga' nije bila normalna, pa sam pocela novu, koju eto vec duze pisem.
Tak da.
treća knjigopisačica se javlja.imam neke natuknice i skice o tome hahaha.ajde daj,samo ukratko,kratak sadržaaj :D
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Well, that's me. Empty Re: Well, that's me.

Postaj by Točkica ned sij 22, 2012 10:45 pm

Joj.. a fakat me sram, samo da znate :$
A radi se o curi koja je izgubila roditelje i postala je totalno zatvorena u sebe iako nije bila ni svjesna toga, izgubila je frendice jer se preselila k baki i djedu i krenula je u novu školu, ali onda igrom slučaja upoznaje jednog dečka koji nejde s njom u školu, i on ju onako, ponovo oživi... Ugl., ona kroz njihovo druženje saznaje da je i on doživio nesreću jednom pa kroz njegovu priču "proživljava", zamišlja i na neki način shvaća ono kako je bilo njezinim roditeljima u zadnjim sekundama i tako to..

A fkt ništa spešl. :$ Uglavnom, inspirirana sam istinitim događajima i to mi je "glavni motiv", a sada inspiraciju najviše dobivam kada se osjećam kao da me nitko ne shvaća, a baš mi u tom trenutku stvarno netko najviše treba. Na svu sreću, upoznala sam osobu koja je tu kada ju trebam, dečko je i nitko me kuži kao on, očito. Nevjerovatno, možda, ali prokleto istinito.
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Well, that's me. Empty Re: Well, that's me.

Postaj by Princess. pon sij 23, 2012 2:10 pm

Ajme, baš bi voljela pročitat tu knjigu, mislim da bi bilo zanimljivo. :D
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Well, that's me. Empty Re: Well, that's me.

Postaj by VanillaKismet pon sij 23, 2012 4:20 pm

I ja bii.najljepše se piše kad je iz srca :3
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Well, that's me. Empty Re: Well, that's me.

Postaj by *Just Smile* sri sij 25, 2012 6:05 pm

I ja bi čitala knjigu! xD
i meni također fali gimanstika.trenirala sam samo 2 godine, ali obožavam ju.:D
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Well, that's me. Empty Re: Well, that's me.

Postaj by Classy sri sij 25, 2012 8:04 pm

Divim se ljudima koji mogu napisati knjigu... Ja nemam toliko inspiracije, više sam tip za eseje i kratke priče, to je najduže što mogu napisati.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Well, that's me. Empty Re: Well, that's me.

Postaj by VanillaKismet sri sij 25, 2012 8:05 pm

Pa dobro,i knjiga nastaje polako :)
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Well, that's me. Empty Re: Well, that's me.

Postaj by Točkica čet sij 26, 2012 12:13 am

Drago mi je da vam se čini oke :) :$

Iskreno, i ja se užasno divim ljudima koji mogu napisati knjigu koju pola svijeta pročita i divi se. Baš mi je i to jedan od ciljeva - da vidim koliki je to zapravo posao, trud, želja i sve :)
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Well, that's me. Empty Re: Well, that's me.

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.