Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Busenje hrskavice

4 posters

Go down

Busenje hrskavice Empty Busenje hrskavice

Postaj by Phalange. uto ruj 03, 2013 5:33 pm

Pa ovako... Vec dugo se bavim mislju da probusim hrskavicu. Sada sam krenula u 8. razred i imam frenda koji je probusio hrskavicu. Imate li vi kakva iskustva/savjete...nesto? Citala sam puno po forumima i svi kazu da boli dosta... Al je meni to tako preljepo! Vase misljenje? Mama mi je rekla da mogu ali da to naravno boli. Nigdje ne mogu naci ovu temu pa sam otvorila novu i eto unaprijed oprostite haha
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Busenje hrskavice Empty Re: Busenje hrskavice

Postaj by Princess. uto ruj 03, 2013 6:22 pm

Meni je isto to lijepo. Mislim normalno da boli, ali nije to sad tako strašno. Ako ti se sviđa to, zašto ne?!
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Busenje hrskavice Empty Re: Busenje hrskavice

Postaj by Phalange. sri ruj 04, 2013 2:16 pm

A ne znam kvragu haha zato jer su svasta pricali da ti moze umrijet uho jer stane dotok krvi i tako i onda ti na kraju uho dode ko karfiol haha
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Busenje hrskavice Empty Re: Busenje hrskavice

Postaj by Unique. sri ruj 04, 2013 4:29 pm

Meni je to prelijepo, i ako ti je mama dopustila, probusi. I ja bi probusila da nemam klempave usi :)
Unique.
Unique.
Newbie

Broj postova : 22
Join date : 28.08.2013
Age : 24

[Vrh] Go down

Busenje hrskavice Empty Re: Busenje hrskavice

Postaj by Classy sub lis 19, 2013 12:28 am

Boli ko vrag prvih par tjedana, ali ako možeš istrpiti tih par tjedana da ti uho pulsira, da ne spavaš na toj strani i ako dobro podnosiš bol onda napravi. :D
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Busenje hrskavice Empty Re: Busenje hrskavice

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.