Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen Universe

+4
Classy
VanillaKismet
Psychadelia
Daky
8 posters

Go down

Teen Universe Empty Teen Universe

Postaj by Daky ned pro 11, 2011 5:58 pm

Hej! Otvoren je novi TEEN forum. Iako misliš da je običan, dosadan, i isti kao i mnoštvo drugih tinejdžerskih foruma, čim klikneš na link, predomislićeš se.
Ovde možeš biti opušten, pobeći od svega i pitati za pomoć. Glavni administratori su Marija i Danijela, uvek su spremne da pruže pomoć i da se šale i razgovaraju sa članovima. Forum je napravljen 10.12.2011, a u planu nam je da se održimo još dugo, dugo vremena! Forum je tek otvoren, i uz malo truda možete zaraditi neku poziciju. Dođite i postanite deo Teen Universe sveta. Merry Christmas! :3 ♥
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]


Zadnja promjena: Daky; ned pro 11, 2011 6:51 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
Daky
Daky
Dude
Dude

Broj postova : 1259
Join date : 19.07.2010

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by Psychadelia ned pro 11, 2011 6:31 pm

link?
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by VanillaKismet ned pro 11, 2011 6:36 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

eto,ja sam umjesto tebe :)
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by Daky ned pro 11, 2011 6:50 pm

Editovala sam i postavila, ali nesto nije htelo. Evo sad ću. Sorry! :)
Daky
Daky
Dude
Dude

Broj postova : 1259
Join date : 19.07.2010

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by Classy ned pro 11, 2011 7:54 pm

That awkward moment kada se reklamira teen forum na teen forumu.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by Daky ned pro 11, 2011 9:40 pm

Ja mislim da je to potpuno OK. I čak nekad možemo sarađivati, u nekoj akciji ili takmičenju, to će biti zanimljivo, samo kad malo 'porastemo' :D
Daky
Daky
Dude
Dude

Broj postova : 1259
Join date : 19.07.2010

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by *Just Smile* ned pro 11, 2011 9:49 pm

Jedva stignem na ovaj forum tako da nemam vremena za još jedan.a i dovoljan mi je jedan.xD
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by Princess. ned pro 11, 2011 9:50 pm

Ajme pola sata mi je učitavalo. ><
Iii nemam se namjeru registrirat, sorry. :)
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by Daky ned pro 11, 2011 10:13 pm

Ok. ;)
Daky
Daky
Dude
Dude

Broj postova : 1259
Join date : 19.07.2010

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by Pahuljica ned pro 11, 2011 10:19 pm

Mislim da je pre sličan ovo forumu, sorry :S
Pahuljica
Pahuljica
Dude
Dude

Broj postova : 1488
Join date : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Jamaica

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by Daky ned pro 11, 2011 10:26 pm

Okej. Postoji li neko ko želi da se registruje? :D
Daky
Daky
Dude
Dude

Broj postova : 1259
Join date : 19.07.2010

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by Točkica pon pro 12, 2011 8:54 pm

Jooj, svi sad rade Teen forume >.< To mi je tako...
Ugl., to sam već nekome napisala: Teško da ćete postići ovakvu posjećenost i aktivnost i sve to (mislim u usporedbi sa ovim forumom). Radije otvorite forum o nečemu čega još nema i sl.
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by Daky pon pro 12, 2011 11:52 pm

A zašto ne bi postigli? Ovaj forum jeste aktivan, ali ne previše. I ja znam samo za ovaj teen forum koji je aktivan. I ni jedan više. o.O
Daky
Daky
Dude
Dude

Broj postova : 1259
Join date : 19.07.2010

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by Točkica uto pro 13, 2011 7:18 pm

Nisam rekla da NEĆETE nego da ćete TEŠKO to postići. Ima dosta foruma na temu Teen.
..bez uvrede, ja sam samo rekla. Sretno.
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by Psychadelia uto pro 13, 2011 7:35 pm

Daky je napisao/la:Ovaj forum jeste aktivan, ali ne previše.

Laugh
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by Daky uto pro 13, 2011 10:32 pm

Tea, nisam rekla ništa što bi prouzrokovalo kikotanje. Imate 10 članova koji su redovni, uvek isti. Ne bih rekla da je to pravi, aktivan forum. Ne izazivaj raspravu.
Daky
Daky
Dude
Dude

Broj postova : 1259
Join date : 19.07.2010

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by Psychadelia sri pro 14, 2011 3:21 pm

Daky je napisao/la:Tea, nisam rekla ništa što bi prouzrokovalo kikotanje. Imate 10 članova koji su redovni, uvek isti. Ne bih rekla da je to pravi, aktivan forum. Ne izazivaj raspravu.

Žao mi je, ali jesi. Realno gledajući tek ste započeli forum, mi imamo 990+ članova, vi imate tek 25+. Mi smo puno stariji i razvijeniji forum koji je prošao puuuuno više. Naš dizajn je profi, vaš je loše kvalitete, nedorađen, jednostavan, preobičan. Imamo više od 10 članova aktivnih, nisi admin, ne možeš gledati statistike ovoga foruma stoga nemoj pričati nešto o čemu ne znaš ništa. S obzirom da je škola, kraj polugodišta, normalno je da članovi neće visit 24/7 na forumu jer se zaključuju ocijene, a gledajuć na to, preaktivni smo za ovo doba godine. Također, jako rijetki forumi uspiju na ovakvim serverima. Pogledaj BSCF. Prešao je 250k+ posteva, i to kad je Britney bila u punom sjaju, sada rijetko tko ide tamo. Pogledaj TSI. Također je prešao jako puno, a i dalje smo relativno neaktivni tamo. Stoga, Danijela, nemoj se uvrijedit, nemam ništa protiv tebe, ali totalno je glupo reklamirati teen forum na drugom teen forumu. Da ti misliš da on nije aktivan ti ne bi dolazila tu reklamirat taj forum, jer ionako znaš da svi stari članovi AT-a zazuzimaju stav za ovaj forum, da drugi za njih ne dolaze u obzir, a ti se vjerojatno nadaš da će neki članovi odavdje preći tamo? Ne znam, meni je to glupo. Još jednom da napomenem, nemam ništa protiv tebe, al' ovo me pogodilo u živac.

I da, ne vidim razlog da i vi imate ove pahulje. Imate istu temu foruma kao i ovaj, i imate iste Java scriptove kao ovaj. Hm.
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by VanillaKismet sri pro 14, 2011 6:02 pm

Cannibal je napisao/la:
Daky je napisao/la:Tea, nisam rekla ništa što bi prouzrokovalo kikotanje. Imate 10 članova koji su redovni, uvek isti. Ne bih rekla da je to pravi, aktivan forum. Ne izazivaj raspravu.

Žao mi je, ali jesi. Realno gledajući tek ste započeli forum, mi imamo 990+ članova, vi imate tek 25+. Mi smo puno stariji i razvijeniji forum koji je prošao puuuuno više. Naš dizajn je profi, vaš je loše kvalitete, nedorađen, jednostavan, preobičan. Imamo više od 10 članova aktivnih, nisi admin, ne možeš gledati statistike ovoga foruma stoga nemoj pričati nešto o čemu ne znaš ništa. S obzirom da je škola, kraj polugodišta, normalno je da članovi neće visit 24/7 na forumu jer se zaključuju ocijene, a gledajuć na to, preaktivni smo za ovo doba godine. Također, jako rijetki forumi uspiju na ovakvim serverima. Pogledaj BSCF. Prešao je 250k+ posteva, i to kad je Britney bila u punom sjaju, sada rijetko tko ide tamo. Pogledaj TSI. Također je prešao jako puno, a i dalje smo relativno neaktivni tamo. Stoga, Danijela, nemoj se uvrijedit, nemam ništa protiv tebe, ali totalno je glupo reklamirati teen forum na drugom teen forumu. Da ti misliš da on nije aktivan ti ne bi dolazila tu reklamirat taj forum, jer ionako znaš da svi stari članovi AT-a zazuzimaju stav za ovaj forum, da drugi za njih ne dolaze u obzir, a ti se vjerojatno nadaš da će neki članovi odavdje preći tamo? Ne znam, meni je to glupo. Još jednom da napomenem, nemam ništa protiv tebe, al' ovo me pogodilo u živac.

I da, ne vidim razlog da i vi imate ove pahulje. Imate istu temu foruma kao i ovaj, i imate iste Java scriptove kao ovaj. Hm.

Ovdje se moram složiti sa Teom.Ovo je jedini aktivni forum koji znam.I sve je tako posebno na njemu.Zato...
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by Daky sri pro 14, 2011 6:10 pm

Tea nije bitno što ne vidim statistike, uđi u members oa ćeš videti koliko je aktivnih. Šta, ne smemo da koristimo istu java skriptu kao i vi? Smešno. Niste je vi napravili, stoga, možemo je i mi koristiti. Dizajn nije lošeg kvaliteta, ne znam šta ti je tu lošeg kvaliteta. Ne razumem šta vam vredi 1000 članova, kad imate 10 aktivnih. Nemam ništa protiv ovog foruma, ali ne želim da me ponižavate a i ni moj forum. :) Ne želim raspravu, nikakvu. :)
Unknow girl, ne znam zašto ti bilo komentarišeš. Poslala si mi PM da ti se jako sviđa forum i da hoćeš poziciju. lol. Nemoj da pokušavaš da budeš uvlakača, jer ti je izgleda važno da imaš samo poziciju na nekom forumu. ;)
Daky
Daky
Dude
Dude

Broj postova : 1259
Join date : 19.07.2010

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by VanillaKismet sri pro 14, 2011 6:52 pm

Daky je napisao/la:Tea nije bitno što ne vidim statistike, uđi u members oa ćeš videti koliko je aktivnih. Šta, ne smemo da koristimo istu java skriptu kao i vi? Smešno. Niste je vi napravili, stoga, možemo je i mi koristiti. Dizajn nije lošeg kvaliteta, ne znam šta ti je tu lošeg kvaliteta. Ne razumem šta vam vredi 1000 članova, kad imate 10 aktivnih. Nemam ništa protiv ovog foruma, ali ne želim da me ponižavate a i ni moj forum. :) Ne želim raspravu, nikakvu. :)
Unknow girl, ne znam zašto ti bilo komentarišeš. Poslala si mi PM da ti se jako sviđa forum i da hoćeš poziciju. lol. Nemoj da pokušavaš da budeš uvlakača, jer ti je izgleda važno da imaš samo poziciju na nekom forumu. ;)

O la la,ja sam rekla da se slažem sa onim što je tea rekla za ovaj forum,a nisam rekla da je tvoj forum ružan ili nedaj bože glup.I ono,nije mi stalo do pozicije,ni ne znaš me dovoljno da bi mogla tako da me procjenjuješ.. :) capito?
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by Psychadelia sri pro 14, 2011 7:29 pm

Daky je napisao/la:Tea nije bitno što ne vidim statistike, uđi u members oa ćeš videti koliko je aktivnih. Šta, ne smemo da koristimo istu java skriptu kao i vi? Smešno. Niste je vi napravili, stoga, možemo je i mi koristiti. Dizajn nije lošeg kvaliteta, ne znam šta ti je tu lošeg kvaliteta. Ne razumem šta vam vredi 1000 članova, kad imate 10 aktivnih. Nemam ništa protiv ovog foruma, ali ne želim da me ponižavate a i ni moj forum. :) Ne želim raspravu, nikakvu. :)
Unknow girl, ne znam zašto ti bilo komentarišeš. Poslala si mi PM da ti se jako sviđa forum i da hoćeš poziciju. lol. Nemoj da pokušavaš da budeš uvlakača, jer ti je izgleda važno da imaš samo poziciju na nekom forumu. ;)

Pa loša je kvaliteta. Od izrade do svega. Ne kažem da ne smijete koristiti, već je zanimljivo kako je taj forum 'odjednom' niknuo i 'odjednom' koristi iste skripte kao i naš.

Što dalje ulaziš u raspravu, više dokazuješ onu moju teoriju... Ako je ovaj forum TOLIKO neuspješan koliko ti govoriš, TOLIKO neaktivan koliko ti govoriš, onda zašto si baš ovdje dolazila reklamirati i tražiti članove? Baš na ovom neaktivnom i neuspješnom forumu. Samo trošiš vrijeme

I dalje sam pri svom: ne želim svađu, ali zaista, kad vaš forum bude imao ovakav uspjeh, aktivnost i popularnost, čak i domenu, javi mi se.

Točka.
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by Princess. sri pro 14, 2011 9:27 pm

Činjenica je da je teško imat forum i nakon više od godinu ga održat aktivnim i popularnim i činjenica je da je ovaj forum to uspio, što god itko rekao.
Daky, sjeti se onog prije, kad si bila admin..isto si govorila da je AT najbolji i sve što ide s tim.. A čim smo te maknuli..op, forum neaktivan, bla, bla. ;)
I da, možda i nema baš 100 aktivnih na forumu, ali ja nikome to ne zamjeram, pogotovo ne sad, pred kraj polugodišta. I imaju ljudi obaveze, sigurna sam da im ovaj forum nije na 1. mjestu, isto kao ni bilo koji drugi...
Iiii da, taj tvoj forum je obviously rađen po ovom.. Previše ima sličnosti.

Aaaand, molim vas, dosta sad rasparve.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by Daky sri pro 14, 2011 10:14 pm

To nije istina, ali forum je pre bio aktivniji. Necu da ulazim u temu tog skidanja s pozicije, bolje je da ne ulazim. ;))
Nije rađen po ni jednom forumu. ;) Tea, zvučiš dvosmisleno, ne razumem u čemu je problem. Ali u redu, nvm.
Daky
Daky
Dude
Dude

Broj postova : 1259
Join date : 19.07.2010

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by Psychadelia sri pro 14, 2011 10:39 pm

Daky je napisao/la:Tea, zvučiš dvosmisleno, ...

ok
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Teen Universe Empty Re: Teen Universe

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.