Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paranormalno

+19
Voodoo.Killer
blento. ^^
Jovana
Pupii ^^
.Kixy.
DumDum
RedOne♥
Barbie <3
*Just Smile*
Hannek ♥
Princess.
.ShiningStar.
Allegra
llauryca
Točkica
Animal.
Pahuljica
Ivonnii
Doll.
23 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by Princess. sub ruj 25, 2010 7:26 pm

Pa niti ja ne vjerujem baš u to, al..
Opet mi je jezivoo. haha
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by Barbie <3 sub ruj 25, 2010 8:24 pm

Ja vjerujem u te glupe paranormalne stvari xD
MojA nastavnica klavira kaže da joj je možda duh muža ostao zarobljen u psu koji već ima 30 godina :]
Barbie <3
Barbie <3
Nerd
Nerd

Broj postova : 138
Join date : 16.09.2010

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by Hannek ♥ sub ruj 25, 2010 9:43 pm

Gledala sam to prije . . . onako creepy xD
Hannek ♥
Hannek ♥
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1539
Join date : 20.07.2010
Age : 27
Lokacija : Sarajevoo :D

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by RedOne♥ ned ruj 26, 2010 10:37 am

Ja vjerujem u to. Prejezivo je Pliiz
RedOne♥
RedOne♥
Dude
Dude

Broj postova : 1418
Join date : 26.06.2010
Age : 27
Lokacija : Stolica

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by DumDum ned ruj 26, 2010 10:52 am

Neznam, izgleda realno, ali zbilja neznam dali da vjerujem.
Ali jezivo je, previše.
DumDum
DumDum
Nerd
Nerd

Broj postova : 189
Join date : 23.09.2010

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by Princess. ned ruj 26, 2010 11:18 am

Pročitala sam na nekom forumu, jedan lik isto nije vjerovao u to i išo je malo guglat to sve i ispalo je da je stvarno istina to. Pliiz
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by .Kixy. ned ruj 26, 2010 3:22 pm

STRAH MEE!!
Sad neću moć spavat. šiiit
.Kixy.
.Kixy.
Nerd
Nerd

Broj postova : 131
Join date : 12.09.2010
Age : 28

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by Pupii ^^ pon ruj 27, 2010 6:34 pm

Ajmee. Ja ovooo obozavaam. :P

I vjerujem u sve teee stvarii, osiim u demone. HAH. :P
Pupii ^^
Pupii ^^
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 844
Join date : 12.08.2010
Age : 27
Lokacija : Blagusa :]

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by Jovana sub lis 02, 2010 10:59 am

Ja ne vjerujem u te stvari,ali su price jezive xS
Jovana
Jovana
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 266
Join date : 01.10.2010
Age : 26
Lokacija : On the end of the world^^

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by blento. ^^ sri stu 03, 2010 1:17 pm

Q33 NY
skoro su mi oči iskočile kolko sam se zabuljila od iznenađenja :D woo kak dobroo^^


inače volim paranormalne stvari, al ne vjerujem u njih, vollim se pošteno prestrašit.. :)
blento. ^^
blento. ^^
Newbie

Broj postova : 62
Join date : 02.11.2010
Age : 26
Lokacija : daleko, daleko^^

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by Voodoo.Killer sub sij 01, 2011 5:35 pm

Ima jedna kuca stara prek 200 g u sisku, to je inace vojarna. Ugl bila sam u toj vojarni i prosla sam svaki kat svaku sobu sam razgledala ali vise se ne usudim uc unutra jer ovo ljeto smo nas tri frendice stajale ispred vojarne na cesti (na toj cesti skoro nikad auti ne prolaze jer cesta ni ne vodi na neko posebno mjesto, vodi do mosta jednog) i ja sam pogledala u prozor kupaonice u toj vojarni i kamen je izletio IZNUTRA iz kupaonice i razbi staklo, nas tri se usrale pa smo otrcale jedno 15 m dalje na neki kamen i promatrale ko neke budale xD
onda drugi razlog zasto vise tam nejde je zato jer sad u desetom mjesecu sam tamo isla sa 2 frenda da ih uvjerim da nije nis strasno u toj vojarni (taman sam se prestala bojat) i onda smo usli o dvoriste te vojarne. i stojimo mi tam, ja gledam u prozore (paranoicna sam stalno imam osjecam da me neko promatra iz te vrazje vojarne jer je OGROMNA) i odjednom se cuje kako zalupi par prozora. Mi se malo useremo pa ja pogledam jel ima kog al smo zakljucili da je to bio vjetar. i onda odjednom iz cjele jeb*ne vojarne vrata pocnu lupat, cuje se kak nes pada, pa se cuje kak neko hoda pa smo mi pobjegli xD ali prilicno je jezivo bit u tom dvoristu jer sa tri strane si okruzen vojarnom a na cetvrtoj srani je suma, i jedini je izlaz je da opet udes u vojarnu ili ides nekak okolo. ugl. mi smo proletili kroz vojarnu i pobjegli xD
i svaki put kad prolazim kraj vojarne se cuje kak nes pada i tak nekakvi zvukovi al sad se vise ne bojim sad me to zivcira :S

oprostite na tak dugoj prici xD
Voodoo.Killer
Voodoo.Killer
Newbie

Broj postova : 80
Join date : 22.10.2010
Age : 26
Lokacija : Under your bed :P

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by Princess. sub sij 01, 2011 7:44 pm

Jeezivo. o.O

A znate za onu kuću kod Bjelovara.

Priča počinje ne toliko davne 1980. kada je kuća navodno izgrađena. Postoje različite mračne teze što se sve u kući od dana njena nastanka odvijalo.
Neki izvori navode kako je u njoj nasilnom smrću ubijena mlada žena te da je njeno tijelo zazidano ili zabetonirano u temelje. Također postoji priča da je nekoć kraj kuće postojao bunar te da je dijete, koje je nestalo iz obližnjeg kraja, u njega upalo pa smrtno stradalo.

Mještani sela Škrinjara nadomak Sv. Ivana Žabnog kod Bjelovara vjeruju da je kuća opsjednuta duhovima jer, kako svjedoče, u kasnim noćnim satima mogu se čuti jezoviti krici poput dječjeg plača, te stravični neobjašnjivi zvukovi.

Zadnji stanar uklete kuće bio je liječnik Stipe Ćurić. Uloživši svu svoju ušteđevinu koju je zaradio tijekom svoga života u Njemačkoj, htio ju je podariti svome sinu . No, ni tri puna mjeseca od kupnje kuće, obitelj Ćurić vratila se u Njemačku te kuća do danas stoji napuštena i devastirana.

Nakon što se pročulo za zbivanja u škrinjarskoj kući strave, policija je odlučila tome stati na kraj. Trojica policajaca namjerila su prenoćiti u kući da bi dokazali mještanima kako su to sve samo 'puke priče'. Oni koji su pokušali diskreditirati stravu u selu Šrkinjari, na kraju su postali njegovi krunski svjedoci. Jedan od policajaca naglo je odustao od zadatka te usred noći napustio kuću pritom doživjevši prometnu nesreću. Preostala dvojica policajaca posvjedočila su da su im zbivanja unutar dva sata prije odlaska iz kuće, kompletno izbrisana iz sjećanja, tj. da se ne mogu prisjetiti zbivanja uoči zore.

Priča se da ju je sadašnji vlasnik voljan podariti onome tko u njoj uspije prespavati noć, što navodno do sada nitko nije uspio
Zaljubljenici u paranormalno krenuli su u istraživanje o prošlosti kuće te pronašli možda ključni detalj. Navodno je kuća sagrađena na groblju, što možda objašnjava zlu kob ovoga mjesta.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by Animal. sub sij 01, 2011 7:55 pm

Blue.G je napisao/la:Jeezivo. o.O

A znate za onu kuću kod Bjelovara.

Priča počinje ne toliko davne 1980. kada je kuća navodno izgrađena. Postoje različite mračne teze što se sve u kući od dana njena nastanka odvijalo.
Neki izvori navode kako je u njoj nasilnom smrću ubijena mlada žena te da je njeno tijelo zazidano ili zabetonirano u temelje. Također postoji priča da je nekoć kraj kuće postojao bunar te da je dijete, koje je nestalo iz obližnjeg kraja, u njega upalo pa smrtno stradalo.

Mještani sela Škrinjara nadomak Sv. Ivana Žabnog kod Bjelovara vjeruju da je kuća opsjednuta duhovima jer, kako svjedoče, u kasnim noćnim satima mogu se čuti jezoviti krici poput dječjeg plača, te stravični neobjašnjivi zvukovi.

Zadnji stanar uklete kuće bio je liječnik Stipe Ćurić. Uloživši svu svoju ušteđevinu koju je zaradio tijekom svoga života u Njemačkoj, htio ju je podariti svome sinu . No, ni tri puna mjeseca od kupnje kuće, obitelj Ćurić vratila se u Njemačku te kuća do danas stoji napuštena i devastirana.

Nakon što se pročulo za zbivanja u škrinjarskoj kući strave, policija je odlučila tome stati na kraj. Trojica policajaca namjerila su prenoćiti u kući da bi dokazali mještanima kako su to sve samo 'puke priče'. Oni koji su pokušali diskreditirati stravu u selu Šrkinjari, na kraju su postali njegovi krunski svjedoci. Jedan od policajaca naglo je odustao od zadatka te usred noći napustio kuću pritom doživjevši prometnu nesreću. Preostala dvojica policajaca posvjedočila su da su im zbivanja unutar dva sata prije odlaska iz kuće, kompletno izbrisana iz sjećanja, tj. da se ne mogu prisjetiti zbivanja uoči zore.

Priča se da ju je sadašnji vlasnik voljan podariti onome tko u njoj uspije prespavati noć, što navodno do sada nitko nije uspio
Zaljubljenici u paranormalno krenuli su u istraživanje o prošlosti kuće te pronašli možda ključni detalj. Navodno je kuća sagrađena na groblju, što možda objašnjava zlu kob ovoga mjesta.

Da čula sam to, PREJEZIVO. Da je malo bliže ja bi otišla. : D
Animal.
Animal.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3425
Join date : 27.06.2010
Age : 28
Lokacija : London, England

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by *Just Smile* sub sij 01, 2011 9:17 pm

Blue.G je napisao/la:Jeezivo. o.O

A znate za onu kuću kod Bjelovara.

Priča počinje ne toliko davne 1980. kada je kuća navodno izgrađena. Postoje različite mračne teze što se sve u kući od dana njena nastanka odvijalo.
Neki izvori navode kako je u njoj nasilnom smrću ubijena mlada žena te da je njeno tijelo zazidano ili zabetonirano u temelje. Također postoji priča da je nekoć kraj kuće postojao bunar te da je dijete, koje je nestalo iz obližnjeg kraja, u njega upalo pa smrtno stradalo.

Mještani sela Škrinjara nadomak Sv. Ivana Žabnog kod Bjelovara vjeruju da je kuća opsjednuta duhovima jer, kako svjedoče, u kasnim noćnim satima mogu se čuti jezoviti krici poput dječjeg plača, te stravični neobjašnjivi zvukovi.

Zadnji stanar uklete kuće bio je liječnik Stipe Ćurić. Uloživši svu svoju ušteđevinu koju je zaradio tijekom svoga života u Njemačkoj, htio ju je podariti svome sinu . No, ni tri puna mjeseca od kupnje kuće, obitelj Ćurić vratila se u Njemačku te kuća do danas stoji napuštena i devastirana.

Nakon što se pročulo za zbivanja u škrinjarskoj kući strave, policija je odlučila tome stati na kraj. Trojica policajaca namjerila su prenoćiti u kući da bi dokazali mještanima kako su to sve samo 'puke priče'. Oni koji su pokušali diskreditirati stravu u selu Šrkinjari, na kraju su postali njegovi krunski svjedoci. Jedan od policajaca naglo je odustao od zadatka te usred noći napustio kuću pritom doživjevši prometnu nesreću. Preostala dvojica policajaca posvjedočila su da su im zbivanja unutar dva sata prije odlaska iz kuće, kompletno izbrisana iz sjećanja, tj. da se ne mogu prisjetiti zbivanja uoči zore.

Priča se da ju je sadašnji vlasnik voljan podariti onome tko u njoj uspije prespavati noć, što navodno do sada nitko nije uspio
Zaljubljenici u paranormalno krenuli su u istraživanje o prošlosti kuće te pronašli možda ključni detalj. Navodno je kuća sagrađena na groblju, što možda objašnjava zlu kob ovoga mjesta.

ne znam.al nekako ne mogu vjerovat u sve to dok sama ne čujem ili viidm to.xD
ja bi odmah išla da ide neko samnom.
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by Princess. sub sij 01, 2011 11:03 pm

Ja sam se vozila kraj te kuće. I ima na sebi crni križ. o.O
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by Psychadelia sub sij 01, 2011 11:39 pm

llauryca je napisao/la:Samnom nema cudnih stvari u mome imenu...osim u prezimenu imam 1000 rijeci. Vrat, vrata, vratar, vratari xD...ali zato se meni stalno događaju paranormalne stvari i točno tada imam neki osječaj da sam ja ta...ali neznam za što ta. Kao TA osoba koja nešto mora znati :S

AJME BOŽE HAHAHAHA jesi da, odabrana si, dijete drago.

Btw., ovo sa vojarnom, ne znam, moj tata je iz Siska i kaže da nije nikaj čudno.
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 25
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by Voodoo.Killer ned sij 02, 2011 8:36 am

Tea je napisao/la:
llauryca je napisao/la:Samnom nema cudnih stvari u mome imenu...osim u prezimenu imam 1000 rijeci. Vrat, vrata, vratar, vratari xD...ali zato se meni stalno događaju paranormalne stvari i točno tada imam neki osječaj da sam ja ta...ali neznam za što ta. Kao TA osoba koja nešto mora znati :S

AJME BOŽE HAHAHAHA jesi da, odabrana si, dijete drago.

Btw., ovo sa vojarnom, ne znam, moj tata je iz Siska i kaže da nije nikaj čudno.
pa ni meni nikad nije bilo čudno, ja tam kad sam išla u vojarnu našla sam sobu gdje je krevet, dezodoran mlijeko, pa vjerojatno romi tam zive sam ne vidim razlog zas bi nas oni plasili xD
Voodoo.Killer
Voodoo.Killer
Newbie

Broj postova : 80
Join date : 22.10.2010
Age : 26
Lokacija : Under your bed :P

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by *LadyBird* ned sij 02, 2011 11:08 am

Ja se nikad u vojarnu nebi usudila ući xD
Mislim da bih imala slom živaca o.O

A ova 2. priča je jezivaa.
Pogotovo ono sa ženom. :O
Ajme, neću spavat večeras.
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by Animal. ned sij 02, 2011 12:38 pm





Ja nikad ne bi ušla unutra, prejezivo je. Još i ovaj natpis za pješake.
Ali nekak lik smješno priča, HAHAHA.
Animal.
Animal.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3425
Join date : 27.06.2010
Age : 28
Lokacija : London, England

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by Psychadelia ned sij 02, 2011 12:43 pm

Voodoo.Killer je napisao/la:
Tea je napisao/la:
llauryca je napisao/la:Samnom nema cudnih stvari u mome imenu...osim u prezimenu imam 1000 rijeci. Vrat, vrata, vratar, vratari xD...ali zato se meni stalno događaju paranormalne stvari i točno tada imam neki osječaj da sam ja ta...ali neznam za što ta. Kao TA osoba koja nešto mora znati :S

AJME BOŽE HAHAHAHA jesi da, odabrana si, dijete drago.

Btw., ovo sa vojarnom, ne znam, moj tata je iz Siska i kaže da nije nikaj čudno.
pa ni meni nikad nije bilo čudno, ja tam kad sam išla u vojarnu našla sam sobu gdje je krevet, dezodoran mlijeko, pa vjerojatno romi tam zive sam ne vidim razlog zas bi nas oni plasili xD

Hahah mlijeko :3
Ja osobno ne volim Rome jer imam loše uspomene s njima u školi tako da. Eto. x) Sad sam zamolila tatu da to posjetimo jednom. Baš me zanima.
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 25
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by Voodoo.Killer pon sij 03, 2011 7:25 am

Tea je napisao/la:
Voodoo.Killer je napisao/la:
Tea je napisao/la:
llauryca je napisao/la:Samnom nema cudnih stvari u mome imenu...osim u prezimenu imam 1000 rijeci. Vrat, vrata, vratar, vratari xD...ali zato se meni stalno događaju paranormalne stvari i točno tada imam neki osječaj da sam ja ta...ali neznam za što ta. Kao TA osoba koja nešto mora znati :S

AJME BOŽE HAHAHAHA jesi da, odabrana si, dijete drago.

Btw., ovo sa vojarnom, ne znam, moj tata je iz Siska i kaže da nije nikaj čudno.
pa ni meni nikad nije bilo čudno, ja tam kad sam išla u vojarnu našla sam sobu gdje je krevet, dezodoran mlijeko, pa vjerojatno romi tam zive sam ne vidim razlog zas bi nas oni plasili xD

Hahah mlijeko :3
Ja osobno ne volim Rome jer imam loše uspomene s njima u školi tako da. Eto. x) Sad sam zamolila tatu da to posjetimo jednom. Baš me zanima.
a moraju negdje prespavat xD a malo niže od vojarne ima još dosta napuštenih kuća koje sam sve obišla xD
Voodoo.Killer
Voodoo.Killer
Newbie

Broj postova : 80
Join date : 22.10.2010
Age : 26
Lokacija : Under your bed :P

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by Phalange. sub pro 24, 2011 3:18 pm

Boze ovo s brojem 11. sva sam se najezila :S
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by Little Monster^^ sub pro 24, 2011 5:36 pm

vjerujem samo u duhove. jednom mi se samo dogodilo da sam bila kod prijateljice na tavanu i kada sam upalila svjetlo kao da sam vidla neku bijelu sjenu da je proletjela. Neznam dali sam si to umislila ali bilo je jezivo jer ona na tom tavanu ima stan, a u tom stanu joj je umro pradjed. :SSS
Little Monster^^
Little Monster^^
Dude
Dude

Broj postova : 1215
Join date : 13.11.2011
Age : 24
Lokacija : Paris,France

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by Phalange. ned sij 22, 2012 5:09 pm

A isuse. meni sad dosle maškare na vrata i imo neku masku s onim ko iz Mrak filma ( Waz up? ) ja sam skoro srčani dobila i još mi maše.živa sam se uplašila xd
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Paranormalno - Page 2 Empty Re: Paranormalno

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.