Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

+31
Shinigami
*.incomparable.*
Phalange.
Amélie
VanillaKismet
Unique Yeah
Amyicha
Wwinner
Voodoo.Killer
BarbieGirl ♥
Muffin.
Cinderella
*Just Smile*
DumDum
.Cherrie.
PasalacquaGirl
samy
RedOne♥
Princess.
Iva Tinkivinki
Cloud Razor
.ShiningStar.
XxlolipopxX
Točkica
Pahuljica
Ivonnii
Doll.
llauryca
Classy
Animal.
Allegra
35 posters

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Allegra sub srp 03, 2010 10:28 pm

Curica, ima 13, 14, 15 godina, tona pudera i šminke na njoj, nit sise poštene nema, a nosi push up, velik dekolte, minice, a nezna si ni pošteno nos maramicom obrisat.
Cure sa 19 godina se tak ne nose. Tj. nose se, al je problem što večina cura danas želi biti odrasla. Koje je vaše mišljenje o tome?
Allegra
Allegra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 800
Join date : 01.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Animal. sub srp 03, 2010 10:33 pm

Grozota je šta si rade :/
I onda se još take idu SLIKAT u kojekakvim glupim pozama za fejs. -.-
I onda ih svi prozovu kurvama pa se one jadne čude kak sad odjednom to :roll:
Animal.
Animal.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3425
Join date : 27.06.2010
Age : 28
Lokacija : London, England

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Allegra sub srp 03, 2010 10:37 pm

MissHepii ♥️ je napisao/la:Grozota je šta si rade :/
I onda se još take idu SLIKAT u kojekakvim glupim pozama za fejs. -.-
I onda ih svi prozovu kurvama pa se one jadne čude kak sad odjednom to :roll:
e no.
Užas -.-
Allegra
Allegra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 800
Join date : 01.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Classy sub srp 03, 2010 10:51 pm

Ja se još uvijek ne znam šminkat.
Minice su cajkaške, ne volim ih.
U štiklama bi se slomila.
Još uvijek nisam osobito luda za dečkima.

Mene pubertet nikako da pukne. XD

MISLIM DA SU TAKVE CURICE KU*VICE. xD
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by llauryca ned srp 04, 2010 6:46 am

Joj kako mrzim takve cure. Takve smo mi imali prošle godine osmaše. Joj kako mi se gade takve cure. Ja bih ih tak pretukla eeee...mučila bi ih...ajooooooj, kak si mi sada lijepo digla živac...:D


hahahahahaha...čuj Pretty Reckless...ahahaha, "mene pubertet nikako da pukne"...uuuuuuuhh...hahahaha...čekaj da vidiš mene...
llauryca
llauryca
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 348
Join date : 02.07.2010
Lokacija : Sobica

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Allegra ned srp 04, 2010 9:51 am

Pretty Reckless je napisao/la:Ja se još uvijek ne znam šminkat.
Minice su cajkaške, ne volim ih.
U štiklama bi se slomila.

Još uvijek nisam osobito luda za dečkima.

Mene pubertet nikako da pukne. XD

MISLIM DA SU TAKVE CURICE KU*VICE. xD
Ovo za štiklice :'D
Tu full suosječam sa tobom. trebala sam imat jedne za maturalac, al ja nit neznam u tome mirno stajat :/
Allegra
Allegra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 800
Join date : 01.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Classy ned srp 04, 2010 8:30 pm

Tell me about it. Strovalila sam se niz stepenice. :'D
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Doll. ned srp 04, 2010 8:40 pm

Doll.
Doll.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3494
Join date : 21.06.2010

https://adore-teens.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Allegra ned srp 04, 2010 8:54 pm

Allegra
Allegra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 800
Join date : 01.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Doll. ned srp 04, 2010 8:56 pm


Curica, ima 13, 14, 15 godina, tona pudera i šminke na njoj, nit sise poštene nema, a nosi push up, velik dekolte, minice, a nezna si ni pošteno nos maramicom obrisat.

:lol: :lol:
Doll.
Doll.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3494
Join date : 21.06.2010

https://adore-teens.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Ivonnii pon srp 05, 2010 10:59 am

Forsaju se, nek smire malo doživljaje, uništit će si lice, fuj! Kad smo bili na maturalcu, jedne iz druge škole su imale štikle, al sve do jedne, bože, grozote! Tenke su mi još uvjek najdraže. :P
Ivonnii
Ivonnii
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1882
Join date : 21.06.2010

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Pahuljica pon srp 05, 2010 12:46 pm

Užasno mi je to, tako se ponašaju sve cure iz mog razreda, dobro ne sve, iznimka je 4-5 cura....
Pahuljica
Pahuljica
Dude
Dude

Broj postova : 1488
Join date : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Jamaica

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Classy pon srp 05, 2010 3:39 pm

U Brodu ima jako puno takvih, a u mom razredu nijedna i ja se ponosim što idem u razred s normalnim, neufuranim ljudima. Kod mene su većinom rokeri i metalci, samo jedna cajka.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Animal. pon srp 05, 2010 6:59 pm

Kod nas ima užas ufuranih klinki -.-
I to je 5 - 6 razred. Ni sise poštene nemaju a več ih idu izbacivat -.-
Ili onak najjadnije mi je sedmi razred slika se s cigaretom i kao slučajno joj ispale gače. Al to je druga tema.
Najbolje mi je kad vidim ove iz NIŽIH RAZREDA ( 4 - 5 ) našminkane. Bože mili :roll:
Animal.
Animal.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3425
Join date : 27.06.2010
Age : 28
Lokacija : London, England

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Točkica pon srp 05, 2010 7:10 pm

Jedna riječ: katastrofa. Ne kužim zašto hoće bit tako odrasle. Kad će imat 26, htjele budu da opet imaju 15 :P
To šminkanje, oblačenje... Ne kužim čemu.
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by XxlolipopxX pon srp 05, 2010 8:14 pm

Očaj :( Nama sa 13. god. nastavnici prigovaraju kad želimo na zadnji dan šk. obući majicu na gola leđa ili bretele,jer je pakleno vruće,a male četvrtašice se šminkaju i nose minice -.- Što se tiče štikli njih iz zezancije nosim kad plešem po kući,tako da svjetski hodam u njima,ali ne planiram ih početi osnovnoj kao što to danas male ludachice rade :/ Žalosno je to kada vidiš osnovna škola,štiklice i dekolte :S
XxlolipopxX
XxlolipopxX
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 664
Join date : 27.06.2010
Age : 27
Lokacija : In my crazy dreams *-* ♥

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Allegra pon srp 05, 2010 8:15 pm

MissHepii ♥️ je napisao/la:Kod nas ima užas ufuranih klinki -.-
I to je 5 - 6 razred. Ni sise poštene nemaju a več ih idu izbacivat -.-
Ili onak najjadnije mi je sedmi razred slika se s cigaretom i kao slučajno joj ispale gače. Al to je druga tema.
Najbolje mi je kad vidim ove iz NIŽIH RAZREDA ( 4 - 5 ) našminkane. Bože mili :roll:

Kod vas se barem slikaju sa cigaretom, a kod nas iza škole čak su znali čak 3. razred kako puši iza škole :/ Prejadno
Allegra
Allegra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 800
Join date : 01.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Točkica pon srp 05, 2010 8:20 pm

Allegra je napisao/la:
MissHepii ♥️ je napisao/la:Kod nas ima užas ufuranih klinki -.-
I to je 5 - 6 razred. Ni sise poštene nemaju a več ih idu izbacivat -.-
Ili onak najjadnije mi je sedmi razred slika se s cigaretom i kao slučajno joj ispale gače. Al to je druga tema.
Najbolje mi je kad vidim ove iz NIŽIH RAZREDA ( 4 - 5 ) našminkane. Bože mili :roll:

Kod vas se barem slikaju sa cigaretom, a kod nas iza škole čak su znali čak 3. razred kako puši iza škole :/ Prejadno

3.??? Oke, kod nas još nisu tak nisko pali :roll:
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Allegra pon srp 05, 2010 8:43 pm

Točkica je napisao/la:
Allegra je napisao/la:
MissHepii ♥️ je napisao/la:Kod nas ima užas ufuranih klinki -.-
I to je 5 - 6 razred. Ni sise poštene nemaju a več ih idu izbacivat -.-
Ili onak najjadnije mi je sedmi razred slika se s cigaretom i kao slučajno joj ispale gače. Al to je druga tema.
Najbolje mi je kad vidim ove iz NIŽIH RAZREDA ( 4 - 5 ) našminkane. Bože mili :roll:

Kod vas se barem slikaju sa cigaretom, a kod nas iza škole čak su znali čak 3. razred kako puši iza škole :/ Prejadno

3.??? Oke, kod nas još nisu tak nisko pali :roll:
Da, i onda ih stariji tjeraju od tam. E pa sad se vidi kolko je ova generacija prešla u ku*ac.
Allegra
Allegra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 800
Join date : 01.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Pahuljica pon srp 05, 2010 9:53 pm

Pretty Reckless je napisao/la:U Brodu ima jako puno takvih, a u mom razredu nijedna i ja se ponosim što idem u razred s normalnim, neufuranim ljudima. Kod mene su većinom rokeri i metalci, samo jedna cajka.

Ljubomorna sam što imaš tako dobar razred, da su bar u mom takvi, a ne svi cajkari :lol:
Pahuljica
Pahuljica
Dude
Dude

Broj postova : 1488
Join date : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Jamaica

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by .ShiningStar. uto srp 06, 2010 6:57 am

Ja mrzim takve cure,ima jedna cura koja od petog razreda hoda u štiklama od 12 cm po gradu - bolesno,brije si obrve,ruke,noge i ko zna koje sve vragove,a ima 13 godina.Hoda u mini haljinicama.Miss stvarno..Nikad nemrem za nju reć da ima 13 godina,prije 15.Mislim da takve cure žele biti starije i sada im je to kao fora biti stariji.Možda i je.Ali kasnije kada ćeš imat djecu gledat ih kako odrastaju,pitat ćeš se gdje si ti bio u to vrijeme?Što si radio?Umjesto da si provodio djetinstvo,koje tako kratko traje ti si se počeo ponašati kao odrasla osoba za koju imaš vremena ne samo glumiti VEĆ BITI gotovo cijeli život.
.ShiningStar.
.ShiningStar.
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 281
Join date : 29.06.2010

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Cloud Razor čet srp 29, 2010 10:52 am

Jučer sam bila u Dalmarea i prolazila pokraj onog dučana Mustanga il kako se god zove, a mala, možda 7 ili 8 godina, nosi onu crnu torbicu, bijelu bluzu i neke poderane trapke i neke šljokaste balerinke, plazi po izlogu i tam neš nagovora roditelje da joj kupe kožnu jaknu i trapke. Malo pretjerano.
Cloud Razor
Cloud Razor
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1831
Join date : 25.07.2010
Age : 25
Lokacija : Snickersland♥

http://weheartit.com/stunninger

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Iva Tinkivinki čet srp 29, 2010 10:54 am

fuj...gade mi se takve klinke...bljak....ide mi u 5. raz...obuče vruće hlačice i dekolte a može pjevat ne ditajte mi ravnicu jer nema ni sisa ni dupeta...fuj....pa svaki odmor s drugim dečkom...bljak....i još te cigarete...ajde da bar znaju pušit al nemaju pojma
Iva Tinkivinki
Iva Tinkivinki
Dude
Dude

Broj postova : 1000
Join date : 19.07.2010
Age : 30
Lokacija : somewhere over the rainbow

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Princess. čet srp 29, 2010 10:57 am

Ja takve vidim svaki dan. Ta današnja djeca se tako bahate, da je to nevjerojatno. Već sa 7-8 godina su toliko umišljeni.. Ono, ludi su za šopingom. whatever. Čak sam vidla neku malu negdje 9-10 godina da nosi štikle, daj molim te. Šta će bit kad odraste.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Iva Tinkivinki čet srp 29, 2010 11:00 am

^^
da.aaaaaaaaaaaaa...katastrofa...kad se ja sjetim sebe...pa užas....ja sam so 8. razredq bila klinka...hahah..nosila zelene hlače u šk itd...hahahah....počela sam se šminkat tek u 8. neš sinto a ovo sad već one smokey eyes nosi u 5. raz...užas
Iva Tinkivinki
Iva Tinkivinki
Dude
Dude

Broj postova : 1000
Join date : 19.07.2010
Age : 30
Lokacija : somewhere over the rainbow

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.