Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pričaj mi priču

+8
*LadyBird*
VanillaKismet
Princess.
Amélie
Classy
.BarbieBitch.
Phalange.
SmileIt.
12 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Psychadelia pet kol 10, 2012 3:15 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 25
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Phalange. pet kol 10, 2012 3:19 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by VanillaKismet pet kol 10, 2012 3:25 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Psychadelia pet kol 10, 2012 3:57 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 25
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Phalange. pet kol 10, 2012 4:02 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Classy pet kol 10, 2012 5:01 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Phalange. pet kol 10, 2012 6:08 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by SmileIt. pet kol 10, 2012 7:21 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva


SmileIt.
SmileIt.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 457
Join date : 11.02.2012
Age : 25
Lokacija : Over the rainbow :)

http://www.girlsmile.netboarder.com

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Psychadelia pet kol 10, 2012 8:30 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 25
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by VanillaKismet pet kol 10, 2012 8:33 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Princess. pet kol 10, 2012 8:39 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by SmileIt. pet kol 10, 2012 8:45 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo
SmileIt.
SmileIt.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 457
Join date : 11.02.2012
Age : 25
Lokacija : Over the rainbow :)

http://www.girlsmile.netboarder.com

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by *LadyBird* pet kol 10, 2012 9:16 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by VanillaKismet pet kol 10, 2012 9:25 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Psychadelia pet kol 10, 2012 10:12 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 25
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by VanillaKismet pet kol 10, 2012 10:22 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Phalange. sub kol 11, 2012 7:13 am

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Little Monster^^ sub kol 11, 2012 8:28 am

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili
Little Monster^^
Little Monster^^
Dude
Dude

Broj postova : 1215
Join date : 13.11.2011
Age : 24
Lokacija : Paris,France

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Amélie sub kol 11, 2012 9:04 am

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici
Amélie
Amélie
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1859
Join date : 19.12.2011
Age : 28
Lokacija : Croatia.

https://www.youtube.com/watch?v=ROqTa1mn_qc

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Phalange. sub kol 11, 2012 9:40 am

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Little Monster^^ sub kol 11, 2012 9:42 am

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji
Little Monster^^
Little Monster^^
Dude
Dude

Broj postova : 1215
Join date : 13.11.2011
Age : 24
Lokacija : Paris,France

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Phalange. sub kol 11, 2012 10:02 am

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Classy sub kol 11, 2012 12:09 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Amélie sub kol 11, 2012 12:52 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka
Amélie
Amélie
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1859
Join date : 19.12.2011
Age : 28
Lokacija : Croatia.

https://www.youtube.com/watch?v=ROqTa1mn_qc

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Phalange. sub kol 11, 2012 12:55 pm

Mačka je skakala po kamenom parketu punom ljubičastih paprika i onda se pogledala u ogledalo i shvatila da je zaboravila na svoju papicu u zdjelici pa se okrenula i vidjela plavog demona koji je skakao u ritmu opere za bijele miševe pjevajući narodnu glazbu te odlučila da će uzeti harmoniku i slušati sove kako pričaju viceve o mačkama i psima koji vole jogu na španjolski način kao chuck bass koji je nedavno crko od gladi zbog piramide koja se urušila u Gorskom kotaru zbog nemilosrdne oluje koja hara prašumom dok ja žderem palačinke s Nutellom koja je narančansta ali ipak je dobra zbog mentola prepunog tirkiznih gljiva koje zapravo nisu otrovne nego normalne baš kao mačka kojoj se više nije skakalo po kamen parketu jer sada ima išijas jel uopšte mačka može imati išijas ma ne može ma i ja kontam ali opet jeli ona pojela danas svoje tortilje koji su bili u kutiji u ladici prepunoj krznenih kalkulatora boje lavande koji titraju poput puževa a pitam se kako će mačka ispljunuti tu Barbiku

O BOŽEEE :'D
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Pričaj mi priču - Page 2 Empty Re: Pričaj mi priču

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.