Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što kad si drukčija?

+4
Princess.
*LadyBird*
Petra
Ivy
8 posters

Go down

Što kad si drukčija? Empty Što kad si drukčija?

Postaj by Ivy ned kol 28, 2011 11:02 am

Imam problem u vezi s prijateljstvom.

Imam dvije najbolje prijateljice koje su dosta niže od mene i skroz smo drukčije. Imamo različit stil, volimo različite stvari,... Kad se sve tri skupa nađemo one m se počnu rugati. Rugati o tome kako se oblačim, kako loše skačem na glavu s kamena (nikad ne skačem normalno, moram imati neki ludi stil), ...

Rugaju mi se zbog toga što sam ranije u pubertetu i mislim da uopće nismo slične. One su sitne i ona mi govore "ajme kako imaš velike ruke" i bla bla.

A kad se nađem s jednom od njih, onda se ne rugaju. Imam osječaj kao da nisam dio mog društva, da sam dosta zrelija od njih. Pokušala sam se družiti s ostalim curama iz razreda, ali one su strašno dosadne.
Ivy
Ivy
Nerd
Nerd

Broj postova : 119
Join date : 26.08.2011

[Vrh] Go down

Što kad si drukčija? Empty Re: Što kad si drukčija?

Postaj by Petra ned kol 28, 2011 11:08 am

Ja imam isti problem samo što je kod mene obrnuto! Meni se rugaju što sam kasnije ušla u pubertet jer su svi več razvijeni a ja ne, i sada se bojim izači van več tri dana :((
Petra
Petra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 564
Join date : 02.08.2011

[Vrh] Go down

Što kad si drukčija? Empty Re: Što kad si drukčija?

Postaj by *LadyBird* ned kol 28, 2011 12:43 pm

I ja, također, imam dvije najbolje prijateljice koje su dosta drukčije od mene. One dvije su prosječne visine, razvijene i imaju totalno drukčiji stil,ukus i navike od mene. Ja sam za njih visoka štrklja koja voli vintage odjeću, osamljenost i čitanje. No, usprkos razlikama- nas 3 se uvijek slažemo i sve okrećemo sve na šalu.( Jedna mi stalno govori: Šta me gledaš s visoka, a? haha. ) Ja ti preporučujem da nekako probaš promjeniti taj odnos sa njima.Ako baš ništa ne upali, zovi ti njih palčica ili nešto takvo. Nas 3 smo naučile prihvatiti naše razlike, raspravljati o ukusima i zabavljati se na taj način.
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Što kad si drukčija? Empty Re: Što kad si drukčija?

Postaj by Princess. ned kol 28, 2011 1:04 pm

Nikad nisam kužila kakve veze imaju visina, razvijenost i to sa prijateljstvom. o.O bezveze.
Ali mislim da ti te dvije nisu prijateljice ako ti se stalno rugaju. Reci im da ti to smeta, pa ćeš vidjet šta će bit.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Što kad si drukčija? Empty Re: Što kad si drukčija?

Postaj by Classy ned kol 28, 2011 1:10 pm

Zašto se uopće okružuješ s njima i nazivaš ih prijateljicama? To ti nisu prijateljice. Prave prijateljice te prihvaćaju onakvom kakva jesi. Samo ću ti to reći pa ti malo razmisli o svemu i s kakvim se to ljudima družiš.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Što kad si drukčija? Empty Re: Što kad si drukčija?

Postaj by Primrose ned kol 28, 2011 3:37 pm

Pretty Reckless je napisao/la:Zašto se uopće okružuješ s njima i nazivaš ih prijateljicama? To ti nisu prijateljice. Prave prijateljice te prihvaćaju onakvom kakva jesi. Samo ću ti to reći pa ti malo razmisli o svemu i s kakvim se to ljudima družiš.

Slažem se potpuno. Meni se cini da cu one ljubomorne na tebe. Da sam na tvom mjestu ja bi im obrusila i vratila bi im istom silom da vide kako je to.
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Što kad si drukčija? Empty Re: Što kad si drukčija?

Postaj by Psychadelia ned kol 28, 2011 8:06 pm

MissDora je napisao/la:
Pretty Reckless je napisao/la:Zašto se uopće okružuješ s njima i nazivaš ih prijateljicama? To ti nisu prijateljice. Prave prijateljice te prihvaćaju onakvom kakva jesi. Samo ću ti to reći pa ti malo razmisli o svemu i s kakvim se to ljudima družiš.

Slažem se potpuno. Meni se cini da cu one ljubomorne na tebe. Da sam na tvom mjestu ja bi im obrusila i vratila bi im istom silom da vide kako je to.

Slažem se s ova dva komentara. Kao prvo, nisu ti prijateljice jer, kao što je Hanna rekla, da jesu prihvatile bi te takvu kakva jesi. Druga stvar, ljubomorne su na to što si se ti ranije razvila, a one su još štrkljave i nikakve. Iskoristi to i pokaži im da te ne dira njihovo ponašanje.
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 25
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Što kad si drukčija? Empty Re: Što kad si drukčija?

Postaj by Primrose ned kol 28, 2011 8:10 pm

Cannibal je napisao/la:
MissDora je napisao/la:
Pretty Reckless je napisao/la:Zašto se uopće okružuješ s njima i nazivaš ih prijateljicama? To ti nisu prijateljice. Prave prijateljice te prihvaćaju onakvom kakva jesi. Samo ću ti to reći pa ti malo razmisli o svemu i s kakvim se to ljudima družiš.

Slažem se potpuno. Meni se cini da cu one ljubomorne na tebe. Da sam na tvom mjestu ja bi im obrusila i vratila bi im istom silom da vide kako je to.

Slažem se s ova dva komentara. Kao prvo, nisu ti prijateljice jer, kao što je Hanna rekla, da jesu prihvatile bi te takvu kakva jesi. Druga stvar, ljubomorne su na to što si se ti ranije razvila, a one su još štrkljave i nikakve. Iskoristi to i pokaži im da te ne dira njihovo ponašanje.

rofl rofl

Slažem se haha ;)
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Što kad si drukčija? Empty Re: Što kad si drukčija?

Postaj by Ivy uto kol 30, 2011 9:21 am

Hvala, ljudi. Poslušati ću savjete :D
Ivy
Ivy
Nerd
Nerd

Broj postova : 119
Join date : 26.08.2011

[Vrh] Go down

Što kad si drukčija? Empty Re: Što kad si drukčija?

Postaj by Doll. uto kol 30, 2011 9:30 am

Gle, budi kakva jesi - prirodna i svoja. Takva si najbolja :) I ne treba te biti briga što drugi kažu.
Doll.
Doll.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3494
Join date : 21.06.2010

https://adore-teens.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Što kad si drukčija? Empty Re: Što kad si drukčija?

Postaj by Ivy uto kol 30, 2011 9:31 am

Hvala, imaš pravo. Jebeš njih :D
Ivy
Ivy
Nerd
Nerd

Broj postova : 119
Join date : 26.08.2011

[Vrh] Go down

Što kad si drukčija? Empty Re: Što kad si drukčija?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.