Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...došlo vrijeme da se knjige spreme, stiglo doba da se život proba.. [ CHAT tema ]

+7
Classy
The HBIC
Pahuljica
Psychadelia
Daky
Točkica
Doll.
11 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

...došlo vrijeme da se knjige spreme, stiglo doba da se život proba.. [ CHAT tema ] - Page 2 Empty Re: ...došlo vrijeme da se knjige spreme, stiglo doba da se život proba.. [ CHAT tema ]

Postaj by Doll. čet kol 04, 2011 8:35 pm

Ja nosim torbe u školu, ne volim ruksake baš. Osim kad imam nešto sportsko ili tak.
Doll.
Doll.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3494
Join date : 21.06.2010

https://adore-teens.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

...došlo vrijeme da se knjige spreme, stiglo doba da se život proba.. [ CHAT tema ] - Page 2 Empty Re: ...došlo vrijeme da se knjige spreme, stiglo doba da se život proba.. [ CHAT tema ]

Postaj by Classy čet kol 04, 2011 9:59 pm

Eh, da se mene pita ja bi Miu Miu baš torbu za školu ovakvu:
...došlo vrijeme da se knjige spreme, stiglo doba da se život proba.. [ CHAT tema ] - Page 2 Miu_miu_handbags
Ali gotovo nitko ne nosi takvu torbu u školu, a i u ruksak mi stane više stvari. Čitala sam da ni nije dobro tegliti knjige u takvim torbama ili čak onima na jedno rame jer se tako kosti iskrivljuju. Kad je na leđima, nekako je najstabilnije i ne radi štetu jer je težina ravnomjerno raspoređena.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

...došlo vrijeme da se knjige spreme, stiglo doba da se život proba.. [ CHAT tema ] - Page 2 Empty Re: ...došlo vrijeme da se knjige spreme, stiglo doba da se život proba.. [ CHAT tema ]

Postaj by Who's that?! čet kol 04, 2011 10:03 pm

Osim toga kad dođeš u srednju,jednostavno ti nestanu sve stvari u takvu torbu. :)
Who's that?!
Who's that?!
Administrator
Administrator

Broj postova : 1352
Join date : 26.06.2011
Age : 28

[Vrh] Go down

...došlo vrijeme da se knjige spreme, stiglo doba da se život proba.. [ CHAT tema ] - Page 2 Empty Re: ...došlo vrijeme da se knjige spreme, stiglo doba da se život proba.. [ CHAT tema ]

Postaj by Classy čet kol 04, 2011 10:10 pm

Ja sam u osnovnoj morala nositi 5 knjiga iz povijesti, 3 iz zemljopisa, 4 iz hrvatskog i 3 iz kemije. Imam manje knjiga u srednjoj nego u osnovnoj. :P
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

...došlo vrijeme da se knjige spreme, stiglo doba da se život proba.. [ CHAT tema ] - Page 2 Empty Re: ...došlo vrijeme da se knjige spreme, stiglo doba da se život proba.. [ CHAT tema ]

Postaj by Who's that?! čet kol 04, 2011 10:16 pm

Pa nisam govorila baš o knjigama, nosiš i stvari koje ti netrebaju za nastavu. XD
Who's that?!
Who's that?!
Administrator
Administrator

Broj postova : 1352
Join date : 26.06.2011
Age : 28

[Vrh] Go down

...došlo vrijeme da se knjige spreme, stiglo doba da se život proba.. [ CHAT tema ] - Page 2 Empty Re: ...došlo vrijeme da se knjige spreme, stiglo doba da se život proba.. [ CHAT tema ]

Postaj by Psychadelia čet kol 04, 2011 10:19 pm

tinchica je napisao/la:
Cannibal je napisao/la:Gdje ste kupile to s leopardom? *_*
moja je Nici, dobila ju je sestra za rođendan prije par godina, al sam joj ukrala XD
evo je:
...došlo vrijeme da se knjige spreme, stiglo doba da se život proba.. [ CHAT tema ] - Page 2 41Go%2BqkMUWL._SL500_AA300_

i ja imam converse plavi ruksak ali ga nisam nosila od prvog razreda :$
Uglavnom nosim veliku mangovu smeđu torbu, ili iz Accessorizea smeđu ili union jack

Krasna je *_* Zna netko gdje se može kupit takva?
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

...došlo vrijeme da se knjige spreme, stiglo doba da se život proba.. [ CHAT tema ] - Page 2 Empty Re: ...došlo vrijeme da se knjige spreme, stiglo doba da se život proba.. [ CHAT tema ]

Postaj by Classy čet kol 04, 2011 10:28 pm

U Profilu i Mulleru sam vidjela Nici stvari. :)
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

...došlo vrijeme da se knjige spreme, stiglo doba da se život proba.. [ CHAT tema ] - Page 2 Empty Re: ...došlo vrijeme da se knjige spreme, stiglo doba da se život proba.. [ CHAT tema ]

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.