Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Vasi prijatelji~

+17
Amélie
VanillaKismet
Princess.
KiS
Unicorn.
Amyicha
Hannek ♥
Daky
blento. ^^
Cinderella
Slim_Shady
Miaa15
RedOne♥
Classy
llauryca
Animal.
P.De.Muerte
21 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

~Vasi prijatelji~ - Page 2 Empty Re: ~Vasi prijatelji~

Postaj by Amyicha ned sij 23, 2011 7:53 pm

imam najbolju prijateljicu koju poznam 13 godina, naime ona i ja kada smo bile male ja sam živjela preko puta nje, da se tamo nisam preselila nikada ju možda ne bi ni upoznala, tako da sam presretna šta ju imam, s njom mogu razgovarat, mogu se s njom sprdat, pred njom mogu pustit koju suzu, s njom se mogu napiti, s njom mogu sve, ona mi je sve, i da ju nemam ne znam šta bi, kako bi živjela. ona je praktički moj život. s njom idem po kavama, s njom idem u grad, s njom se smijem našim glupostima koje smo radile subotom u gradu, s njom komentiram dečke, ona me savjetuje, ja nju savjetujem. njoj da kažem da sam ubila čovjeka ona bi mi rekla da idemo smisliti plan gdje ćemo ga zakopati. uvijek ali uvijek me sluša i nikada ali nikada se nije desilo da me kao slušala. uvijek mi nešto pametno kaže kad me nešto muči, često me oraspoloži. i volim šta mi sve iskreno kaže. i cjenim šta mi je rekla jednom kada me je ajmo reć budući dečko napravio budalom pa imao pet cura kraj mene. ma jednostavno ju obožavam <3
Amyicha
Amyicha
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3054
Join date : 06.01.2011
Age : 29

[Vrh] Go down

~Vasi prijatelji~ - Page 2 Empty Re: ~Vasi prijatelji~

Postaj by Unicorn. pon sij 24, 2011 1:57 pm

~Vasi prijatelji~ - Page 2 68a8f6
Imam jednu i jedinu najbolju prijateljicu. Zove se Ana , kao i ja . U svemu smo iste , ne mogu provesti niti jedan dan bez nje. Stalno smo zajedno i sjedimo u školi zajedno . No po izgledu smo totalno različite. Jednostavno bez nje ne mogu zamisliti svoj život. <3
Unicorn.
Unicorn.
Nerd
Nerd

Broj postova : 158
Join date : 05.01.2011
Age : 27
Lokacija : Atlanta,GA

http://www.music-fantasy.org/

[Vrh] Go down

~Vasi prijatelji~ - Page 2 Empty Re: ~Vasi prijatelji~

Postaj by KiS sri oľu 23, 2011 9:08 pm

Imam jednu najbolju frendicu kojoj mogu sve reć i koja me ne odmerava svakog dana. Ali imam i neke kao druge frendice koje su OK, svakog dana kad dođem u školu, pravim se ne videt ih kak me gledaju, mnogo me nerviraju, još kad mi je jedna danas rekla 'Ti kupuješ svaki dan nove farke?'... Uff... :\
KiS
KiS
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 261
Join date : 18.07.2010

[Vrh] Go down

~Vasi prijatelji~ - Page 2 Empty Re: ~Vasi prijatelji~

Postaj by Amyicha uto oľu 29, 2011 8:20 pm

iskreno u zadnje vrijeme se pitam što su to prijatelji? jel se to jede? pije?
Amyicha
Amyicha
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3054
Join date : 06.01.2011
Age : 29

[Vrh] Go down

~Vasi prijatelji~ - Page 2 Empty Re: ~Vasi prijatelji~

Postaj by Princess. sri vel 22, 2012 6:30 pm

Kristina - Najnajnajbolja frendica. Znam ju odkad znam za sebe i ne znam šta bi bez nje. <3
Dora - Naj frendica iz razreda. Plavuša je pa nam je uvijek zabavno. Ma obožavam ju. <3
Ivana - Isto iz razreda. Sa njom mogu o svemu razgovarat. Uvijek me razumije.
Lucija - Također iz razreda. Plavuša moja. <3
Valentino - Frend iz razreda bez kojeg ne mogu. Ali doslovno. Uvijek je tu za mene. Pomaže mi u svemu, razumije me. Jedno vrijeme smo čak imali nešto više, ne vezu nego nešto, ne znam. Ali više ne. Vidim ga samo kao najboljeg frenda bez kojeg ne mogu.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

~Vasi prijatelji~ - Page 2 Empty Re: ~Vasi prijatelji~

Postaj by VanillaKismet sri vel 22, 2012 7:40 pm

A<333-najbolja cura koju poznajem,od kad sam se rodila pa do danas.Ako se i posvađamo to traje jedno 3 h i onda je opet sve naj.<33
M-Je anjina sestra,mlađa od mene godinu dana,i preslatka je,uvijek se smijemo zajedno,i ona mi je kao mlađa sestra koju nisam imala.<3
N-sa njom se prije nisam družila,ali jednostavno bez nje mi ne bi bile iste.ako nije sa nama,onda osjećamo da nam fali...<3
iz razreda:
T-ne samo da je smatram jednom od najboljih osoba u mom životu,divim joj se kako je podnijela smrt svog oca,a uz to ostala savršen učenik,divna kćerka i prijateljica.mislim da nema mane.<3
T-moja najdraža ludača :D<3
jedan dječak M-ako se sa ikim stalno smijem,onda je to on.Strašno volim ekipu iz razreda.Mi smo kao jedna velika porodica koja se ponekad svađa,ali uvijek se voli i kolektivno pomaže xD
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

~Vasi prijatelji~ - Page 2 Empty Re: ~Vasi prijatelji~

Postaj by Amélie pon lip 11, 2012 9:11 am

Imam samo Viktoriju i s njom sam baš, baš super i obožavam ju!
Amélie
Amélie
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1859
Join date : 19.12.2011
Age : 28
Lokacija : Croatia.

https://www.youtube.com/watch?v=ROqTa1mn_qc

[Vrh] Go down

~Vasi prijatelji~ - Page 2 Empty Re: ~Vasi prijatelji~

Postaj by -Mitchie pon lip 11, 2012 10:32 am

Sta mogu rec o mojim prijateljima... hmm. rijetko tko od mojih prijatelja je pravi prijatelj, a skoro svi su lazni i dvolicni prijatelji, ali opet ja ih volim kad se trude haha xD
-Mitchie
-Mitchie
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 317
Join date : 20.03.2012
Age : 28
Lokacija : California

http://teenstar.bloger.hr/

[Vrh] Go down

~Vasi prijatelji~ - Page 2 Empty Re: ~Vasi prijatelji~

Postaj by .BarbieBitch. pon lip 11, 2012 11:44 am

V-moja bff for ever & ever,jednostavno je uvijek tu kad je trebam :D
Onda cijeli moj raazred :D ( jer V neide u moj razred...)
I cijeli 5 i 7 razred :D
.BarbieBitch.
.BarbieBitch.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2369
Join date : 21.03.2012
Age : 24
Lokacija : London

[Vrh] Go down

~Vasi prijatelji~ - Page 2 Empty Re: ~Vasi prijatelji~

Postaj by Phalange. ned lip 17, 2012 5:37 pm

K - znači; znamo se od 1. razreda. Nismo se podnosile tad. A onda je u 3. razredu planulo prijateljstvo i odtad smo jednostavno nerazdvojne. Smijemo se pod tehničkim, prepričavamo snove, idemo van, sleepovers. Mrzim kad nam se netko prikrpa >< Ona je samo moja i točka ><
E - 'vako; ona je glupa. Je, je al bas je onako glupa. Nis ne shvaca. Al je presmjesna i uvijek te nasmije. Ne sjedim s njom nigdje al dovoljno mi je njezinih gluposti okolo. Isto idemo van, sleepoveri. Ona, K i ja smo presveto trojstvo, štošta nas veže.
L - ona je moja koza. Idmeo na plažu. Nekada i cijele dan provodimo zajedno. Smješna je i glupa je. Ma svi su glupi, al ona i E posebno. Volim ju.
J - AHAHHAHAHAHAHHA kad se njega sjetim!! Ona je tako presmješan lik i voli pjevat, al nebi trebao. Pjeva ko pokvareni gramafon. Stalno me za******, al ja mu vraćam istom mjerom, tako da smo si kvit.
R - je baba tračara i gori je od svih cura iz našeg razreda. Sve zna, sve sluša...
M ili ti C - je razredni geek. Al onako totalno. Drag je, i cure ga ful vole. Pretpostavite zašto.


Tako, to bi bila moja ekipica :3
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

~Vasi prijatelji~ - Page 2 Empty Re: ~Vasi prijatelji~

Postaj by .Prince sri srp 25, 2012 1:37 pm

Kako sam otišao u srednju imam x puta bolje prijatelje i zato sam zahvalan Bogu jer imam masu ljudi koje volim i koji me vole pa se uvijek imam kome povjeriti ako imam kakav problem što je super.
Negativne ljude držim dalje od sebe ! run
.Prince
.Prince
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 478
Join date : 25.07.2012
Age : 27
Lokacija : UK

https://www.facebook.com/photography.mirza?ref=hl

[Vrh] Go down

~Vasi prijatelji~ - Page 2 Empty Re: ~Vasi prijatelji~

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.