Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jesi li logički ili artistički/intuitivni tip

+13
.ShiningStar.
Cloud Razor
RedOne♥
Daky
Točkica
.Cherrie.
Muffin.
Animal.
Princess.
Classy
Doll.
Ivonnii
*Just Smile*
17 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Jesi li logički ili artistički/intuitivni tip  - Page 2 Empty Re: Jesi li logički ili artistički/intuitivni tip

Postaj by .ShiningStar. sub stu 20, 2010 9:19 am

Prvo mi išla u smjeru kazaljke pa nakon 30 sekunda kontra. xDD
.ShiningStar.
.ShiningStar.
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 281
Join date : 29.06.2010

[Vrh] Go down

Jesi li logički ili artistički/intuitivni tip  - Page 2 Empty Re: Jesi li logički ili artistički/intuitivni tip

Postaj by Amyicha sub ruj 01, 2012 11:11 pm

smjer kazaljke na satu
Amyicha
Amyicha
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3054
Join date : 06.01.2011
Age : 29

[Vrh] Go down

Jesi li logički ili artistički/intuitivni tip  - Page 2 Empty Re: Jesi li logički ili artistički/intuitivni tip

Postaj by Phalange. pon ruj 03, 2012 3:50 pm

Ja kako god gledam meni ide u smjeru kazaljke na satu :O
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Jesi li logički ili artistički/intuitivni tip  - Page 2 Empty Re: Jesi li logički ili artistički/intuitivni tip

Postaj by Psychadelia pon ruj 03, 2012 4:07 pm

Vrti se u smjeru kazaljke na satu, ali možeš joj "promijeniti" smjer okretanja ako počneš pratiti noge. Tako da ne shvaćam ovo kao striktnu definiciju jesam li "artistički" ili "intuitivni" tip...
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 25
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Jesi li logički ili artistički/intuitivni tip  - Page 2 Empty Re: Jesi li logički ili artistički/intuitivni tip

Postaj by *LadyBird* uto ruj 04, 2012 10:53 pm

Meni inače kažu da sam artistički tip radi pisanja i glazbe, al' brate ženska se vrti u smjeru kazaljke na satu.( Ali mogu je vidjeti i u suprotnome smjeru ako se koncentriram na noge i sjenu.)
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Jesi li logički ili artistički/intuitivni tip  - Page 2 Empty Re: Jesi li logički ili artistički/intuitivni tip

Postaj by Točkica sri ruj 05, 2012 9:14 pm

Da, kad se bolje zagledam u nju, i ja mogu vidjeti da se vrti i u jednu i u drugu stranu. :)
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Jesi li logički ili artistički/intuitivni tip  - Page 2 Empty Re: Jesi li logički ili artistički/intuitivni tip

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.