Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdrav :)

+6
Unique Yeah
.BarbieBitch.
Classy
Točkica
Amélie
OracleFuk0ff
10 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Pozdrav :) - Page 2 Empty Re: Pozdrav :)

Postaj by Classy čet pro 13, 2012 7:30 pm

Aj vozi boo
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pozdrav :) - Page 2 Empty Re: Pozdrav :)

Postaj by OracleFuk0ff čet pro 13, 2012 7:44 pm

Ti Hrvoje, ne razumiješ da društvo i je fleksibilno u vidu učenja novih načina konverzacije, ali da ti nisi. Ti, suprotno onome što govoriš, očito razumiješ samo standardni Hrvatski jezik, bez ikakvih gramatičkih pogrješaka, dok je društvo otvoreno za skoro pa svaku vrstu komunikacije, osim potpuno vulgarne.
Ja nijednom nisam rekao da je masa u pravu(makar i masa zna biti u pravu, ponekad... rijetko), štoviše, masa me često zna i naživcirati (u pogledu glazbe, naprimjer). A tvoje utemeljene činjenice ja dosad nisam vidio, ali nije teško zaključiti iz tvojih postova da su hrpa sranja.
Što se tvoje "kulture" tiče, to si pokazao u zadnjem postu, i to baš vidim, koliko si ti "kulturan".
Ti si, unatoč finom izražavanju, jedna vrlo neinteligentna i zadrta osoba, koja zadovoljstvo nalazi u pisanju gluposti po netu.

Dakle, da ti odgovorim na način na koji očito želiš nastaviti komunikaciju:

Hrvoje, ti si glupa i retardirana osoba. Ti si budala bez mozga i kreten, i ponajviše IDIOT.
Ti si bome jedna sjebana pederčina. Odi psihijatru, jer jedino tamo možeš naći pomoć za sebe. Sada bih te lijepo molio da odjebeš od mene. OK? :)
OracleFuk0ff
OracleFuk0ff
Nerd
Nerd

Broj postova : 144
Join date : 20.11.2012
Age : 26
Lokacija : Zg

[Vrh] Go down

Pozdrav :) - Page 2 Empty Re: Pozdrav :)

Postaj by TinaTM čet pro 13, 2012 7:52 pm

OracleFuk0ff je napisao/la:pogrješaka
Pogrešaka. Pogrešaka. Pogrešaka.

N (tko, što?) - pogreška
G (koga, čega?) - pogreške
D (komu, čemu?) - pogreški
A (koga, što?) - pogrešku
V (oj!) - pogreško
L (o komu, o čemu?) - o pogreški
I (s kim, čim) - (s) pogreškom

Tko god da te učio, učinio je pogrješku. Makar je i pogrješka standardizirana, trebamo se držati iskonskog, puno pristupačnijeg oblika.

(čuj mi acc, Tina, hahah. ><')
TinaTM
TinaTM
Newbie

Broj postova : 71
Join date : 05.08.2012

[Vrh] Go down

Pozdrav :) - Page 2 Empty Re: Pozdrav :)

Postaj by Classy čet pro 13, 2012 8:00 pm

a u kurac kolko imas acc, nađi si život dijete drago -.-
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pozdrav :) - Page 2 Empty Re: Pozdrav :)

Postaj by OracleFuk0ff čet pro 13, 2012 8:16 pm

Dakle, Tina :) Evo, ja znam 100% da je pogrJeška, profa iz Hrv me ne ostavlja na miru s tim :P
A Hanna, jbg, ne dam se zajebavat. Tip se sam odjednom pojavi i počne mi sranja pisat, jer ste me usporedile s tim debilom.
OracleFuk0ff
OracleFuk0ff
Nerd
Nerd

Broj postova : 144
Join date : 20.11.2012
Age : 26
Lokacija : Zg

[Vrh] Go down

Pozdrav :) - Page 2 Empty Re: Pozdrav :)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.