Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Post za 10

4 posters

Go down

Post za 10 Empty Post za 10

Postaj by VanillaKismet uto lip 12, 2012 5:07 pm

Ovdje pejstajte post sa foruma koji vas je rasplakao, nasmijao, oduševio :) post za 10 :)
evo ja ću prva:
Tvoji problemi se mogu rijesiti, dopusti mi i pomoci cu. Znaj da te volim, vise od ikoga. Znaj, da si mi ti sve. I moras znati nitko ali bas nitko te nece cuvati kao ja. :)

Meni je ovaj bio jako ljep :) od Lu.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Post za 10 Empty Re: Post za 10

Postaj by Princess. uto lip 12, 2012 7:49 pm

Cannibal je napisao/la:Meni je drago što sam u toj generaciji da sam još stigla proživjeti djetinjstvo kakvo se samo može poželjeti... Da se ispravim, moje djetinjstvo još traje i trajat će do moje smrti, pa makar samo u mojoj glavi (ništa ne može nestati ako mu ti ne dozvoliš, jel' tako?).
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Post za 10 Empty Re: Post za 10

Postaj by VanillaKismet uto lip 12, 2012 8:48 pm

*LadyBird* je napisao/la:Ona je gotovo skakutala mračnim gradom nimalo pazeći na klizavo kamenje pod nogama, sva sa vjetrom u kosi i unikatnim egom u koracima, te u sms brzo nakucala: „Govno si, ali mi se sviđaš. Sanjala sam da te boli, moraš umrijeti lud i sretan."

On je vratio smajlija. Tehnološko čudo kompromisnog svijeta.
Kukavičko-pizdunski.

"E vala, nek ti bude sad komotno šta god hoće, đe god bio, neću suze pustiti!" - rekla je gledajući u ekran i nonšalantno naručila tri kugle sladoleda.

- Are you sure you want to delete this contact? - pitao je nokia-pajdo.
- Materemi.

Nadam se da vam ljubavi života neće vraćati smajlije.
-B.

Sasvim me oduševila *___*
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Post za 10 Empty Re: Post za 10

Postaj by .BarbieBitch. uto lip 12, 2012 8:56 pm

Guess. je napisao/la:
*LadyBird* je napisao/la:Ona je gotovo skakutala mračnim gradom nimalo pazeći na klizavo kamenje pod nogama, sva sa vjetrom u kosi i unikatnim egom u koracima, te u sms brzo nakucala: „Govno si, ali mi se sviđaš. Sanjala sam da te boli, moraš umrijeti lud i sretan."

On je vratio smajlija. Tehnološko čudo kompromisnog svijeta.
Kukavičko-pizdunski.

"E vala, nek ti bude sad komotno šta god hoće, đe god bio, neću suze pustiti!" - rekla je gledajući u ekran i nonšalantno naručila tri kugle sladoleda.

- Are you sure you want to delete this contact? - pitao je nokia-pajdo.
- Materemi.

Nadam se da vam ljubavi života neće vraćati smajlije.
-B.

Sasvim me oduševila *___*

Također *_*
.BarbieBitch.
.BarbieBitch.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2369
Join date : 21.03.2012
Age : 24
Lokacija : London

[Vrh] Go down

Post za 10 Empty Re: Post za 10

Postaj by *LadyBird* uto lip 12, 2012 9:47 pm

Cannibal je napisao/la:A nakaram te ljubavi :*

*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Post za 10 Empty Re: Post za 10

Postaj by .BarbieBitch. čet lip 14, 2012 11:14 am

Pretty Reckless je napisao/la:
Samo se s njim osjećala sigurno. Njegov zagrljaj uspio bi izbrisati sve brige s njene pameti. Poljupci koji su imali okus cigarete i viskija naježili bi ju iznova svaki put. Pogubila bi se negdje u njegovim crnim očima. Rekli su "zauvijek" jednog kišnog petka dok su ležali, jeli jedva jestivu večeru koju je ona pokušala skuhati i gledali loš ljubić. Jutro poslije njezin jastuk je mirisao na njegov Armani Code. Samo se s njim osjećala kao da vrijedi. Sve do jedne glupe, pijane večeri kada je izgubila razum, i njega. Zauvijek.

This!! *_* *_*
.BarbieBitch.
.BarbieBitch.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2369
Join date : 21.03.2012
Age : 24
Lokacija : London

[Vrh] Go down

Post za 10 Empty Re: Post za 10

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.