Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pričaj mi priču

+8
*LadyBird*
VanillaKismet
Princess.
Amélie
Classy
.BarbieBitch.
Phalange.
SmileIt.
12 posters

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Classy sub kol 11, 2012 1:01 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Little Monster^^ sub kol 11, 2012 1:02 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je
Little Monster^^
Little Monster^^
Dude
Dude

Broj postova : 1215
Join date : 13.11.2011
Age : 24
Lokacija : Paris,France

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Classy sub kol 11, 2012 1:04 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by SmileIt. sub kol 11, 2012 1:04 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude mirišljava i prljava
SmileIt.
SmileIt.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 457
Join date : 11.02.2012
Age : 25
Lokacija : Over the rainbow :)

http://www.girlsmile.netboarder.com

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Little Monster^^ sub kol 11, 2012 1:05 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude mirišljava i prljava od želučane kiseline
Little Monster^^
Little Monster^^
Dude
Dude

Broj postova : 1215
Join date : 13.11.2011
Age : 24
Lokacija : Paris,France

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by SmileIt. sub kol 11, 2012 1:06 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude mirišljava i prljava od želučane kiseline koja je mački bila omiljeno jelo

Trebala sam ja ovu temu otvoriti još davno ^^'
SmileIt.
SmileIt.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 457
Join date : 11.02.2012
Age : 25
Lokacija : Over the rainbow :)

http://www.girlsmile.netboarder.com

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Phalange. sub kol 11, 2012 2:05 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude mirišljava i prljava od želučane kiseline koja je mački bila omiljeno jelo zbof drevnih ostataka piramida
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Psychadelia sub kol 11, 2012 4:50 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude mirišljava i prljava od želučane kiseline koja je mački bila omiljeno jelo zbog drevnih ostataka piramida koje su bile
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 25
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by SmileIt. sub kol 11, 2012 5:17 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude mirišljava i prljava od želučane kiseline koja je mački bila omiljeno jelo zbog drevnih ostataka piramida koje su bile zakopane u zemlji Boguizanogu
SmileIt.
SmileIt.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 457
Join date : 11.02.2012
Age : 25
Lokacija : Over the rainbow :)

http://www.girlsmile.netboarder.com

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Phalange. sub kol 11, 2012 5:38 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude mirišljava i prljava od želučane kiseline koja je mački bila omiljeno jelo zbog drevnih ostataka piramida koje su bile zakopane u zemlji Boguizanogu zato jer je jogurtu jučer istekao rok trajanja
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by SmileIt. sub kol 11, 2012 7:28 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude mirišljava i prljava od želučane kiseline koja je mački bila omiljeno jelo zbog drevnih ostataka piramida koje su bile zakopane u zemlji Boguizanogu zato jer je jogurtu jučer istekao rok trajanja, barbika je zaboravila na to


Ljudi mi smo zaboravili na recenicne znakove ><
SmileIt.
SmileIt.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 457
Join date : 11.02.2012
Age : 25
Lokacija : Over the rainbow :)

http://www.girlsmile.netboarder.com

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Little Monster^^ sub kol 11, 2012 8:12 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude mirišljava i prljava od želučane kiseline koja je mački bila omiljeno jelo zbog drevnih ostataka piramida koje su bile zakopane u zemlji Boguizanogu zato jer je jogurtu jučer istekao rok trajanja pa se mačka otrovala
Little Monster^^
Little Monster^^
Dude
Dude

Broj postova : 1215
Join date : 13.11.2011
Age : 24
Lokacija : Paris,France

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Phalange. ned kol 12, 2012 8:43 am

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude mirišljava i prljava od želučane kiseline koja je mački bila omiljeno jelo zbog drevnih ostataka piramida koje su bile zakopane u zemlji Boguizanogu zato jer je jogurtu jučer istekao rok trajanja pa se mačka otrovala labelom od čokolade
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by SmileIt. ned kol 12, 2012 9:29 am

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude mirišljava i prljava od želučane kiseline koja je mački bila omiljeno jelo zbog drevnih ostataka piramida koje su bile zakopane u zemlji Boguizanogu zato jer je jogurtu jučer istekao rok trajanja pa se mačka otrovala labelom od čokolade koji je bio
SmileIt.
SmileIt.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 457
Join date : 11.02.2012
Age : 25
Lokacija : Over the rainbow :)

http://www.girlsmile.netboarder.com

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Phalange. ned kol 12, 2012 10:00 am

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude mirišljava i prljava od želučane kiseline koja je mački bila omiljeno jelo zbog drevnih ostataka piramida koje su bile zakopane u zemlji Boguizanogu zato jer je jogurtu jučer istekao rok trajanja pa se mačka otrovala labelom od čokolade koji je bio ljubičast zbog tjesta
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by SmileIt. ned kol 12, 2012 11:00 am

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude mirišljava i prljava od želučane kiseline koja je mački bila omiljeno jelo zbog drevnih ostataka piramida koje su bile zakopane u zemlji Boguizanogu zato jer je jogurtu jučer istekao rok trajanja pa se mačka otrovala labelom od čokolade koji je bio ljubičast zbog tjesta kupljenog u dućanu s računalima
SmileIt.
SmileIt.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 457
Join date : 11.02.2012
Age : 25
Lokacija : Over the rainbow :)

http://www.girlsmile.netboarder.com

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Phalange. ned kol 12, 2012 12:23 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude mirišljava i prljava od želučane kiseline koja je mački bila omiljeno jelo zbog drevnih ostataka piramida koje su bile zakopane u zemlji Boguizanogu zato jer je jogurtu jučer istekao rok trajanja pa se mačka otrovala labelom od čokolade koji je bio ljubičast zbog tjesta kupljenog u dućanu s računalima u nakrivljenoj kući
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by SmileIt. ned kol 12, 2012 5:41 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude mirišljava i prljava od želučane kiseline koja je mački bila omiljeno jelo zbog drevnih ostataka piramida koje su bile zakopane u zemlji Boguizanogu zato jer je jogurtu jučer istekao rok trajanja pa se mačka otrovala labelom od čokolade koji je bio ljubičast zbog tjesta kupljenog u dućanu s računalima u nakrivljenoj kući vještice zlatnog zuba
SmileIt.
SmileIt.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 457
Join date : 11.02.2012
Age : 25
Lokacija : Over the rainbow :)

http://www.girlsmile.netboarder.com

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by TinaTM ned kol 12, 2012 7:03 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude mirišljava i prljava od želučane kiseline koja je mački bila omiljeno jelo zbog drevnih ostataka piramida koje su bile zakopane u zemlji Boguizanogu zato jer je jogurtu jučer istekao rok trajanja pa se mačka otrovala labelom od čokolade koji je bio ljubičast zbog tjesta kupljenog u dućanu s računalima u nakrivljenoj kući vještice zlatnog zuba širokih ustiju i snežnastog pogleda isprepleten ružčastim zmijetinama od kojih slina ne teče u grlo nego se vočena aroma jednostavno hladi i peče
TinaTM
TinaTM
Newbie

Broj postova : 71
Join date : 05.08.2012

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Phalange. ned kol 12, 2012 7:05 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude mirišljava i prljava od želučane kiseline koja je mački bila omiljeno jelo zbog drevnih ostataka piramida koje su bile zakopane u zemlji Boguizanogu zato jer je jogurtu jučer istekao rok trajanja pa se mačka otrovala labelom od čokolade koji je bio ljubičast zbog tjesta kupljenog u dućanu s računalima u nakrivljenoj kući vještice zlatnog zuba širokih ustiju i snežnastog pogleda isprepleten ružčastim zmijetinama od kojih slina ne teče u grlo nego se vočena aroma jednostavno hladi i peče zbog soka od krastavaca
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by SmileIt. ned kol 12, 2012 7:09 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude mirišljava i prljava od želučane kiseline koja je mački bila omiljeno jelo zbog drevnih ostataka piramida koje su bile zakopane u zemlji Boguizanogu zato jer je jogurtu jučer istekao rok trajanja pa se mačka otrovala labelom od čokolade koji je bio ljubičast zbog tjesta kupljenog u dućanu s računalima u nakrivljenoj kući vještice zlatnog zuba širokih ustiju i snežnastog pogleda isprepleten ružčastim zmijetinama od kojih slina ne teče u grlo nego se vočena aroma jednostavno hladi i peče zbog soka od krastavaca koji zapravo nije bio od krastavaca
SmileIt.
SmileIt.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 457
Join date : 11.02.2012
Age : 25
Lokacija : Over the rainbow :)

http://www.girlsmile.netboarder.com

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Phalange. ned kol 12, 2012 7:11 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude mirišljava i prljava od želučane kiseline koja je mački bila omiljeno jelo zbog drevnih ostataka piramida koje su bile zakopane u zemlji Boguizanogu zato jer je jogurtu jučer istekao rok trajanja pa se mačka otrovala labelom od čokolade koji je bio ljubičast zbog tjesta kupljenog u dućanu s računalima u nakrivljenoj kući vještice zlatnog zuba širokih ustiju i snežnastog pogleda isprepleten ružčastim zmijetinama od kojih slina ne teče u grlo nego se vočena aroma jednostavno hladi i peče zbog soka od krastavaca koji zapravo nije bio od krastavaca jer je Barbika lagala
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by aca-perfect. ned kol 12, 2012 7:23 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude mirišljava i prljava od želučane kiseline koja je mački bila omiljeno jelo zbog drevnih ostataka piramida koje su bile zakopane u zemlji Boguizanogu zato jer je jogurtu jučer istekao rok trajanja pa se mačka otrovala labelom od čokolade koji je bio ljubičast zbog tjesta kupljenog u dućanu s računalima u nakrivljenoj kući vještice zlatnog zuba širokih ustiju i snežnastog pogleda isprepleten ružčastim zmijetinama od kojih slina ne teče u grlo nego se vočena aroma jednostavno hladi i peče zbog soka od krastavaca koji zapravo nije bio od krastavaca jer je Barbika lagala da je kenjala
aca-perfect.
aca-perfect.
Nerd
Nerd

Broj postova : 178
Join date : 23.05.2012
Age : 23
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Phalange. ned kol 12, 2012 7:35 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude mirišljava i prljava od želučane kiseline koja je mački bila omiljeno jelo zbog drevnih ostataka piramida koje su bile zakopane u zemlji Boguizanogu zato jer je jogurtu jučer istekao rok trajanja pa se mačka otrovala labelom od čokolade koji je bio ljubičast zbog tjesta kupljenog u dućanu s računalima u nakrivljenoj kući vještice zlatnog zuba širokih ustiju i snežnastog pogleda isprepleten ružčastim zmijetinama od kojih slina ne teče u grlo nego se vočena aroma jednostavno hladi i peče zbog soka od krastavaca koji zapravo nije bio od krastavaca jer je Barbika lagala da je kenjala a ustvari je pišala
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by SmileIt. ned kol 12, 2012 8:22 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku roze kose i kako će je oprati kada bude mirišljava i prljava od želučane kiseline koja je mački bila omiljeno jelo zbog drevnih ostataka piramida koje su bile zakopane u zemlji Boguizanogu zato jer je jogurtu jučer istekao rok trajanja pa se mačka otrovala labelom od čokolade koji je bio ljubičast zbog tjesta kupljenog u dućanu s računalima u nakrivljenoj kući vještice zlatnog zuba širokih ustiju i snežnastog pogleda isprepleten ružčastim zmijetinama od kojih slina ne teče u grlo nego se vočena aroma jednostavno hladi i peče zbog soka od krastavaca koji zapravo nije bio od krastavaca jer je Barbika lagala da je kenjala a ustvari je pišala ispred tunela za
SmileIt.
SmileIt.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 457
Join date : 11.02.2012
Age : 25
Lokacija : Over the rainbow :)

http://www.girlsmile.netboarder.com

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 3 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.