Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Završi priču - 2

+13
Točkica
.ShiningStar.
Unique Yeah
RedOne♥
Pupii ^^
carmen
LilMan
Doll.
Muffin.
*Just Smile*
Princess.
Hannek ♥
Animal.
17 posters

Stranica 13 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Završi priču - 2 - Page 13 Empty Re: Završi priču - 2

Postaj by *Just Smile* čet ruj 30, 2010 5:45 pm

Danas sam jela govna koja smrde i jako mirišu po dupetu sa gačama bojesuncokreta i vode iz pimpeka velikog zeca koji drka na šargarepu i natigra koji štrika rozu čizmu lavu za gay paradu u Rusiji sa šljokicamaplave i crvene majice pune šarenih sokova i drekeca od štakora savibratorom koji vibrira ko pahuljice koje gledaju Madonnu kako seremeso od medvjeda koji pisa po krevetu u ponoć i gleda Biebera kojegnapaljuju manekeni koji gledaju pastetu od miseva i krokodila pa jevibrator zaglavio u rupi mojeg dragog psa Flokija koji ima dupe ogromnokao kišobran iako je krava gladna ko ja navečer poslije treninga samumorna i jedem smrdljivi sir koji želi izaći iz mene uz glasno i jasamojedem ko manijak koji nije ubio tvoju tetu koja ima love ko Obama pajede najskuplji kruh i pije smrdljivu pivu koja se pokvarila zbogpreviše kondoma veličine XXXL i još me naguzi tako da vrištim odzadovoljstva dok me totalno jako jebe i ja stenjem ko kurva nakon štosvršim na njegov jezik pun krvi od menge i usranih kondoma dok je onbio gol i onako prdnio da sam morala otići u WC i pogledati dupe kojeboli zbog tolikog guženja i shvatila da sam trudna već par godina iakobebač nije porođen ali još živim u nadi da će jednog dana iskočiti krozmoju prekrasnu rupu koja čeka jedan veliki vibrator tako ogroman dapuknem od bola i onda kada me tako boli ja hoću jesti nešto kaočokoladu od kostiju i bjelančevina, a jučer sam se bila smijala onomjednom bolesnom mobitelu jer vibrira pa sam mislila da ga trebamisključiti ali shvatila sam da mi previše sere a nisam se umila spermom pa je moje lice bilo jaako sluzavo od nedostatka
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Završi priču - 2 - Page 13 Empty Re: Završi priču - 2

Postaj by Princess. čet ruj 30, 2010 5:51 pm

Danas sam jela govna koja smrde i jako mirišu po dupetu sa gačama bojesuncokreta i vode iz pimpeka velikog zeca koji drka na šargarepu i natigra koji štrika rozu čizmu lavu za gay paradu u Rusiji sa šljokicamaplave i crvene majice pune šarenih sokova i drekeca od štakora savibratorom koji vibrira ko pahuljice koje gledaju Madonnu kako seremeso od medvjeda koji pisa po krevetu u ponoć i gleda Biebera kojegnapaljuju manekeni koji gledaju pastetu od miseva i krokodila pa jevibrator zaglavio u rupi mojeg dragog psa Flokija koji ima dupe ogromnokao kišobran iako je krava gladna ko ja navečer poslije treninga samumorna i jedem smrdljivi sir koji želi izaći iz mene uz glasno i jasamojedem ko manijak koji nije ubio tvoju tetu koja ima love ko Obama pajede najskuplji kruh i pije smrdljivu pivu koja se pokvarila zbogpreviše kondoma veličine XXXL i još me naguzi tako da vrištim odzadovoljstva dok me totalno jako jebe i ja stenjem ko kurva nakon štosvršim na njegov jezik pun krvi od menge i usranih kondoma dok je onbio gol i onako prdnio da sam morala otići u WC i pogledati dupe kojeboli zbog tolikog guženja i shvatila da sam trudna već par godina iakobebač nije porođen ali još živim u nadi da će jednog dana iskočiti krozmoju prekrasnu rupu koja čeka jedan veliki vibrator tako ogroman dapuknem od bola i onda kada me tako boli ja hoću jesti nešto kaočokoladu od kostiju i bjelančevina, a jučer sam se bila smijala onomjednom bolesnom mobitelu jer vibrira pa sam mislila da ga trebamisključiti ali shvatila sam da mi previše sere a nisam se umila spermom pa je moje lice bilo jaako sluzavo od nedostatka vitamina
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Završi priču - 2 - Page 13 Empty Re: Završi priču - 2

Postaj by *Just Smile* čet ruj 30, 2010 5:53 pm

Danas sam jela govna koja smrde i jako mirišu po dupetu sa gačama bojesuncokreta i vode iz pimpeka velikog zeca koji drka na šargarepu i natigra koji štrika rozu čizmu lavu za gay paradu u Rusiji sa šljokicamaplave i crvene majice pune šarenih sokova i drekeca od štakora savibratorom koji vibrira ko pahuljice koje gledaju Madonnu kako seremeso od medvjeda koji pisa po krevetu u ponoć i gleda Biebera kojegnapaljuju manekeni koji gledaju pastetu od miseva i krokodila pa jevibrator zaglavio u rupi mojeg dragog psa Flokija koji ima dupe ogromnokao kišobran iako je krava gladna ko ja navečer poslije treninga samumorna i jedem smrdljivi sir koji želi izaći iz mene uz glasno i jasamojedem ko manijak koji nije ubio tvoju tetu koja ima love ko Obama pajede najskuplji kruh i pije smrdljivu pivu koja se pokvarila zbogpreviše kondoma veličine XXXL i još me naguzi tako da vrištim odzadovoljstva dok me totalno jako jebe i ja stenjem ko kurva nakon štosvršim na njegov jezik pun krvi od menge i usranih kondoma dok je onbio gol i onako prdnio da sam morala otići u WC i pogledati dupe kojeboli zbog tolikog guženja i shvatila da sam trudna već par godina iakobebač nije porođen ali još živim u nadi da će jednog dana iskočiti krozmoju prekrasnu rupu koja čeka jedan veliki vibrator tako ogroman dapuknem od bola i onda kada me tako boli ja hoću jesti nešto kaočokoladu od kostiju i bjelančevina, a jučer sam se bila smijala onomjednom bolesnom mobitelu jer vibrira pa sam mislila da ga trebamisključiti ali shvatila sam da mi previše sere a nisam se umila spermom pa je moje lice bilo jaako sluzavo od nedostatka vitamina S
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Završi priču - 2 - Page 13 Empty Re: Završi priču - 2

Postaj by Princess. čet ruj 30, 2010 5:54 pm

Danas sam jela govna koja smrde i jako mirišu po dupetu sa gačama bojesuncokreta i vode iz pimpeka velikog zeca koji drka na šargarepu i natigra koji štrika rozu čizmu lavu za gay paradu u Rusiji sa šljokicamaplave i crvene majice pune šarenih sokova i drekeca od štakora savibratorom koji vibrira ko pahuljice koje gledaju Madonnu kako seremeso od medvjeda koji pisa po krevetu u ponoć i gleda Biebera kojegnapaljuju manekeni koji gledaju pastetu od miseva i krokodila pa jevibrator zaglavio u rupi mojeg dragog psa Flokija koji ima dupe ogromnokao kišobran iako je krava gladna ko ja navečer poslije treninga samumorna i jedem smrdljivi sir koji želi izaći iz mene uz glasno i jasamojedem ko manijak koji nije ubio tvoju tetu koja ima love ko Obama pajede najskuplji kruh i pije smrdljivu pivu koja se pokvarila zbogpreviše kondoma veličine XXXL i još me naguzi tako da vrištim odzadovoljstva dok me totalno jako jebe i ja stenjem ko kurva nakon štosvršim na njegov jezik pun krvi od menge i usranih kondoma dok je onbio gol i onako prdnio da sam morala otići u WC i pogledati dupe kojeboli zbog tolikog guženja i shvatila da sam trudna već par godina iakobebač nije porođen ali još živim u nadi da će jednog dana iskočiti krozmoju prekrasnu rupu koja čeka jedan veliki vibrator tako ogroman dapuknem od bola i onda kada me tako boli ja hoću jesti nešto kaočokoladu od kostiju i bjelančevina, a jučer sam se bila smijala onomjednom bolesnom mobitelu jer vibrira pa sam mislila da ga trebamisključiti ali shvatila sam da mi previše sere a nisam se umila spermom pa je moje lice bilo jaako sluzavo od nedostatka vitamina S iz
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Završi priču - 2 - Page 13 Empty Re: Završi priču - 2

Postaj by *Just Smile* čet ruj 30, 2010 5:57 pm

Danas sam jela govna koja smrde i jako mirišu po dupetu sa gačama bojesuncokreta i vode iz pimpeka velikog zeca koji drka na šargarepu i natigra koji štrika rozu čizmu lavu za gay paradu u Rusiji sa šljokicamaplave i crvene majice pune šarenih sokova i drekeca od štakora savibratorom koji vibrira ko pahuljice koje gledaju Madonnu kako seremeso od medvjeda koji pisa po krevetu u ponoć i gleda Biebera kojegnapaljuju manekeni koji gledaju pastetu od miseva i krokodila pa jevibrator zaglavio u rupi mojeg dragog psa Flokija koji ima dupe ogromnokao kišobran iako je krava gladna ko ja navečer poslije treninga samumorna i jedem smrdljivi sir koji želi izaći iz mene uz glasno i jasamojedem ko manijak koji nije ubio tvoju tetu koja ima love ko Obama pajede najskuplji kruh i pije smrdljivu pivu koja se pokvarila zbogpreviše kondoma veličine XXXL i još me naguzi tako da vrištim odzadovoljstva dok me totalno jako jebe i ja stenjem ko kurva nakon štosvršim na njegov jezik pun krvi od menge i usranih kondoma dok je onbio gol i onako prdnio da sam morala otići u WC i pogledati dupe kojeboli zbog tolikog guženja i shvatila da sam trudna već par godina iakobebač nije porođen ali još živim u nadi da će jednog dana iskočiti krozmoju prekrasnu rupu koja čeka jedan veliki vibrator tako ogroman dapuknem od bola i onda kada me tako boli ja hoću jesti nešto kaočokoladu od kostiju i bjelančevina, a jučer sam se bila smijala onomjednom bolesnom mobitelu jer vibrira pa sam mislila da ga trebamisključiti ali shvatila sam da mi previše sere a nisam se umila spermom pa je moje lice bilo jaako sluzavo od nedostatka vitamina S iz raznih
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Završi priču - 2 - Page 13 Empty Re: Završi priču - 2

Postaj by Princess. čet ruj 30, 2010 5:58 pm

Danas sam jela govna koja smrde i jako mirišu po dupetu sa gačama bojesuncokreta i vode iz pimpeka velikog zeca koji drka na šargarepu i natigra koji štrika rozu čizmu lavu za gay paradu u Rusiji sa šljokicamaplave i crvene majice pune šarenih sokova i drekeca od štakora savibratorom koji vibrira ko pahuljice koje gledaju Madonnu kako seremeso od medvjeda koji pisa po krevetu u ponoć i gleda Biebera kojegnapaljuju manekeni koji gledaju pastetu od miseva i krokodila pa jevibrator zaglavio u rupi mojeg dragog psa Flokija koji ima dupe ogromnokao kišobran iako je krava gladna ko ja navečer poslije treninga samumorna i jedem smrdljivi sir koji želi izaći iz mene uz glasno i jasamojedem ko manijak koji nije ubio tvoju tetu koja ima love ko Obama pajede najskuplji kruh i pije smrdljivu pivu koja se pokvarila zbogpreviše kondoma veličine XXXL i još me naguzi tako da vrištim odzadovoljstva dok me totalno jako jebe i ja stenjem ko kurva nakon štosvršim na njegov jezik pun krvi od menge i usranih kondoma dok je onbio gol i onako prdnio da sam morala otići u WC i pogledati dupe kojeboli zbog tolikog guženja i shvatila da sam trudna već par godina iakobebač nije porođen ali još živim u nadi da će jednog dana iskočiti krozmoju prekrasnu rupu koja čeka jedan veliki vibrator tako ogroman dapuknem od bola i onda kada me tako boli ja hoću jesti nešto kaočokoladu od kostiju i bjelančevina, a jučer sam se bila smijala onomjednom bolesnom mobitelu jer vibrira pa sam mislila da ga trebamisključiti ali shvatila sam da mi previše sere a nisam se umila spermom pa je moje lice bilo jaako sluzavo od nedostatka vitamina S iz raznih kolača
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Završi priču - 2 - Page 13 Empty Re: Završi priču - 2

Postaj by Pupii ^^ čet ruj 30, 2010 6:41 pm

Danas sam jela govna koja smrde i jako mirišu po dupetu sa gačamabojesuncokreta i vode iz pimpeka velikog zeca koji drka na šargarepu inatigra koji štrika rozu čizmu lavu za gay paradu u Rusiji sašljokicamaplave i crvene majice pune šarenih sokova i drekeca odštakora savibratorom koji vibrira ko pahuljice koje gledaju Madonnukako seremeso od medvjeda koji pisa po krevetu u ponoć i gleda Bieberakojegnapaljuju manekeni koji gledaju pastetu od miseva i krokodila pajevibrator zaglavio u rupi mojeg dragog psa Flokija koji ima dupeogromnokao kišobran iako je krava gladna ko ja navečer poslije treningasamumorna i jedem smrdljivi sir koji želi izaći iz mene uz glasno ijasamojedem ko manijak koji nije ubio tvoju tetu koja ima love ko Obamapajede najskuplji kruh i pije smrdljivu pivu koja se pokvarilazbogpreviše kondoma veličine XXXL i još me naguzi tako da vrištimodzadovoljstva dok me totalno jako jebe i ja stenjem ko kurva nakonštosvršim na njegov jezik pun krvi od menge i usranih kondoma dok jeonbio gol i onako prdnio da sam morala otići u WC i pogledati dupekojeboli zbog tolikog guženja i shvatila da sam trudna već par godinaiakobebač nije porođen ali još živim u nadi da će jednog dana iskočitikrozmoju prekrasnu rupu koja čeka jedan veliki vibrator tako ogromandapuknem od bola i onda kada me tako boli ja hoću jesti neštokaočokoladu od kostiju i bjelančevina, a jučer sam se bila smijalaonomjednom bolesnom mobitelu jer vibrira pa sam mislila da gatrebamisključiti ali shvatila sam da mi previše sere a nisam se umilaspermom pa je moje lice bilo jaako sluzavo od nedostatka vitamina S izraznih kolača kojima
Pupii ^^
Pupii ^^
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 844
Join date : 12.08.2010
Age : 27
Lokacija : Blagusa :]

[Vrh] Go down

Završi priču - 2 - Page 13 Empty Re: Završi priču - 2

Postaj by Točkica čet ruj 30, 2010 7:52 pm

Danas sam jela govna koja smrde i jako mirišu po dupetu sa gačamabojesuncokreta i vode iz pimpeka velikog zeca koji drka na šargarepu inatigra koji štrika rozu čizmu lavu za gay paradu u Rusiji sašljokicamaplave i crvene majice pune šarenih sokova i drekeca odštakora savibratorom koji vibrira ko pahuljice koje gledaju Madonnukako seremeso od medvjeda koji pisa po krevetu u ponoć i gleda Bieberakojegnapaljuju manekeni koji gledaju pastetu od miseva i krokodila pajevibrator zaglavio u rupi mojeg dragog psa Flokija koji ima dupeogromnokao kišobran iako je krava gladna ko ja navečer poslije treningasamumorna i jedem smrdljivi sir koji želi izaći iz mene uz glasno ijasamojedem ko manijak koji nije ubio tvoju tetu koja ima love ko Obamapajede najskuplji kruh i pije smrdljivu pivu koja se pokvarilazbogpreviše kondoma veličine XXXL i još me naguzi tako da vrištimodzadovoljstva dok me totalno jako jebe i ja stenjem ko kurva nakonštosvršim na njegov jezik pun krvi od menge i usranih kondoma dok jeonbio gol i onako prdnio da sam morala otići u WC i pogledati dupekojeboli zbog tolikog guženja i shvatila da sam trudna već par godinaiakobebač nije porođen ali još živim u nadi da će jednog dana iskočitikrozmoju prekrasnu rupu koja čeka jedan veliki vibrator tako ogromandapuknem od bola i onda kada me tako boli ja hoću jesti neštokaočokoladu od kostiju i bjelančevina, a jučer sam se bila smijalaonomjednom bolesnom mobitelu jer vibrira pa sam mislila da gatrebamisključiti ali shvatila sam da mi previše sere a nisam se umilaspermom pa je moje lice bilo jaako sluzavo od nedostatka vitamina S izraznih kolača kojima su
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Završi priču - 2 - Page 13 Empty Re: Završi priču - 2

Postaj by *Just Smile* pet lis 01, 2010 2:09 pm

Danas sam jela govna koja smrde i jako mirišu po dupetu sa gačamabojesuncokreta i vode iz pimpeka velikog zeca koji drka na šargarepu inatigra koji štrika rozu čizmu lavu za gay paradu u Rusiji sašljokicamaplave i crvene majice pune šarenih sokova i drekeca odštakora savibratorom koji vibrira ko pahuljice koje gledaju Madonnukako seremeso od medvjeda koji pisa po krevetu u ponoć i gleda Bieberakojegnapaljuju manekeni koji gledaju pastetu od miseva i krokodila pajevibrator zaglavio u rupi mojeg dragog psa Flokija koji ima dupeogromnokao kišobran iako je krava gladna ko ja navečer poslije treningasamumorna i jedem smrdljivi sir koji želi izaći iz mene uz glasno ijasamojedem ko manijak koji nije ubio tvoju tetu koja ima love ko Obamapajede najskuplji kruh i pije smrdljivu pivu koja se pokvarilazbogpreviše kondoma veličine XXXL i još me naguzi tako da vrištimodzadovoljstva dok me totalno jako jebe i ja stenjem ko kurva nakonštosvršim na njegov jezik pun krvi od menge i usranih kondoma dok jeonbio gol i onako prdnio da sam morala otići u WC i pogledati dupekojeboli zbog tolikog guženja i shvatila da sam trudna već par godinaiakobebač nije porođen ali još živim u nadi da će jednog dana iskočitikrozmoju prekrasnu rupu koja čeka jedan veliki vibrator tako ogromandapuknem od bola i onda kada me tako boli ja hoću jesti neštokaočokoladu od kostiju i bjelančevina, a jučer sam se bila smijalaonomjednom bolesnom mobitelu jer vibrira pa sam mislila da gatrebamisključiti ali shvatila sam da mi previše sere a nisam se umilaspermom pa je moje lice bilo jaako sluzavo od nedostatka vitamina S izraznih kolača kojima su bube
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Završi priču - 2 - Page 13 Empty Re: Završi priču - 2

Postaj by RedOne♥ pet lis 01, 2010 2:36 pm

Danas sam jela govna koja smrde i jako mirišu po dupetu sa gačamabojesuncokreta i vode iz pimpeka velikog zeca koji drka na šargarepu inatigra koji štrika rozu čizmu lavu za gay paradu u Rusiji sašljokicamaplave i crvene majice pune šarenih sokova i drekeca odštakora savibratorom koji vibrira ko pahuljice koje gledaju Madonnukako seremeso od medvjeda koji pisa po krevetu u ponoć i gleda Bieberakojegnapaljuju manekeni koji gledaju pastetu od miseva i krokodila pajevibrator zaglavio u rupi mojeg dragog psa Flokija koji ima dupeogromnokao kišobran iako je krava gladna ko ja navečer poslije treningasamumorna i jedem smrdljivi sir koji želi izaći iz mene uz glasno ijasamojedem ko manijak koji nije ubio tvoju tetu koja ima love ko Obamapajede najskuplji kruh i pije smrdljivu pivu koja se pokvarilazbogpreviše kondoma veličine XXXL i još me naguzi tako da vrištimodzadovoljstva dok me totalno jako jebe i ja stenjem ko kurva nakonštosvršim na njegov jezik pun krvi od menge i usranih kondoma dok jeonbio gol i onako prdnio da sam morala otići u WC i pogledati dupekojeboli zbog tolikog guženja i shvatila da sam trudna već par godinaiakobebač nije porođen ali još živim u nadi da će jednog dana iskočitikrozmoju prekrasnu rupu koja čeka jedan veliki vibrator tako ogromandapuknem od bola i onda kada me tako boli ja hoću jesti neštokaočokoladu od kostiju i bjelančevina, a jučer sam se bila smijalaonomjednom bolesnom mobitelu jer vibrira pa sam mislila da gatrebamisključiti ali shvatila sam da mi previše sere a nisam se umilaspermom pa je moje lice bilo jaako sluzavo od nedostatka vitamina S izraznih kolača kojima su bube trljale
RedOne♥
RedOne♥
Dude
Dude

Broj postova : 1418
Join date : 26.06.2010
Age : 27
Lokacija : Stolica

[Vrh] Go down

Završi priču - 2 - Page 13 Empty Re: Završi priču - 2

Postaj by Točkica pet lis 01, 2010 2:54 pm

Danas sam jela govna koja smrde i jako mirišu po dupetu sa gačamabojesuncokreta i vode iz pimpeka velikog zeca koji drka na šargarepu inatigra koji štrika rozu čizmu lavu za gay paradu u Rusiji sašljokicamaplave i crvene majice pune šarenih sokova i drekeca odštakora savibratorom koji vibrira ko pahuljice koje gledaju Madonnukako seremeso od medvjeda koji pisa po krevetu u ponoć i gleda Bieberakojegnapaljuju manekeni koji gledaju pastetu od miseva i krokodila pajevibrator zaglavio u rupi mojeg dragog psa Flokija koji ima dupeogromnokao kišobran iako je krava gladna ko ja navečer poslije treningasamumorna i jedem smrdljivi sir koji želi izaći iz mene uz glasno ijasamojedem ko manijak koji nije ubio tvoju tetu koja ima love ko Obamapajede najskuplji kruh i pije smrdljivu pivu koja se pokvarilazbogpreviše kondoma veličine XXXL i još me naguzi tako da vrištimodzadovoljstva dok me totalno jako jebe i ja stenjem ko kurva nakonštosvršim na njegov jezik pun krvi od menge i usranih kondoma dok jeonbio gol i onako prdnio da sam morala otići u WC i pogledati dupekojeboli zbog tolikog guženja i shvatila da sam trudna već par godinaiakobebač nije porođen ali još živim u nadi da će jednog dana iskočitikrozmoju prekrasnu rupu koja čeka jedan veliki vibrator tako ogromandapuknem od bola i onda kada me tako boli ja hoću jesti neštokaočokoladu od kostiju i bjelančevina, a jučer sam se bila smijalaonomjednom bolesnom mobitelu jer vibrira pa sam mislila da gatrebamisključiti ali shvatila sam da mi previše sere a nisam se umilaspermom pa je moje lice bilo jaako sluzavo od nedostatka vitamina S izraznih kolača kojima su bube trljale svoju
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Završi priču - 2 - Page 13 Empty Re: Završi priču - 2

Postaj by *Just Smile* pet lis 01, 2010 4:49 pm

Danas sam jela govna koja smrde i jako mirišu po dupetu sa gačamabojesuncokreta i vode iz pimpeka velikog zeca koji drka na šargarepu inatigra koji štrika rozu čizmu lavu za gay paradu u Rusiji sašljokicamaplave i crvene majice pune šarenih sokova i drekeca odštakora savibratorom koji vibrira ko pahuljice koje gledaju Madonnukako seremeso od medvjeda koji pisa po krevetu u ponoć i gleda Bieberakojegnapaljuju manekeni koji gledaju pastetu od miseva i krokodila pajevibrator zaglavio u rupi mojeg dragog psa Flokija koji ima dupeogromnokao kišobran iako je krava gladna ko ja navečer poslije treningasamumorna i jedem smrdljivi sir koji želi izaći iz mene uz glasno ijasamojedem ko manijak koji nije ubio tvoju tetu koja ima love ko Obamapajede najskuplji kruh i pije smrdljivu pivu koja se pokvarilazbogpreviše kondoma veličine XXXL i još me naguzi tako da vrištimodzadovoljstva dok me totalno jako jebe i ja stenjem ko kurva nakonštosvršim na njegov jezik pun krvi od menge i usranih kondoma dok jeonbio gol i onako prdnio da sam morala otići u WC i pogledati dupekojeboli zbog tolikog guženja i shvatila da sam trudna već par godinaiakobebač nije porođen ali još živim u nadi da će jednog dana iskočitikrozmoju prekrasnu rupu koja čeka jedan veliki vibrator tako ogromandapuknem od bola i onda kada me tako boli ja hoću jesti neštokaočokoladu od kostiju i bjelančevina, a jučer sam se bila smijalaonomjednom bolesnom mobitelu jer vibrira pa sam mislila da gatrebamisključiti ali shvatila sam da mi previše sere a nisam se umilaspermom pa je moje lice bilo jaako sluzavo od nedostatka vitamina S izraznih kolača kojima su bube trljale svoju trticu
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Završi priču - 2 - Page 13 Empty Re: Završi priču - 2

Postaj by Pupii ^^ pet lis 01, 2010 7:36 pm

Danas sam jela govna koja smrde i jako mirišu po dupetu sagačamabojesuncokreta i vode iz pimpeka velikog zeca koji drka našargarepu inatigra koji štrika rozu čizmu lavu za gay paradu u Rusijisašljokicamaplave i crvene majice pune šarenih sokova i drekecaodštakora savibratorom koji vibrira ko pahuljice koje gledajuMadonnukako seremeso od medvjeda koji pisa po krevetu u ponoć i gledaBieberakojegnapaljuju manekeni koji gledaju pastetu od miseva ikrokodila pajevibrator zaglavio u rupi mojeg dragog psa Flokija kojiima dupeogromnokao kišobran iako je krava gladna ko ja navečer poslijetreningasamumorna i jedem smrdljivi sir koji želi izaći iz mene uzglasno ijasamojedem ko manijak koji nije ubio tvoju tetu koja ima loveko Obamapajede najskuplji kruh i pije smrdljivu pivu koja sepokvarilazbogpreviše kondoma veličine XXXL i još me naguzi tako davrištimodzadovoljstva dok me totalno jako jebe i ja stenjem ko kurvanakonštosvršim na njegov jezik pun krvi od menge i usranih kondoma dokjeonbio gol i onako prdnio da sam morala otići u WC i pogledatidupekojeboli zbog tolikog guženja i shvatila da sam trudna već pargodinaiakobebač nije porođen ali još živim u nadi da će jednog danaiskočitikrozmoju prekrasnu rupu koja čeka jedan veliki vibrator takoogromandapuknem od bola i onda kada me tako boli ja hoću jestineštokaočokoladu od kostiju i bjelančevina, a jučer sam se bilasmijalaonomjednom bolesnom mobitelu jer vibrira pa sam mislila dagatrebamisključiti ali shvatila sam da mi previše sere a nisam seumilaspermom pa je moje lice bilo jaako sluzavo od nedostatka vitaminaS izraznih kolača kojima su bube trljale svoju trticu s
Pupii ^^
Pupii ^^
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 844
Join date : 12.08.2010
Age : 27
Lokacija : Blagusa :]

[Vrh] Go down

Završi priču - 2 - Page 13 Empty Re: Završi priču - 2

Postaj by Princess. pet lis 01, 2010 8:06 pm

Danas sam jela govna koja smrde i jako mirišu po dupetu sagačamabojesuncokreta i vode iz pimpeka velikog zeca koji drka našargarepu inatigra koji štrika rozu čizmu lavu za gay paradu u Rusijisašljokicamaplave i crvene majice pune šarenih sokova i drekecaodštakora savibratorom koji vibrira ko pahuljice koje gledajuMadonnukako seremeso od medvjeda koji pisa po krevetu u ponoć i gledaBieberakojegnapaljuju manekeni koji gledaju pastetu od miseva ikrokodila pajevibrator zaglavio u rupi mojeg dragog psa Flokija kojiima dupeogromnokao kišobran iako je krava gladna ko ja navečer poslijetreningasamumorna i jedem smrdljivi sir koji želi izaći iz mene uzglasno ijasamojedem ko manijak koji nije ubio tvoju tetu koja ima loveko Obamapajede najskuplji kruh i pije smrdljivu pivu koja sepokvarilazbogpreviše kondoma veličine XXXL i još me naguzi tako davrištimodzadovoljstva dok me totalno jako jebe i ja stenjem ko kurvanakonštosvršim na njegov jezik pun krvi od menge i usranih kondoma dokjeonbio gol i onako prdnio da sam morala otići u WC i pogledatidupekojeboli zbog tolikog guženja i shvatila da sam trudna već pargodinaiakobebač nije porođen ali još živim u nadi da će jednog danaiskočitikrozmoju prekrasnu rupu koja čeka jedan veliki vibrator takoogromandapuknem od bola i onda kada me tako boli ja hoću jestineštokaočokoladu od kostiju i bjelančevina, a jučer sam se bilasmijalaonomjednom bolesnom mobitelu jer vibrira pa sam mislila dagatrebamisključiti ali shvatila sam da mi previše sere a nisam seumilaspermom pa je moje lice bilo jaako sluzavo od nedostatka vitaminaS izraznih kolača kojima su bube trljale svoju trticu s papirom
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Završi priču - 2 - Page 13 Empty Re: Završi priču - 2

Postaj by Točkica pet lis 01, 2010 9:27 pm

Danas sam jela govna koja smrde i jako mirišu po dupetu sagačamabojesuncokreta i vode iz pimpeka velikog zeca koji drka našargarepu inatigra koji štrika rozu čizmu lavu za gay paradu u Rusijisašljokicamaplave i crvene majice pune šarenih sokova i drekecaodštakora savibratorom koji vibrira ko pahuljice koje gledajuMadonnukako seremeso od medvjeda koji pisa po krevetu u ponoć i gledaBieberakojegnapaljuju manekeni koji gledaju pastetu od miseva ikrokodila pajevibrator zaglavio u rupi mojeg dragog psa Flokija kojiima dupeogromnokao kišobran iako je krava gladna ko ja navečer poslijetreningasamumorna i jedem smrdljivi sir koji želi izaći iz mene uzglasno ijasamojedem ko manijak koji nije ubio tvoju tetu koja ima loveko Obamapajede najskuplji kruh i pije smrdljivu pivu koja sepokvarilazbogpreviše kondoma veličine XXXL i još me naguzi tako davrištimodzadovoljstva dok me totalno jako jebe i ja stenjem ko kurvanakonštosvršim na njegov jezik pun krvi od menge i usranih kondoma dokjeonbio gol i onako prdnio da sam morala otići u WC i pogledatidupekojeboli zbog tolikog guženja i shvatila da sam trudna već pargodinaiakobebač nije porođen ali još živim u nadi da će jednog danaiskočitikrozmoju prekrasnu rupu koja čeka jedan veliki vibrator takoogromandapuknem od bola i onda kada me tako boli ja hoću jestineštokaočokoladu od kostiju i bjelančevina, a jučer sam se bilasmijalaonomjednom bolesnom mobitelu jer vibrira pa sam mislila dagatrebamisključiti ali shvatila sam da mi previše sere a nisam seumilaspermom pa je moje lice bilo jaako sluzavo od nedostatka vitaminaS izraznih kolača kojima su bube trljale svoju trticu s papirom od
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Završi priču - 2 - Page 13 Empty Re: Završi priču - 2

Postaj by PasalacquaGirl uto lis 19, 2010 6:22 pm

Danas sam jela govna koja smrde i jako mirišu po dupetu sagačamabojesuncokreta i vode iz pimpeka velikog zeca koji drka našargarepu inatigra koji štrika rozu čizmu lavu za gay paradu u Rusijisašljokicamaplave i crvene majice pune šarenih sokova i drekecaodštakora savibratorom koji vibrira ko pahuljice koje gledajuMadonnukako seremeso od medvjeda koji pisa po krevetu u ponoć i gledaBieberakojegnapaljuju manekeni koji gledaju pastetu od miseva ikrokodila pajevibrator zaglavio u rupi mojeg dragog psa Flokija kojiima dupeogromnokao kišobran iako je krava gladna ko ja navečer poslijetreningasamumorna i jedem smrdljivi sir koji želi izaći iz mene uzglasno ijasamojedem ko manijak koji nije ubio tvoju tetu koja ima loveko Obamapajede najskuplji kruh i pije smrdljivu pivu koja sepokvarilazbogpreviše kondoma veličine XXXL i još me naguzi tako davrištimodzadovoljstva dok me totalno jako jebe i ja stenjem ko kurvanakonštosvršim na njegov jezik pun krvi od menge i usranih kondoma dokjeonbio gol i onako prdnio da sam morala otići u WC i pogledatidupekojeboli zbog tolikog guženja i shvatila da sam trudna već pargodinaiakobebač nije porođen ali još živim u nadi da će jednog danaiskočitikrozmoju prekrasnu rupu koja čeka jedan veliki vibrator takoogromandapuknem od bola i onda kada me tako boli ja hoću jestineštokaočokoladu od kostiju i bjelančevina, a jučer sam se bilasmijalaonomjednom bolesnom mobitelu jer vibrira pa sam mislila dagatrebamisključiti ali shvatila sam da mi previše sere a nisam seumilaspermom pa je moje lice bilo jaako sluzavo od nedostatka vitaminaS izraznih kolača kojima su bube trljale svoju trticu s papirom od koprive
PasalacquaGirl
PasalacquaGirl
Newbie

Broj postova : 95
Join date : 19.09.2010
Age : 29
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Završi priču - 2 - Page 13 Empty Re: Završi priču - 2

Postaj by *Just Smile* uto lis 19, 2010 6:34 pm

Danas sam jela govna koja smrde i jako mirišu po dupetu sagačamabojesuncokreta i vode iz pimpeka velikog zeca koji drka našargarepu inatigra koji štrika rozu čizmu lavu za gay paradu u Rusijisašljokicamaplave i crvene majice pune šarenih sokova i drekecaodštakora savibratorom koji vibrira ko pahuljice koje gledajuMadonnukako seremeso od medvjeda koji pisa po krevetu u ponoć i gledaBieberakojegnapaljuju manekeni koji gledaju pastetu od miseva ikrokodila pajevibrator zaglavio u rupi mojeg dragog psa Flokija kojiima dupeogromnokao kišobran iako je krava gladna ko ja navečer poslijetreningasamumorna i jedem smrdljivi sir koji želi izaći iz mene uzglasno ijasamojedem ko manijak koji nije ubio tvoju tetu koja ima loveko Obamapajede najskuplji kruh i pije smrdljivu pivu koja sepokvarilazbogpreviše kondoma veličine XXXL i još me naguzi tako davrištimodzadovoljstva dok me totalno jako jebe i ja stenjem ko kurvanakonštosvršim na njegov jezik pun krvi od menge i usranih kondoma dokjeonbio gol i onako prdnio da sam morala otići u WC i pogledatidupekojeboli zbog tolikog guženja i shvatila da sam trudna već pargodinaiakobebač nije porođen ali još živim u nadi da će jednog danaiskočitikrozmoju prekrasnu rupu koja čeka jedan veliki vibrator takoogromandapuknem od bola i onda kada me tako boli ja hoću jestineštokaočokoladu od kostiju i bjelančevina, a jučer sam se bilasmijalaonomjednom bolesnom mobitelu jer vibrira pa sam mislila dagatrebamisključiti ali shvatila sam da mi previše sere a nisam seumilaspermom pa je moje lice bilo jaako sluzavo od nedostatka vitaminaS izraznih kolača kojima su bube trljale svoju trticu s papirom od koprive i
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Završi priču - 2 - Page 13 Empty Re: Završi priču - 2

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 13 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.