Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

+6
Amyicha
Animal.
Hannek ♥
Princess.
*Just Smile*
Allegra
10 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja - Page 2 Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Phalange. sri kol 15, 2012 5:11 am

Mah ono, probusila sam usi i mislila sam da ce bolit uzasno, i sad razmiljam o busenju druge rupice :)

I to za hrskavicu. Moze doci do komplikacija. Moja uciteljica iz englenskog nije mogla 2-3 mjeseca spavat na toj strani zato jer ju je bolilo. Kad dode do komplikacija onda ti uho dode onako,ko karfiol :/
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja - Page 2 Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Classy sri kol 15, 2012 11:12 am

Da, hrskavica je zeznuta, ja sam htjela ali neću riskirati. Moja najbolja frendica nije mogla spavati na tom uhu nekoliko mjeseci koliko ju je bolilo. Ali sad je sve okej. Svejedno, neda mi se trpiti ta bol. Imam tri rupe u desnom uhu i dvije u lijevom. Mene to nije bolilo, a ljudi se boje tu drugu i treću radit. :)
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja - Page 2 Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Phalange. sri kol 15, 2012 1:40 pm

A bas. Probusene usi su mi sasvim dosta. :)
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja - Page 2 Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by sexyxx ned ruj 23, 2012 11:35 am

Bušila sam hrskavicu i ne boli :)
Samo je onako vruće kod uha ali ne boli,već tek kasnije ne možp naprimjer 2 tjedna spavati na toj strani haha =)
sexyxx
sexyxx
Nerd
Nerd

Broj postova : 164
Join date : 22.09.2012
Age : 26
Lokacija : Belgrade.

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja - Page 2 Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Classy ned ruj 23, 2012 12:58 pm

Ja oću tu hrskavicu ali nemam hrabrosti.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja - Page 2 Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by sexyxx ned ruj 23, 2012 1:03 pm

Haha nije strašno stvarno...:)
sexyxx
sexyxx
Nerd
Nerd

Broj postova : 164
Join date : 22.09.2012
Age : 26
Lokacija : Belgrade.

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja - Page 2 Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Classy ned ruj 23, 2012 1:19 pm

A ne znam, kužiš ja imam 3 rupice na desnom uhu, ali 4. nisam htjela jer je to već hrskavica. Ali ja bi baš gore hrskavicu bušila.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja - Page 2 Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.