Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tekstovi

+3
Princess.
Little Monster^^
Classy
7 posters

Go down

Tekstovi Empty Tekstovi

Postaj by Classy sri svi 30, 2012 2:43 pm

Gdje ljudi nađu one tekstove što stalno objavljaju na fejsu? Meni se čitaju tak te gluposti pa ak znate recite. :)
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Tekstovi Empty Re: Tekstovi

Postaj by Little Monster^^ sri svi 30, 2012 2:47 pm

Neznam na šta misliš. :/
Daj mi neki primjer.
Little Monster^^
Little Monster^^
Dude
Dude

Broj postova : 1215
Join date : 13.11.2011
Age : 24
Lokacija : Paris,France

[Vrh] Go down

Tekstovi Empty Re: Tekstovi

Postaj by Classy sri svi 30, 2012 2:52 pm

'Bilo je boljih i gorih, lijepših, nježnijih, pažljivijih. I možda sam ih i mogla imati sve, ali oni sigurno nikad ne bi mogli imati mene. A to je ono što oduvijek čini razliku između tebe i svih ostalih'

Takve kao ona nikoga ne čekaju, pa čak ni onog kojeg najviše vole. Ona ti spada u onu čudnu sortu žena, veruj mi.

Zapalio si cigaretu nervozno cupkajući prstima po stolu u ritmu muzike koja je polagano nosila zaljubljene parove po plesnom podiju. Neko piće u ruci i, onaj, jednako podrugljivi i zavodljivi osmijeh na licu. Stav nedodirljivog. Ali, ipak si se odao. Naivno. Pokušavao si osluhnuti neku od riječi koje mi je on šaptao na uho dok me nježno obuhvatao rukama oko struka. I kao da si zaboravio koliko sam puta taj zalutali pogled znala uhvatiti, pogledao si prema meni. Nije ti to trebalo najdraži moj. Trebao si znati da takvu priliku nisam smjela propustiti. Primakla sam mu se još više i nježno ga poljubila. Čula sam te kako kašlješ za trenutak, i onda si ustao. I otišao. Ali, pobjeći nisi mogao. Odzvanjao je u glavi onaj njegov šapat, znam to. A tek smo bili na početku. Skupo sam platila onaj period sreće s tobom. Sad ti moraš sa kamatom otplatiti sve one godine tuge i samoće koje su nastupile nakon tvog odlaska. I hoćeš. Pretvorit će se u prah sva ta tvoja, nazovi, sreća. Baš kao ona tvoja tek zapaljena cigareta koja je ostala sama dogorjevati na stolu. Polako ali sigurno.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Tekstovi Empty Re: Tekstovi

Postaj by Princess. sri svi 30, 2012 3:55 pm

E i ja bi to voljela znati. ><
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Tekstovi Empty Re: Tekstovi

Postaj by Little Monster^^ sri svi 30, 2012 4:08 pm

http://sastavak.blog.hr/

Evo, tu imaš nekoliko sličnih tekstova. :)
Little Monster^^
Little Monster^^
Dude
Dude

Broj postova : 1215
Join date : 13.11.2011
Age : 24
Lokacija : Paris,France

[Vrh] Go down

Tekstovi Empty Re: Tekstovi

Postaj by Classy sri svi 30, 2012 5:54 pm

Hvala, stavite još ako nađete :)

Evo ja sam našla nešto na forum.hr
http://forum.hr/showthread.php?t=13505&page=134
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Tekstovi Empty Re: Tekstovi

Postaj by MirandaFan™ sri svi 30, 2012 5:55 pm

Kako se tebi to dadne čitati? -.-
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Tekstovi Empty Re: Tekstovi

Postaj by Classy sri svi 30, 2012 6:14 pm

Ima baš lijepih citata :D a i poslužit će za opise u slike hahah :)
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Tekstovi Empty Re: Tekstovi

Postaj by Točkica sri svi 30, 2012 11:16 pm

E to i ja tražim :)) Samo stavljajte kad naiđete na nešto :D
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Tekstovi Empty Re: Tekstovi

Postaj by VanillaKismet čet svi 31, 2012 12:06 pm

Stavljajte ako nadjete, i ja ih volim ali i pisem pa cu mozda objaviti nesto :D
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Tekstovi Empty Re: Tekstovi

Postaj by *LadyBird* sub pro 29, 2012 9:19 pm

Ja inače skupljam citate (awkward, i know), pa ako će vam neki poslužiti...
Ovi su mi najdraži:
(znam da smaram sa stihovima.)
''You can fall in love with words, you know. I've seen it happen. | I've felt winds of words that lift bumps off my skin as I loan them my breath in exchange for nostalgia. | They grow wings inside my heart and flutter down into my stomach, keeping me awake at night, shivering.''

"Očigledno je sebe smatrao veoma pametnim čovekom, kao i svi tupi i ograničeni ljudi."
-Dostojevski, ''Zapisi iz podzemlja''.

“Kod ljudi koji nam postanu bliski mi sve te pojedinosti prvog dodira sa njima obično zaboravljamo; izgleda nam kao da smo ih vazda znali i kao da su oduvek sa nama bili.”
— Ivo Andrić, Prokleta avlija

“Kazu, ljubav se desi kad se najmanje nadas. Evo, najmanje se nadam.
Moze sad?”

A znate. On. Nekad. Tu i tamo. Ma uvijek. On. Jebiga.

Dođi, svašta ću ti.

“Tako to biva. Čudni su magneti u nama. Ništa nas ne privlači tako dobro kao odbijanje…”

“Unfortunately one can never quite forget about them, especially during the night.”

“Možda su zvezde samo ključaonice kroz koje sanjari vire u drugi svemir…”
— Mika Antić

“Koliko mogućnosti su sjebale pretpostavke.”
— Bane Opacic

“A i danas se svašta muškarcem naziva.”

Lud sam za tobom, ali ovo jeste vreme ludih.

“Pomalo je ironično to što je osoba koja te čini najboljim i najjačim, u isto vrijeme i tvoja slabost.”

“A još smo juče, kao jedno, isti disali zrak, istim žarom sretne trošili dane.”
— Massimo- Iz jednog pogleda

Zaljubila sam se na način na koji su tvoje ruke grabile moje kukove, dok su tvoje usne krale kraj moje rečenice.

“Neke te oči do smrti pogode…”

“Ostala je knjiga sa par nepročitanih strana, i neke stvarčice od herendi porcelana, i jedan pulover u kom si bila. Ostala je ploča ‘Best Of Ry Cooder’, i fina mala plava kutijica za puder. I ja sam te ostao željan dok me bude, moja mila.”
— Dj. Balašević

“Znam da znaš, al‘ ne vidiš i ne čuješ, i ne znaš koje male stvari se broje.”
— Marčelo, Jedan

“Da samo mogu, uselio bih se sa svim svojim koferima u ovaj trenutak. Šta ako je poslednji ovakav? Da barem mogu da joj kažem…”
— Marko Šelić, Malterego (jedan od najdražih) :D

“Kažu da su oči ogledalo duše, ali to nije istina. Oči su ogledalo onoga u koga gledaju. Otuda tebi verovatno svi ljudi izgledaju dobroćudno: oči im nisu iste kao inače onda kada gledaju u tebe. Ti si od onih što teško uče da ljudima to ipak nisu uobičajene oči.”
— Marko Šelić, Malterego

“Kad ljubav nije ludost, tada to nije ljubav.”

“Dva su pitanja koja bismo sebi trebali postaviti. Prvo je kuda idemo, a drugo, ko će poći s nama. Ako ta pitanja ikada postavimo obrnutim redosledom, naći ćemo se u nevolji.”
— Howard Thurman





*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Tekstovi Empty Re: Tekstovi

Postaj by Točkica sub pro 29, 2012 10:23 pm

Da samo mogu, uselio bih se sa svim svojim koferima u ovaj trenutak. Šta ako je poslednji ovakav? Da barem mogu da joj kažem…


Aaaaaaaa <3
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Tekstovi Empty Re: Tekstovi

Postaj by Classy ned pro 30, 2012 12:04 am

Rado bih vam pričala o sreći kad moje oči ugledaju njegove, kada se njegove ruke isprepletu sa mojima...
Pričala bih vam kako ispijamo kapljice ljubavi sa malom dozom straha da će tih kapljica jednom nestati. Pričala bih vam i o tuzi koja me obgrli sa svih strana kad ga oči ne ugledaju dan - dva. Pričala bih puno toga, ali neka, duša je sretnija kad sve to čuva samo za sebe.

I uzalud tražim mjesta na kojim nismo bili, uzalud izbjegavam ljude i ulice, pokušavam pobjeći. I uzalud kupujem vrijeme, vraćam dane, pokušavam shvatiti, a znam, za nas je vrijeme odavno prošlo. Nema ga, ne postoji.

Ušunjam se ponekad u tvoje snove i tu ostanem do jutra. Osjetiš me ti, znam. Kad ujutro otvoriš oči još ti je moj poljubac na usnama. Još osjećaš moje prste među svojima. A nisam tu. Ušunjam se ponekad u tvoje misli i napravim haos od tvog dana. I zaboraviš gde si krenuo i šta si želio reći. A to se samo ja malo igram po tvojoj glavi. Upletem se ponekad u tvoj korak i kreneš polako ka meni, a ne stižeš.

Kunem se da me neće biti briga ako svi odete. Naučila sam da imam samo sebe u životu, i da sam samo sebi potrebna. Ionako biste otišli, pa je bolje što ranije odete. Za sve nas!

Ovakva će te teško zavoljeti, teško ćeš joj se svidjeti, i teško će ti to ona priznati. Ma i kad prizna, opet će ti teško ljubav pokloniti. Ali kad te zavoli, neće te ovakva, prijatelju, nikad ni prevariti ni iznevjeriti. Takva ti je ona...

Kad jednom ode, ništa je više neće vratiti! Stavit ćeš ruke u džepove i prizvati neke davne kiše... Stajat ćeš mokar u jednoj ulici koju si nekad volio i gledati u njene prozore. Tišinom ćeš joj reći sve ono što se nikad usudio nisi; sve tajne ćeš odati, sve laži priznati! I tek tada ćeš znati da nisi izgubio nju. Izgubio si sebe i sve ono što je ona u tebi probudila.

Ko bi rekao, ja koja sam uvijek imala hiljadu novogodišnjih želja, ove godine nit' želim nov miris, ni novu šminku, ma čak ni novu odjeću. Bože, samo nek' jedno mjesto na svijetu ostane zauvijek samo moje. Nek' taj njegov zagrljaj zauvijek ostane moj.

I jadni oni ljudi kojima za sreću trebaju skupe stvari. Pa se tješe skupim parfemima, skupim putovanjima, luksuznim stvarima... A meni, meni trebaju samo njegove oči, da me gledaju. Taj pogled vrijedi više od svih para na svijetu.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Tekstovi Empty Re: Tekstovi

Postaj by *LadyBird* ned pro 30, 2012 11:12 am

- Čekaj, idem i ja s tobom. Kako ćeš sama?
- Nisam ti ja nikad sama, nas je vazda dvjetri u glavi.
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Tekstovi Empty Re: Tekstovi

Postaj by VanillaKismet ned pro 30, 2012 10:07 pm

Meni su domaci omiljeni od Mese Selimovica i recimo ovo mi je omiljeni od svih u sustini:
“Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?”
Iz Tvrdjave
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Tekstovi Empty Re: Tekstovi

Postaj by Princess. ned pro 30, 2012 10:11 pm

Joj, ja sam skupila preko 30 str toga u wordu. Ima na fejsu hrpa stranica sa tim citatima i tekstovima.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Tekstovi Empty Re: Tekstovi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.