Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Faks?

+13
Loud.
OracleFuk0ff
teamo♥
Cinderella
sexyxx
VanillaKismet
Phalange.
Classy
Unique Yeah
Pahuljica
Princess.
.BarbieBitch.
Shinigami
17 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Faks? - Page 2 Empty Re: Faks?

Postaj by *.incomparable.* uto pro 18, 2012 10:48 pm

Točkica je napisao/la:Dobar je to faks, možda ću čak i to upisati. Je li jako teško? :)

hmm... Pa nije toliko teško koliko je zahtjevno, treba imati dobro razvijeno apstraktno mišljenje, razumijevanje i zaključivanje. jer se stvarno ne može samo nabubat napamet, možda to prođe na pismenom, ali na usmenom neće. Profesori su dosta zahtjevni, kriteriji su jaki, pogotovo na prvoj godini jer se radi velika selikcija najboljih studenata, pošto ih upiše 600, do druge godine ostane možda 200. Oni zapravo daju puno ljudi šansu upisat, ali kasnije se sam za sebe boriš.
Potrebno je puno odricanja, nema više spavanja do 12, surfanja po netu pola dana, hodanje po kavama i slično. Ako ne odeš na predavanje (večinom nisu obvezna), sjediš doma i učiš. Oni mitovi o učenju 6-8 sati dnevno su više manje istiniti, ali je sve individualno.
Onda ostatak slobodnog vremena čuvaš za najbolje stvari- dečka, izlazak, dobar film, šoping ili tjelovježbu.
Tako da si na kraju dana, tjedna ili kako već sretno strgan u krpama.

Ali preporučam da ako ti to nije prvi izbor, tj ako to nije tvoj san od malena, ako nisi potpuno u tome, nemoj upisivati ovaj faks 'cuz you're gonna have a really bad time.
*.incomparable.*
*.incomparable.*
Newbie

Broj postova : 56
Join date : 04.07.2012
Age : 30
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Faks? - Page 2 Empty Re: Faks?

Postaj by Točkica sri pro 19, 2012 2:08 pm

Tako dakle... :)

Nije mi prvi izbor, ali ću ga staviti na popis. Vidjet ćemo još :)
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Faks? - Page 2 Empty Re: Faks?

Postaj by *.incomparable.* sri pro 19, 2012 8:15 pm

a što ti je prvi izbor? :)
*.incomparable.*
*.incomparable.*
Newbie

Broj postova : 56
Join date : 04.07.2012
Age : 30
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Faks? - Page 2 Empty Re: Faks?

Postaj by Točkica sri pro 19, 2012 8:32 pm

Ajoj :) Iskreno, ne znam ni ja točno... Puno me stvari zanima, a najveći dio toga je na Filozofskom. Uopće ne znam što da prvo stavim, ima toliko toga zanimljivog, makar znam da ne bi bilo baš dobro samo na to gledati.
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Faks? - Page 2 Empty Re: Faks?

Postaj by *.incomparable.* čet pro 20, 2012 5:24 pm

Filofoski ima poprilično stresan prijemni, osobno nisam išla, ali puno frendica je išlo.
Znači ljeto, vrućina, zatvoreni u ogromne dvorane bez klime, zatvoreni prozori, hrpa ljudi natiskani jedni na druge (gledaj da ima oko 1500 mjesta na filozofskom, a koliko ih tek piše, svi u istom danu u isto vrijeme u ograničenim prostorima). Prijemni traje 4 sata, s zanemarivim pauzama. Događalo im se da imaju rupe u sjećaju, jer im se mozak potpuno isključio od vrućine i slabosti koja ih je uhvatila. Prijemni ima djelove za koje nitko ne zna kako ih zapravo treba riješit. Mislim, sve su upisale, ali su nekoliko dana nakon prijemnog bile strgane.
Ali, ne treba te to zbedirat, bitno je da to želiš, samo da znaš što te čeka :)
Filozofski je dobar odabir, ali nema baš posla s time nažalost.
Ako želiš psihologiju, na hrvatskim studijima je sto puta kvalitetnija i bolja.
Ali ti je to uglavnom okej :)
*.incomparable.*
*.incomparable.*
Newbie

Broj postova : 56
Join date : 04.07.2012
Age : 30
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Faks? - Page 2 Empty Re: Faks?

Postaj by Točkica čet pro 20, 2012 7:27 pm

Ajoj, gadno zvuči...:)
Svejsna sam toga za posao... Zato pokušavam naći nešto što se traži, a da me opet zanima.
Psihologija mi je jedan od odabira, da :) Volim to. I čula sam da je ima na tom drugom faksu, ali nisam znala da je kvalitetnija. I to ću uzeti u obzir :)
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Faks? - Page 2 Empty Re: Faks?

Postaj by Classy čet pro 20, 2012 7:52 pm

Danas nitko nema posla. Ajd medicinske sestre, doktori i tak to je najtraženije. Meni je žao što nisam upisala za medicinsku sestru iako nemam pojma kemiju i te prirodne znanosti, ali opet. Šta ću ja s ekonomskom? Na faks ne mogu realno zbog ocjena, mogu se samo slikat.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Faks? - Page 2 Empty Re: Faks?

Postaj by Točkica čet pro 20, 2012 7:59 pm

Kada me netko pita kamo ću dalje, uvijek si u glavi prvo zamislim da ni neću proć dalje, hh... Al stvarno, što ako nikamo ne upadnem?!
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Faks? - Page 2 Empty Re: Faks?

Postaj by Classy pet pro 21, 2012 4:17 pm

Ja neću eto već znam, zbog ocjena i zato što se pripreme plaćaju, u školi ih ne drže.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Faks? - Page 2 Empty Re: Faks?

Postaj by VanillaKismet pet pro 21, 2012 8:54 pm

Moja sestra ide na pravo i njoj je super, voli to i zanimljivo joj je, mada svima je pravosudni ispit muka.
U sustini za svaki faks morate imati radne navike.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Faks? - Page 2 Empty Re: Faks?

Postaj by *.incomparable.* pet pro 21, 2012 11:24 pm

Pravosudni ispit je najteži ispit u hrvatskoj, to su čak i medicinari priznali :D.
Malibu Barbie- Ocjene nisu problem za faks, ne moraju biti sjajne, s državnom maturom i trojkaši upisuju faks. a pripreme i to apsolutno nisu potrebne, uzmu se knjige iz opće gimnazije i uči se, dobra vježba za faks. mislim, ako su ocjene stvarno loše, realno što ćeš na fakultetu? ako nisi za srednju učila, ziher nećeš ni tamo.
uvijek možeš na prekvalifikaciju nekakvu, dopisno završiti drugu školu ili nešto.
*.incomparable.*
*.incomparable.*
Newbie

Broj postova : 56
Join date : 04.07.2012
Age : 30
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Faks? - Page 2 Empty Re: Faks?

Postaj by beks ned vel 03, 2013 8:11 pm

prvo je bil u planu grafički, al pošto bi trebala na državnoj pisat onda likovnu umjetnost odustala sam, jer mi ovak nije nešto prezanimljiva a kamoi da se onda zajebavam s pun k literature.
Sad su u planu multimedija, oblik i primjena u varaždinu pošto se tiće mojeg zanimanja, il ako bog da lingvistika na filozofskom, engleski i hrvatski imam pet, idem na natjecanja i usput sam se počela španjolski učit.
beks
beks
Newbie

Broj postova : 14
Join date : 03.02.2013
Age : 27
Lokacija : Zabok

[Vrh] Go down

Faks? - Page 2 Empty Re: Faks?

Postaj by Točkica sub oľu 16, 2013 8:53 pm

Meni se situacija prilično 'raščistila' u zadnja dva mjeseca, i sad bi stvarno htjela na medicinu. To mi je definitivno prvi izbor.
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Faks? - Page 2 Empty Re: Faks?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.