Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najbolji savjeti

4 posters

Go down

Najbolji savjeti Empty Najbolji savjeti

Postaj by Petra uto kol 30, 2011 9:10 am

Ako imate neke koriste savjete možete ih tu napisati
kao:

Kako biti omiljen u društvu?
Kako znati što se sve događa?
Što učinite kada netko počne vama ogovarati neku dobru prijateljicu?
Kako budete najzabavniji u društvu?
Što učinite kada vas netko ogovara?
Što učinite kada vas netko uvrijedi pred drugima?
Kako upadnete u neko društvo?
Kako se sprijateljite s nekom osobom koju poznajete dosta dugo a ne družite se puno s njom?
Kako izbacite nekoga umišljenog iz društva?

Podjelite s nama! Najbolji savjeti 777886
Petra
Petra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 564
Join date : 02.08.2011

[Vrh] Go down

Najbolji savjeti Empty Re: Najbolji savjeti

Postaj by Princess. uto kol 30, 2011 9:22 am

Kako biti omiljen u društvu? Trebaš bit zabavan, komunikativan..
Kako znati što se sve događa? Razgovarati.
Što učinite kada netko počne vama ogovarati neku dobru prijateljicu? Kažem da mi je to frendica i da nek' ne pričaju bezveze ako ju ne znaju.
Kako budete najzabavniji u društvu? Isti odgovor ko na 1. pitanje.
Što učinite kada vas netko ogovara? Ako baš čujem da me ogovara netko samo ju pogledam, pa ju bude trta. A ako ne čujem, nego tek kasnije saznam, onda ovisi što tko kaže, ako je nešto grozno onda se posvađam s atom osobom, a ako nije ništa strašno onda ne poduzimam ništa.
Što učinite kada vas netko uvrijedi pred drugima? Uvrijedim i ja njega. Ili se nekako opravdam.
Kako upadnete u neko društvo? Sprijateljiš se. ><
Kako se sprijateljite s nekom osobom koju poznajete dosta dugo a ne družite se puno s njom? ako se ne družim s tom osobom, vjerojatno imam svoj razlog zašto se ne družim, tako da se ni ne pokušavam više sprijateljit.
Kako izbacite nekoga umišljenog iz društva? Nisam imala takvu situaciju, ali vjerojatno bi rekla da nek' se počne normalno ponašat il' nešto..
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Najbolji savjeti Empty Re: Najbolji savjeti

Postaj by Doll. uto kol 30, 2011 9:29 am


Kako biti omiljen u društvu?
- Definitivno treba biti svoj i ne priklanjati se nikome, i odmah se pokazati kakav jesi a ne glumiti.

Kako znati što se sve događa?
- Informiraj se, pitaj. Najjednostavnije.

Što učinite kada netko počne vama ogovarati neku dobru prijateljicu?
- Samo šutim. Ne tiču me se tuđe priče. Ali kažem ako nije istina to što pričaju.

Kako budete najzabavniji u društvu?
- Budite prirodni, i bit' ćete i najljepši i najprirodniji i sve :)

Što učinite kada vas netko ogovara?
- Ništa.. Ne zamaram se glupostima, to su nebitne stvari. Oni koji vas vole su vam dovoljni i neće vas ogovarati.

Što učinite kada vas netko uvrijedi pred drugima?
- Ako me uvrijedi netko do koga mi je jako stalo kažem da me uvrijedio / uvrijedila i odmaknem se ili nešto, ili... okrenem to na šalu pa uvrijedim i ja njega.

Kako upadnete u neko društvo?
- Neznam. Budeš komunikativan, smisliš neki upad i pokušavaš doprijeti do tih ljudi u društvu.

Kako se sprijateljite s nekom osobom koju poznajete dosta dugo a ne družite se puno s njom?
- Jednostavno počneš pričati s njom. Možda je prezanimljiva osoba ali to nitko nezna jer se nitko ne druži previše s njom.

Kako izbacite nekoga umišljenog iz društva?
- Ljepo. Kažem sve u facu i doviđenja. Ne bojim se nikoga ;)
Doll.
Doll.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3494
Join date : 21.06.2010

https://adore-teens.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Najbolji savjeti Empty Re: Najbolji savjeti

Postaj by Petra uto kol 30, 2011 11:58 am

Hvala vam ;)
Petra
Petra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 564
Join date : 02.08.2011

[Vrh] Go down

Najbolji savjeti Empty Re: Najbolji savjeti

Postaj by Classy uto kol 30, 2011 1:28 pm

Kako biti omiljen u društvu? Omiljena osoba u društvu je većinom otvorena, pozitivna i dobra prema svima.
Kako znati što se sve događa? Skoro svako društvo ima jednu osobu koja zna sve najnovije tračeve. Tako i moje pa je to način da saznam sve novosti.
Što učinite kada netko počne vama ogovarati neku dobru prijateljicu? Ovisi na koji način. Imaš pozitivno i negativno ogovaranje.
Kako budete najzabavniji u društvu? A Bože moj, jednostavno stvari okrećeš na šalu i ne budeš ozbiljan, kao da je to teško.
Što učinite kada vas netko ogovara? I don't give a fuck.
Što učinite kada vas netko uvrijedi pred drugima? Nekad vratim još neku bolesniju uvredu, a nekad ignoriram, ovisi kako sam raspoložena. Ako sam u PMS-u izvrijeđam osobu da me više ne gleda u oči, a kad nisam onda samo odšetam jer me boli.
Kako upadnete u neko društvo? Pa počneš se družiti s nekom osobom u tom društvu i polako bi to trebalo se druženje preusmjeravati više na tu "grupu" kojoj se želiš pridružiti.
Kako se sprijateljite s nekom osobom koju poznajete dosta dugo a ne družite se puno s njom? Meni se to uvijek spontano dogodi. I u zadnje vrijeme često.
Kako izbacite nekoga umišljenog iz društva? Jednostavno - prestanete ih zvati na druženje haha.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Najbolji savjeti Empty Re: Najbolji savjeti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.