Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako se probuditi na vrijeme za školu?

+22
VanillaKismet
Petra
Doll.
Dora:*
Classy
Primrose
Pahuljica
Who's that?!
*LadyBird*
Psychadelia
Amyicha
MISA
Elena*
Ivonnii
Phyre Q.
trick-trick
.ShiningStar.
Cloud Razor
*Just Smile*
Animal.
Princess.
Muffin.
26 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by Muffin. ned ruj 05, 2010 10:28 am

Rano u krevet

Iako ste vjerojatno za vrijeme praznika kasno lijegali, a dizali se oko podneva, možda i kasnije, to slobodno zaboravite. Škola počinje u osam sati, što znači da se trebate probuditi barem u sedam, ako ne i ranije, stoga je bitno rano otići u krpe. Znajte da je tinejdžerima potrebno od osam do devet sati sna dnevno, pa sukladno s tim izračunajte kada vam je optimalno vrijeme za odlazak u krevet. Također, znajte da se, ako vam se tijelo preko praznika naviklo na kasan odlazak u krevet i kasan izlazak iz njega, nova navika ne može steći preko noći. Stoga započnite s ranim odlaskom u krevet već danas, da biste do ponedjeljka postigli ono što želite, a to je da se lakše ustanete.

Dovoljno vode

Naravno, to ne znači da trebate popiti puno vode prije odlaska u krpe. O, ne, jer biste već za dva sata morali na WC, čime biste prekinuli san. Potrebno je popiti dovoljno vode tijekom dana, jer ako je tijelo nema dovoljno, dolazi do dehidracije, zbog koje se ujutro teže dižemo iz kreveta.

Prije spavanja, dakako, treba izbjegavati napitke s kofeinom te alkohol, jer vam neće dati da zaspete kada želite.

Ne vraćajte se u krevet

Najgore je napraviti taj prvi korak ustajanja iz kreveta. Ako ga uspješno napravite, više vam se neće spavati, ali ako se vratite u krpe, onda vas ni dizalica neće lako iščupati van. Dakle, namjestite alarm na satu i, čim ga čujete, ustajte na noge lagane. Dobra je fora staviti sat dalje od kreveta, da ga ne možete dohvatiti rukom i da se morate dignuti da biste ga ugasili. A kada se već ustanete da biste ga ugasili, evo vas već na pola puta do uspješnog razbuđivanja.

Rutina je bitna

Već ste vjerojatno čuli da je malim bebama bitna rutina? E, isto vrijedi i za vas kada se radi o spavanju. Ako nekoliko dana odete u krevet u određeno vrijeme te vas budilica digne svako jutro u isto vrijeme, vjerujte, začas ćete se i sami buditi pet minuta prije nego što to učini budilica!

Muffin.
Muffin.
Dude
Dude

Broj postova : 1296
Join date : 05.07.2010
Age : 29
Lokacija : the hood

http://kangaroo-dz.blog.hr

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by Princess. ned ruj 05, 2010 10:30 am

Ja se moram budit u 6. o.O
Mrzim školu! Ko će se tak rano budiit. iss
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by Muffin. ned ruj 05, 2010 10:37 am

I ja u 6! :(

Ne vraćajte se u krevet

Najgore je napraviti taj prvi korak ustajanja iz kreveta. Ako ga uspješno napravite, više vam se neće spavati, ali ako se vratite u krpe, onda vas ni dizalica neće lako iščupati van. Dakle, namjestite alarm na satu i, čim ga čujete, ustajte na noge lagane. Dobra je fora staviti sat dalje od kreveta, da ga ne možete dohvatiti rukom i da se morate dignuti da biste ga ugasili. A kada se već ustanete da biste ga ugasili, evo vas već na pola puta do uspješnog razbuđivanja.

Ovaj dio je stv istina. Kad se vratim u krevet,onako topal, nemogu van više.
Muffin.
Muffin.
Dude
Dude

Broj postova : 1296
Join date : 05.07.2010
Age : 29
Lokacija : the hood

http://kangaroo-dz.blog.hr

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by Gost ned ruj 05, 2010 10:48 am

E OVO JE DOBRA TEMA, BACAM SE NA ČITANJE SAD XD
Dabogda mi pomoglo XD
avatar
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by Animal. ned ruj 05, 2010 12:14 pm

E moram uspit. XD
I ja se dižem u šest.
Animal.
Animal.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3425
Join date : 27.06.2010
Age : 28
Lokacija : London, England

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by *Just Smile* ned ruj 05, 2010 3:17 pm

I ja u 6.:o
Tako mi se ne daaaaa.
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by Muffin. ned ruj 05, 2010 3:48 pm

Ja stavim alarm jedno 10 min prije nego što bi zapravo stavila,jer 10 min bar treba da otvorim oči, odlučim ustat i to XD
Muffin.
Muffin.
Dude
Dude

Broj postova : 1296
Join date : 05.07.2010
Age : 29
Lokacija : the hood

http://kangaroo-dz.blog.hr

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by Cloud Razor ned ruj 05, 2010 4:59 pm

Ja cu ovo probat, popit cu cjelu bocu večeras. I u ponoć moram u krevet. E! ^^.

Ja se dižem u 7:30 - 7:40 i u 7:55 krečem iz kuče.:Đ
Al sutra cu ranije, dignit cu se u 7:00, 7:10. Moram.:]
Cloud Razor
Cloud Razor
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1831
Join date : 25.07.2010
Age : 25
Lokacija : Snickersland♥

http://weheartit.com/stunninger

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by .ShiningStar. ned ruj 05, 2010 7:58 pm

Ja sutra nemoram štelat budilicu jer mi je sutra škola u 14:00 :DD
A dok je u 8 budim se u 7 i krečem u 7 i 30 u šk.
.ShiningStar.
.ShiningStar.
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 281
Join date : 29.06.2010

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by trick-trick ned ruj 05, 2010 8:30 pm

malo spavam, nemam nikakvih problema sa budjenjem.:)
trick-trick
trick-trick
Nerd
Nerd

Broj postova : 128
Join date : 31.08.2010
Age : 30
Lokacija : Šabac

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by Phyre Q. ned ruj 05, 2010 10:04 pm

Meni je dovoljno pet sati sna. Al najčešće samo ugasim alarm i nastavim spavat. XD Zato ću ga sad stavit na stol da se moram ustat po mobitel. <.<'
Phyre Q.
Phyre Q.
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 350
Join date : 07.07.2010
Age : 28

http://foolingmyself.blog.hr/

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by Ivonnii pon ruj 06, 2010 10:48 am

Hahaha, ja sam danas zaspala a išla sam rano spavat.
Ivonnii
Ivonnii
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1882
Join date : 21.06.2010

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by Princess. pon ruj 06, 2010 10:48 am

Ja sam se uspjela probudit, ali jedva, u busu sam spavala. XD haha
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by Cloud Razor pon ruj 06, 2010 11:06 am

Ja sam se bez problema probudila.:'O
i uopće nisam sad umorna. ma ne.
Cloud Razor
Cloud Razor
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1831
Join date : 25.07.2010
Age : 25
Lokacija : Snickersland♥

http://weheartit.com/stunninger

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by Elena* pon ruj 06, 2010 4:28 pm

Ja nemam problema sa ustajanjem...jer si na mobitelu namjestim alarm i neku omiljenu pjesmu da mi svira jer ja kad ćujem tak neku pjesmu počnem plesat ko luda..dobro ujutro ne plešem.xD ali se probudim bez problema.. to je moj recept.. :PP
Elena*
Elena*
Nerd
Nerd

Broj postova : 178
Join date : 27.06.2010
Age : 27
Lokacija : NY, New York

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by MISA pon kol 15, 2011 1:06 pm

Ne vraćajte se u krevet
MISA
MISA
Newbie

Broj postova : 27
Join date : 22.07.2010

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by Amyicha uto kol 16, 2011 7:33 am

mene mama budi. da me ona budi ne bi se ja nikada na vrijeme probudila u svakom slučaju
Amyicha
Amyicha
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3054
Join date : 06.01.2011
Age : 29

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by Psychadelia uto kol 16, 2011 7:51 am

Ja imam prostora na mobitelu za 5 alarma. Trebam se dić u 6:30 i onda si namjestim alarm ovako:

6:20
6:22
6:25
6:27
6:29

I onda se dignem. Još me mama drma i budi i koristi svoje kung-fu tehnike... bitno je da se na kraju dignem. xD
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by *LadyBird* uto kol 16, 2011 8:11 am

Meni ustajanje iz kreveta nikada nije bilo problem. Meni je problem da ne zaspem na satu. xD
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by Who's that?! uto kol 16, 2011 11:37 am

Cannibal je napisao/la:Ja imam prostora na mobitelu za 5 alarma. Trebam se dić u 6:30 i onda si namjestim alarm ovako:

6:20
6:22
6:25
6:27
6:29

I onda se dignem. Još me mama drma i budi i koristi svoje kung-fu tehnike... bitno je da se na kraju dignem. xD

Tako i ja.:D
Who's that?!
Who's that?!
Administrator
Administrator

Broj postova : 1352
Join date : 26.06.2011
Age : 28

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by Pahuljica uto kol 16, 2011 12:21 pm

Ufff to su muke kad se ja ustajem.Cijela kuća je na nogama HAHAHAH
Užaaass, navijem sat u 6:30 onda me još mama budi...ako se tad ne probudim onda me tata zove...onda spavam jos 5 min i onda se ustanem HAHAHAH
Pahuljica
Pahuljica
Dude
Dude

Broj postova : 1488
Join date : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Jamaica

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by Primrose uto kol 16, 2011 12:26 pm

Isto u 6. HAHAHA nekada i ranije, kada imam test, znaci cesto, dižem se u pola 6. Al to mi je vec rutina tako da nemam baš problema sa time.
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by Amyicha uto kol 16, 2011 12:43 pm

Cannibal je napisao/la:Ja imam prostora na mobitelu za 5 alarma. Trebam se dić u 6:30 i onda si namjestim alarm ovako:

6:20
6:22
6:25
6:27
6:29

I onda se dignem. Još me mama drma i budi i koristi svoje kung-fu tehnike... bitno je da se na kraju dignem. xD

hahahah kung - fu.. trebala bi ja to svojoj predložiti da me lakše probudi hahaha
Amyicha
Amyicha
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3054
Join date : 06.01.2011
Age : 29

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by Classy ned kol 28, 2011 12:52 pm

Mene sestra polije vodom, a mama me budi najčešće jer ja prečvrsto spavam da čujem alarm.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by Princess. ned kol 28, 2011 12:59 pm

Ja se sama nikad ne mogu probudit. Alarm mi zvoni al' mene to ne je*e. nek zvoni, ja spavam i dalje. Sve dok me mama ne probudi.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Kako se probuditi na vrijeme za školu? Empty Re: Kako se probuditi na vrijeme za školu?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.