Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku?

+14
Cinderella
Unique Yeah
blento. ^^
llauryca
*Beautifully.Broken*
lordess
RedOne♥
Princess.
Classy
Doll.
Muffin.
Animal.
Allegra
Psychadelia
18 posters

Go down

Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku? Empty Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku?

Postaj by Psychadelia sub srp 10, 2010 8:57 am

Svi se sjećamo legendarne scene u filmu 'Dnevnik Bridget Jones' u kojoj glavna junakinja odluči osvojiti fatalnog Daniela Cleavera strategijom neosvojive djevojke koja će ga svojim hladnim ponašanjem potpuno izludjeti
O toj taktici osvajanja poznatoj kao strategija neosvojive ledene kraljice mišljenja su podijeljena - neke su cure njome oduševljene i često je koriste, a neke pak misle da je precijenjena.


Ta je strategija jedna od često spominjanih na onim dobro poznatim višesatnim ženskim analizama jer su mnoge cure uvjerene kako će nekog potencijalnog dečka osvojiti time što će biti neuhvatljive i imati malo vremena za njega. No u tome treba imati mjeru jer iako se dečkima sviđa uloga osvajača, ako pretjeraš, mogla bi mu odaslati sasvim krive signale.

Često možemo pročitati da ukoliko ih neki dečko pozove van, djevojke ne bi trebale odmah pristati već se predomišljati pa čak i izmisliti nešto zbog čega se ne mogu vidjeti s njim, stoga će taj dečko još više željeti da se nađu.

OK, slažemo se, ukoliko je dečku stalo, bit će strpljiv i pričekat će neko vrijeme da ga ubaciš u svoj 'zgusnuti dnevni raspored'. Ali ako pak previše odugovlačiš s tim susretom, tvoj potencijalni dečko bi mogao zaključiti da ga samo zavlačiš i cimaš ili čak da nisi zainteresirana pa se lako može prebaciti na novu odabranicu.

Osim toga, ako se želiš naći s nekim dečkom, zašto to upropastiti nekim taktičkim igricama da 'nikad nemaš vremena'? Ovdje ne mislimo na situaciju kad se već tjednima prije s frendicama dogovoriš za neki veliki girls night out izlazak, a on se javi sat vremena prije tog dogovora - naravno da nećeš otpiliti prijateljice zbog njega! Zapamti da ne treba nikad nikome na raspolaganju biti non-stop, no isto tako nema razloga ni za glumljenje pretjerane nedostupnosti.

Dakako, stav ledene kraljice nije preporučljiv ni kad negdje upoznaš nekog dečka koji se na prvi pogled ne uklapa u tvoju idealnu sliku i počne pričati s tobom, a ti se držiš odbojno i arogantno. Ako obožavaš to raditi, pripazi da ti se to ne vrati. Opazi li dečko koji ti se sviđa da se ponašaš bahato i grubo prema drugima, možda radije priđe curi koja mu se čini više prijateljski raspoložena. I ne samo to – dečko prema kojem si bila gruba možda je zapravo skroz na mjestu i dobar, a ti si ga odbila svojim neprijateljskim ponašanjem. Dakle, samo bez pretjerivanja i glumatanja i uspjeh je tu.

Credit; tportal.hr
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 25
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku? Empty Re: Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku?

Postaj by Allegra sub srp 10, 2010 10:20 am

Ja mislim da se ne isplati previše.
Tek tolko, možda ponekad.
Niš pretjerano
Allegra
Allegra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 800
Join date : 01.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku? Empty Re: Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku?

Postaj by Animal. sub srp 10, 2010 10:46 am

Allegra je napisao/la:Ja mislim da se ne isplati previše.
Tek tolko, možda ponekad.
Niš pretjerano
Totalno se slažem s ovim :P
Animal.
Animal.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3425
Join date : 27.06.2010
Age : 28
Lokacija : London, England

[Vrh] Go down

Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku? Empty Re: Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku?

Postaj by Muffin. sub srp 10, 2010 11:46 am

Ja sam to radila. Ne namjero. I bilooo je učinka xD
Muffin.
Muffin.
Dude
Dude

Broj postova : 1296
Join date : 05.07.2010
Age : 29
Lokacija : the hood

http://kangaroo-dz.blog.hr

[Vrh] Go down

Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku? Empty Re: Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku?

Postaj by Doll. sub srp 10, 2010 11:47 am

Sve ovisi kakav je dečko. Nekad uspije nekad ne. Ali i ako uspjeva netreba pretjerivati s tim ;)
Doll.
Doll.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3494
Join date : 21.06.2010

https://adore-teens.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku? Empty Re: Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku?

Postaj by Classy sub srp 10, 2010 2:32 pm

Zašto glumiti? Što postići s tim?
Biti prirodna. Dečki se ne usude prići curama koje samo drže glavu gore i prave se nedostižnima. Prije ćete privući dečka k sebi ako budete prirodne kao što se ponašate među prijateljima. I osmijeh na licu, nitko ne voli namrštene babe. ^_^
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku? Empty Re: Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku?

Postaj by Princess. sub srp 10, 2010 3:25 pm

Ne treba ništa glumiti. Uvijek treba biti normalan i to. Ali ako se za nekok dečka zna da voli ''nedostižne'' onda je to druga prića, tu se može malo glumiti.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku? Empty Re: Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku?

Postaj by RedOne♥ sub srp 10, 2010 10:33 pm

Allegra je napisao/la:Ja mislim da se ne isplati previše.
Tek tolko, možda ponekad.
Niš pretjerano
Da. Tek tolko da neispadnem drolja :P
RedOne♥
RedOne♥
Dude
Dude

Broj postova : 1418
Join date : 26.06.2010
Age : 27
Lokacija : Stolica

[Vrh] Go down

Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku? Empty Re: Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku?

Postaj by lordess pon srp 12, 2010 10:54 am

Hh, zasto glumiti ? ;)
Mozda i jesam nedostizna za neke.
Pogotovo za one pune sebe -.-", a toliko su nisko.
Inace, najbolje je biti solo i uzivat i tu i tamo istrazit teritorij.
Jer u nasim godinama rijetko tko je normalan, svi su neki "frajeri", gdje su nestali pravi decki? Sigurno vec do sad ti pravi imaju decke. :afro:
lordess
lordess
Newbie

Broj postova : 23
Join date : 12.07.2010
Age : 28
Lokacija : Pakrac1

http://ballondesign.blog.hr/

[Vrh] Go down

Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku? Empty Re: Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku?

Postaj by *Beautifully.Broken* uto srp 13, 2010 2:11 pm

Nekad se isplati.
Ja ne glumim nedostiznu, ja jesam nedostizna.
Neke decke to stv pokrene, a neki nece ni da se bore.
Jbg. :D
*Beautifully.Broken*
*Beautifully.Broken*
Newbie

Broj postova : 10
Join date : 22.06.2010

[Vrh] Go down

Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku? Empty Re: Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku?

Postaj by llauryca pet srp 16, 2010 5:32 pm

Meni je grozno to kda je cura tak usrana i pravi se nedodirljivnom...ja pokazem uvjek sto je...mozda samo nekada malcice pustim da vidim sto ce napraviti kada s epravim da me nie briga....:)
llauryca
llauryca
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 348
Join date : 02.07.2010
Lokacija : Sobica

[Vrh] Go down

Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku? Empty Re: Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku?

Postaj by blento. ^^ sri stu 03, 2010 4:39 pm

Pretty Reckless je napisao/la:Zašto glumiti? Što postići s tim?
Biti prirodna. Dečki se ne usude prići curama koje samo drže glavu gore i prave se nedostižnima. Prije ćete privući dečka k sebi ako budete prirodne kao što se ponašate među prijateljima. I osmijeh na licu, nitko ne voli namrštene babe. ^_^


potpisujem ._.
blento. ^^
blento. ^^
Newbie

Broj postova : 62
Join date : 02.11.2010
Age : 26
Lokacija : daleko, daleko^^

[Vrh] Go down

Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku? Empty Re: Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku?

Postaj by Unique Yeah sri stu 03, 2010 4:41 pm

mislim da kad vidiš da te ne šljivis cura ili te odj**e znaj da nemaš šta u toj rupi tražiti
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku? Empty Re: Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku?

Postaj by Cinderella sub stu 06, 2010 10:18 am

ne isplati se
dečka se tako može otjerat,a ne ga privuć
jel bi vi išle i dalje za dečkom koji se pravi da mu nije stalo?
ja bi vrlo brzo odustala.
Cinderella
Cinderella
Dude
Dude

Broj postova : 864
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Lokacija : In your dreams.

http://fallingapartforyou.tumblr.com

[Vrh] Go down

Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku? Empty Re: Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku?

Postaj by Cloud Razor sub stu 06, 2010 10:27 am

Muffin. je napisao/la:Ja sam to radila. Ne namjero. I bilooo je učinka xD

Ja uvijek radim ne namjerno.><'
I tek na kraju skužim što radim O:
Cloud Razor
Cloud Razor
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1831
Join date : 25.07.2010
Age : 25
Lokacija : Snickersland♥

http://weheartit.com/stunninger

[Vrh] Go down

Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku? Empty Re: Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku?

Postaj by RedOne♥ sub stu 06, 2010 11:11 pm

Jedna ženska se pravila kao ono sva sam si sexy, hladna,nedostižna i sad ima 41 godinu i nikad se nije udala. Ja uvijek u društvu dečkiju šutim pa se bojim da ću završit ko ona :O
RedOne♥
RedOne♥
Dude
Dude

Broj postova : 1418
Join date : 26.06.2010
Age : 27
Lokacija : Stolica

[Vrh] Go down

Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku? Empty Re: Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku?

Postaj by KiS pon vel 28, 2011 8:44 pm

Ja sam jednom bila zaljubljena u jednog, i on kao u mene ali nije htio to reć, i pravio se kao da ga ne zanimam, e onda sam ja počela kao on, da ga ne primjećujem i onda je on meni počeo da se nabacuje... xDDD
KiS
KiS
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 261
Join date : 18.07.2010

[Vrh] Go down

Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku? Empty Re: Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku?

Postaj by Amyicha uto oľu 01, 2011 9:38 am

ne. jer kasnije će se dečko razočarati kada vidi kakva je djevojka, najbolje je odmah svoje lice pokazati
Amyicha
Amyicha
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3054
Join date : 06.01.2011
Age : 29

[Vrh] Go down

Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku? Empty Re: Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku?

Postaj by Ančo:) pet tra 15, 2011 5:55 pm

Ja mislim da se isplati,jer kad ne glumiiš, njemu nećeš biti zanimljiva, mislim dosadno je kad momak dobije sve na gotovo:)
Ančo:)
Ančo:)
Nerd
Nerd

Broj postova : 105
Join date : 09.04.2011
Age : 27
Lokacija : London♥

http://twitter.com/#!/AnnicaBitch

[Vrh] Go down

Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku? Empty Re: Isplati li se glumiti nedostižnu djevojku?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.