Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horrori

+25
VanillaKismet
*☮♥isidora♥☮*
Gazija
Jovana
LilMan
[: M i C a :]
PaperღHearts
Pupii ^^
Muffin.
DamnSoReckless
*Just Smile*
.ShiningStar.
RedOne♥
Miaa15
Phyre Q.
Animal.
Princess.
Allegra
CitizenQueen
Electra.
Točkica
*-Dreamer-*
Ivonnii
P.De.Muerte
Doll.
29 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Horrori - Page 2 Empty Re: Horrori

Postaj by Gost čet lis 07, 2010 12:55 pm

Uu horori, volim volim! :D
Volim ja svakake hororce, bitno da su hororci :D
avatar
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Horrori - Page 2 Empty Re: Horrori

Postaj by Gazija čet lis 07, 2010 12:59 pm

Krug 1 i 2 najaci horor ikada :$
Gazija
Gazija
Newbie

Broj postova : 96
Join date : 04.10.2010

[Vrh] Go down

Horrori - Page 2 Empty Re: Horrori

Postaj by *☮♥isidora♥☮* čet lis 07, 2010 4:10 pm

Obozavam ih!...:DDDDD
Oni su naj!!>.svi su extra ali i strasni!..xD..(naravno)..:)
*☮♥isidora♥☮*
*☮♥isidora♥☮*
Newbie

Broj postova : 87
Join date : 03.10.2010
Age : 27
Lokacija : Hollywood!

[Vrh] Go down

Horrori - Page 2 Empty Re: Horrori

Postaj by Točkica pet stu 05, 2010 10:01 pm

Muffin. je napisao/la:Obožavam ih,al nemogu reći da mi je svejedno kad ih gledam. Uvjek uzmem neki jastuk u ruke, pokrijem se dekom i podignem noge od tla (da me nebi tobože šta ščapilo xD)

E točno to! Isto kao i jaa xD
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Horrori - Page 2 Empty Re: Horrori

Postaj by RedOne♥ sub stu 06, 2010 11:13 pm

Ja sam za noć vještica gledala najdosadniji "horor" u životu. Dvije sestre. To bi preporučila samo onima koje mrzim.
RedOne♥
RedOne♥
Dude
Dude

Broj postova : 1418
Join date : 26.06.2010
Age : 27
Lokacija : Stolica

[Vrh] Go down

Horrori - Page 2 Empty Re: Horrori

Postaj by VanillaKismet uto oľu 20, 2012 7:34 pm

Oukeeej.
Gledala sam Krug(1,2),Par scena srpskog filma,malo od Bloody Mary,Ključ tajni,i najgori po meni je Psiho.Užasno izmuči živce,došlo mi je da plačem dok isčekujem novu scenu.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Horrori - Page 2 Empty Re: Horrori

Postaj by Shinigami čet oľu 22, 2012 4:15 pm

ella_b je napisao/la:Oukeeej.
Gledala sam Krug(1,2),Par scena srpskog filma,malo od Bloody Mary,Ključ tajni,i najgori po meni je Psiho.Užasno izmuči živce,došlo mi je da plačem dok isčekujem novu scenu.

Jel Hitchcockov Psycho?


Zadnja promjena: Shinigami; uto tra 03, 2012 8:00 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Shinigami
Shinigami
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 383
Join date : 14.03.2012
Age : 30

[Vrh] Go down

Horrori - Page 2 Empty Re: Horrori

Postaj by VanillaKismet čet oľu 22, 2012 4:18 pm

Da :)
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Horrori - Page 2 Empty Re: Horrori

Postaj by Shinigami uto tra 03, 2012 7:55 pm

Preeefreaking amazing, nešto najbolje ikada, moram priznat da je većina horrora strašno glupa, ali nađu se neki onak presavršeni..

Pa evo neki kojih se sjećam:
- Friday the 13th - onaj iz 80ih, dobar je to horror za ono vrijeme..
- Nightmare on Elm Street - 1, 2, Freddy's coming for you... 9, 10 never sleep again, legendaran u svim pogledima, pogotovo onaj iz 84. ali ni ovaj novi nije za baciti :D
- The Silence of the Lambs - presavršen, legendarni horror, naravno svi znamo Hannibala Lectera
- Let The Right One In - onako, pomalo dosadan, ali vrijedan gledanja
- The Ring - klasičan horror, legendaran
- Halloween - također jedan od legendi, i 1 i 2 definitivno vrijedni gledanja
- Mirrors - nisam sigurna spada li pod horrore ili trilere, (ja ga u videoteci našla pod akcijom i dramom) odličan spoj napete priče i horror dijelova koji se isprepliću s glavnom radnjom
- The Texas Chainsaw Massacre - i onaj iz 74. i ovaj iz mislim 2010. (nisam sigurna) su jednostavno legendarni
- Alien - iskreno jest legendaran ali ne sviđa mi se taj tip SF horrora
- Jaws - razlog zašto kao mala nisam htjela otplivati dalje od plićaka
- Psycho - jedan od meni najdražih filmova, čista genijalnost
- Paranormal Activity - svi dijelovi su katastrofalno predosadni, preglupi i preočiti, cijela ta serija je jednostavno uvreda "normalnim" horrorima...
- The Rite - jedan od boljih s tom temom, meni je fantastičan
- Repulsion - apsolutno jedan od legendarnih filmova
- Nosferatu - vrijedi pogledati
- The Innocents - bwahahaha.. savršenstvo..
- House of Wax - ali onaj stari iz 53. savršenstvo
- The Wicker Man - volim horrore s takvom i sličnom tematikom, onaj novi s Nicolasom Cageom je također preodličan
- Kaidan Kasane-ga-fuchi - zanimljiva japanska legenda (svi znamo da su japanci horror majstori)
- Splice - nešto između SF-a i horrora, nevjerojatno ali svidio mi se film, originalna ideja, u nekim segmenitma je totalno glup ali inače apsolutno podnošljiv
- Piranha 3D - apsolutno jedan od najglupljih horror filmova ikad snimljen, vrlo plitko, jadno i apsolutno dosadno
- The Last Exorcism - jako dobar film s neočekivanim završetkom
- Resident Evil: Afterlife - bio mi je dosadan, ništa posebno, zapravo sam očekivala puno više.. E moja Milla..
- Case 39 - odličan horror, svidjela mi se ideja, počinje sasvim bezazleno
- Saw I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII i 3D - katastrofalno, zanimljivost zamki iz nastavka u nastavak ali cjelokupna radnja je totalno katastrofalno dosadna
- My Soul To Take - a nešto kao tinejđerski horror, onako, kak bi se reklo ni vrit ni mimo
- Season Of The Witch - još jedan s Nicolasom Cageom, vrlo zanimljiva ideja

Evo to je to što se mogu sjetiti (ako se sjetim još stavim), ima ih još hrpa, naravno ako imate koji dobar prijedlog slobodno mi recite..


Zadnja promjena: Shinigami; uto tra 03, 2012 7:59 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Shinigami
Shinigami
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 383
Join date : 14.03.2012
Age : 30

[Vrh] Go down

Horrori - Page 2 Empty Re: Horrori

Postaj by Princess. uto tra 03, 2012 7:58 pm

meni su horori prije bili super, a sad ih nebi gledala da je ne znam šta. >< Bezveze skroz. Neda mi se to gledat uopće.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Horrori - Page 2 Empty Re: Horrori

Postaj by Shinigami uto tra 03, 2012 8:00 pm

ella_b je napisao/la:Da :)
Psycho je preodličan, ajme, apsolutna fantazija :D
Shinigami
Shinigami
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 383
Join date : 14.03.2012
Age : 30

[Vrh] Go down

Horrori - Page 2 Empty Re: Horrori

Postaj by *LadyBird* uto tra 03, 2012 8:03 pm

Kako vi to možete gledat?
Ja umrem od straha, ne spavam tjedan dana nakon toga i trzam se na svaki šum. Osjećam se neki mlakonja tu. heh. :$
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Horrori - Page 2 Empty Re: Horrori

Postaj by tinchica uto tra 03, 2012 8:14 pm

@Iva: slažem se za Piranhu, gledala sam ju u kinu i jednostavno mi nije bilo jasno ZAŠTO sam ja dala novce za to. I slažem se za Mirrors, stvarno je predobar film, bila sam oduševljena. A Paranormal Activity prvi mi je još bio ok, al ovo dalje nisam ni gledala jer sam vidjela da su traileri glupavi.

Jedan dobar koji sam gledala su Strangers, al to je vise psiholoski neki triller, ali stvarno sam bila priljubljena uz sestričnu cijeli film, cimale smo se kao nikad.

I jedan od stvarno glupljih filmova koje sam pogledala - Human Centipede.
tinchica
tinchica
Dude
Dude

Broj postova : 1422
Join date : 26.07.2011
Age : 30
Lokacija : Zagreb

http://tinchica.tumblr.com

[Vrh] Go down

Horrori - Page 2 Empty Re: Horrori

Postaj by VanillaKismet uto tra 03, 2012 8:29 pm

Psiho je mene naživcirao,pa da si me 100 puta tavom po glavi pukla,ne bi imala isti efekat.
Stvarno je napeto,i ja se sad bojim ići u tuš kabinu da se kupam navečer,samo ujutro X)
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Horrori - Page 2 Empty Re: Horrori

Postaj by Shinigami uto tra 03, 2012 9:09 pm

@*LadyBird* Joooj, ja jedva čekam da pogledam takav da se fakat us*rem od straha, ali ne, (i to nije ono da se pravim tu neka faca) nego faakaat, ja bi neki da se preplašim, a nikak da ga nađem..

@tinchica Ja sam paranormal activity premotavala tak da dođem do onih "strašnih dijelova" looool...
aaaa daaa Strangers, sad se sjećam, to je ono s onom ženskom koju kao onaj lik prosi, pa su nešto u onoj tam kući, pa im dođe ona neka ženska na vrata, i na kraju ih ubije ona neka obitelj s maskama?? (jel to to??) to je jako dobar film..
Human Centipede nisam gledala, samo trailer, jel ih spoji na kraju??

@ella_b ma Psycho nije strašan, to je više kultni film..
Shinigami
Shinigami
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 383
Join date : 14.03.2012
Age : 30

[Vrh] Go down

Horrori - Page 2 Empty Re: Horrori

Postaj by tinchica sri tra 04, 2012 6:01 pm

@Iva:dada, to je taj film :D kad su oni zaključani u kući, a ekipa ih zajebava izvana i onda masakr.
a ne samo da ih spoji na kraju nego ih mrči da hodaju tako i hrani prvog i jooj odvratan je film. na kraju dođu dva policajca, oni i doktor se međusobno pokolju i jedna cura umre od infekcije, frajer na početku gusjenice isto umre, ne znam od čega, i ova jadna cura mislim u sredini leži i plače. i gotov film. bolesno. odvratno. i tako je spooorrooo, taj film se mogao snimiti u 15 minuta.
tinchica
tinchica
Dude
Dude

Broj postova : 1422
Join date : 26.07.2011
Age : 30
Lokacija : Zagreb

http://tinchica.tumblr.com

[Vrh] Go down

Horrori - Page 2 Empty Re: Horrori

Postaj by Shinigami uto tra 10, 2012 6:39 pm

tinchica je napisao/la:@Iva:dada, to je taj film :D kad su oni zaključani u kući, a ekipa ih zajebava izvana i onda masakr.
a ne samo da ih spoji na kraju nego ih mrči da hodaju tako i hrani prvog i jooj odvratan je film. na kraju dođu dva policajca, oni i doktor se međusobno pokolju i jedna cura umre od infekcije, frajer na početku gusjenice isto umre, ne znam od čega, i ova jadna cura mislim u sredini leži i plače. i gotov film. bolesno. odvratno. i tako je spooorrooo, taj film se mogao snimiti u 15 minuta.
Looool.. da, mrzim to kad je tak razvučeno ono 5 sati, a možeš otić na kavu i vratit se a ono još uvijek isto... :D
Shinigami
Shinigami
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 383
Join date : 14.03.2012
Age : 30

[Vrh] Go down

Horrori - Page 2 Empty Re: Horrori

Postaj by VanillaKismet uto tra 10, 2012 7:03 pm

Pogledaj Amityville Mad
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Horrori - Page 2 Empty Re: Horrori

Postaj by Točkica uto tra 10, 2012 7:17 pm

Paranormal Activity - nemam komentara... Baš mi je glup film. Pogledala sam jedan (mislim da 2.) i uopće me dalje ne zanima. Bezveze skroz.
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Horrori - Page 2 Empty Re: Horrori

Postaj by Psychadelia uto tra 10, 2012 7:31 pm

tinchica je napisao/la:@Iva:dada, to je taj film :D kad su oni zaključani u kući, a ekipa ih zajebava izvana i onda masakr.
a ne samo da ih spoji na kraju nego ih mrči da hodaju tako i hrani prvog i jooj odvratan je film. na kraju dođu dva policajca, oni i doktor se međusobno pokolju i jedna cura umre od infekcije, frajer na početku gusjenice isto umre, ne znam od čega, i ova jadna cura mislim u sredini leži i plače. i gotov film. bolesno. odvratno. i tako je spooorrooo, taj film se mogao snimiti u 15 minuta.

Onaj frajer Kinez si je brijem prerezo grkljan s onim staklom šta je bilo razbijeno po podu još od prozora. Apsolutno bolestan film, kidala sam se na neke scene, npr. kad doktor onak bolesnički viče "FEEEEED HEEEEER!" rofl

Film sam pogledala iz čiste znatiželje, jer ga je mama htjela gledat, a nije htjela sama hahah. Na kraju su se svi priključili, imali smo family night (baš prikladan film lol). Njima je to bio šok, a ja sam se smijala jer je film tako. prokleto. mutavo osmišljen.

Anyway, jesi gledala sequel? Meni se ne da jer vidim da je praktički na istu foru.
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Horrori - Page 2 Empty Re: Horrori

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.