Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Balkan-street-forum za sve generacije''

5 posters

Go down

''Balkan-street-forum za sve generacije'' Empty ''Balkan-street-forum za sve generacije''

Postaj by VanillaKismet pon lis 31, 2011 7:33 pm

Kao što nam naslov govori-ovde imamo jedan veoma zanimljiv forum,za SVE generacije,forum BALKAN-STREET!Forum se trudi da obuhvati sva područja koja bi zanimala i stare i mlade!Učlanite se,i postanite dio unikatne zajednice!Očekuje vas profesionalan team,razni tutorijali,downloadi serija,filmova,spamoteka i puno zabave!Prodružite nam se![b]
[You must be registered and logged in to see this link.]
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

''Balkan-street-forum za sve generacije'' Empty Re: ''Balkan-street-forum za sve generacije''

Postaj by Classy pon lis 31, 2011 10:52 pm

Bez uvrede, ali dizajn je grozan. xD
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

''Balkan-street-forum za sve generacije'' Empty Re: ''Balkan-street-forum za sve generacije''

Postaj by VanillaKismet uto stu 01, 2011 8:34 am

Pa ako je drugacije radjen od ovih forumotion foruma,ne mora znaciti da nema neku svoju notu posebnosti..nista ne kosta da probate..
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

''Balkan-street-forum za sve generacije'' Empty Re: ''Balkan-street-forum za sve generacije''

Postaj by Princess. uto stu 01, 2011 10:53 am

Ja sam sigurna da ima još nekoliko foruma sa takvom tematikom i da imaju bolji dizajn, pa ću se prije registrirat na njih. Sorry, ali zna se da dizajn najviše doprinosi forumu.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

''Balkan-street-forum za sve generacije'' Empty Re: ''Balkan-street-forum za sve generacije''

Postaj by VanillaKismet uto stu 01, 2011 8:05 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
kad me već vučete za jezik oko tog dizajna-pogledajte kako se radi web dizajn,sačekajte da vam se učita
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

''Balkan-street-forum za sve generacije'' Empty Re: ''Balkan-street-forum za sve generacije''

Postaj by Princess. uto stu 01, 2011 8:33 pm

Nitko te ne vuče za jezik ni ništa. Samo smo rekle svoje mišljenje, that's all.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

''Balkan-street-forum za sve generacije'' Empty Re: ''Balkan-street-forum za sve generacije''

Postaj by Psychadelia uto stu 01, 2011 9:12 pm

Ova grafika je zanimljiva, ali realno gledano to su samo flash efekti, ne treba tu imati neko znanje...

Dizajn solidan. Sveukupno dala bih 5/10

P.S. forumotion odnedavno ima administratore s Balkana, očekujte kontrolu foruma tako da vam ne bih preporučala te download linkove jer su ilegalni.

Cheers! :)
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

''Balkan-street-forum za sve generacije'' Empty Re: ''Balkan-street-forum za sve generacije''

Postaj by VanillaKismet uto stu 01, 2011 9:33 pm

Draga moja ja ti nisam administrator tamo-a nisam sigurna ni da je forum hostan na forumotionu.(ili koji god se već izraz koristi za to)
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

''Balkan-street-forum za sve generacije'' Empty Re: ''Balkan-street-forum za sve generacije''

Postaj by Psychadelia uto stu 01, 2011 9:37 pm

Unknow Girl je napisao/la:Draga moja ja ti nisam administrator tamo-a nisam sigurna ni da je forum hostan na forumotionu.(ili koji god se već izraz koristi za to)

Ne bih znala, samo znam da se forumi masovno kontroliraju.
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

''Balkan-street-forum za sve generacije'' Empty Re: ''Balkan-street-forum za sve generacije''

Postaj by Classy sri stu 02, 2011 7:28 pm

Nije mi jasno zašto odmah nešto braniš, nismo uopće ništa napale, samo smo komentirale kako dizajn predstavlja važnost i najviše privlači članove na forum.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

''Balkan-street-forum za sve generacije'' Empty Re: ''Balkan-street-forum za sve generacije''

Postaj by VanillaKismet pet stu 11, 2011 6:58 pm

Pa dobro,ionako se sviđa svim članovima foruma :)
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

''Balkan-street-forum za sve generacije'' Empty Re: ''Balkan-street-forum za sve generacije''

Postaj by Daky ned pro 11, 2011 5:55 pm

Sta je ovo? Neki oglasi? Ja ne vidim nikakav forum.
Daky
Daky
Dude
Dude

Broj postova : 1259
Join date : 19.07.2010

[Vrh] Go down

''Balkan-street-forum za sve generacije'' Empty Re: ''Balkan-street-forum za sve generacije''

Postaj by VanillaKismet sub pro 31, 2011 11:52 am

Za sada je domen istekao,uskoro će admini produžiti domen.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

''Balkan-street-forum za sve generacije'' Empty Re: ''Balkan-street-forum za sve generacije''

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.