Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glee

+7
Primrose
Phalange.
Wwinner
Cinderella
Princess.
Cloud Razor
XxlolipopxX
11 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Glee Empty Glee

Postaj by XxlolipopxX uto lis 26, 2010 7:24 pm

Američka muzička komedija/drama Glee,prati živote "New Directionsa" školskog zbora,poznatijeg pod imenom glee klub. Will Schuester je optimistični učitelj španjolskog jezika koji se nada da će vratiti staru slavu Glee kluba,unatoč njegovoj protivnici Sue Slyvester trenerici navijačica, u srednjoj školi McKinley. U procesu nastanka Glee kluba mladi učitelj pomaže autsajderima da shvate kako imaju veliki potencijal da postanu zvijezde. Njegova šansa leži u samo u dva mlada talenta : Rachel Berry i Finn Hudson. Rachel je samopouzdana židovkinja,koju je posvojio gay par i nikad nije upoznala prave roditelje.Rachel je odmalena razmažena i njezin život je pjevanje i cilj da postane slavna.Često je zadirkuju navijačice i popuralna ekipa u školi.Ironično je to što je Finn vođa napada u školskoj football momčadi s talentom za pjevanje. Mora odlučiti hoće li žrtvovati reputaciju zbog Glee kluba. U klub se također pridružuju Mercedes Jones "diva koja odbija pjevati back vokale",Artie Abrams,paralizirani gitarist,Kurt Hummel,gay muški soprano,koji se muči s identitetom i Tina Cohen-Chang,punk rockerica koja se skriva iza plavih pramenova i svojeg stava.


Moj komentar na seriju : Seriju preporučujem svakome tko voli dobru glazbu,zanimljive likove i zaplete,dobru komediju. Ovo je tip serije koja vam priraste srcu,čak iako vas naživciraju neki likovi,sa svačijom pričom se povežete. Likovi i lineovi su jednostavno spaljeni,pogotovo Sue. Obrade pjesama su im jednostovno savršene,evo popisa pjesama za prvu sezonu : [You must be registered and logged in to see this link.]
Trenutno se emitira druga sezona,i preporučujem je svima :D Najdraži likovi su mi Kurt i Puck,od ženskih Mercedes i Quinn,iako su mi ostali također super. Može gledati ovdje : [You must be registered and logged in to see this link.] . Ako pogledate,javite dojmove ;) ! Također ne počnu pjevati onako negdje na ulici,nego uvijek ima razlog,npr. neki nastup,vježbe za natjecanje,fantazije (kad se zamisle da pjevaju) itd....

Poster za prvu sezonu :[You must be registered and logged in to see this image.]
Poster za drugu sezonu : [You must be registered and logged in to see this image.]

Evo nekih odbrada (stavit ću samo ove popularnije pjesme,to jest novije hitove,ima ih većinom starijih hitova) :





XxlolipopxX
XxlolipopxX
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 664
Join date : 27.06.2010
Age : 26
Lokacija : In my crazy dreams *-* ♥

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by Cloud Razor pet stu 05, 2010 5:19 pm

GLEE! Zašto ova tema nema postova? Glee is the best Mad
Isuse, kak ih ohh-bož-av-am. KUUURT♥️
Tek sam pogledala prvu sezonu, drugu još nisam počela.

Jednostavno obožavam ♥️! Svi dečki su mmm...zgodni. [;
Kurt ♥️ Finn ♥️ Puck (Puck, oh, Puck. Samo da se riješi 'mohawka') ♥️ Jesse ♥️ ii naravno Will *___*

Rachel mi je odvratna. Jednostavno neprirodna. Tinaaa! *__*
Cloud Razor
Cloud Razor
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1831
Join date : 25.07.2010
Age : 25
Lokacija : Snickersland♥

http://weheartit.com/stunninger

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by Princess. pet stu 05, 2010 9:47 pm

Ja to ne pratim.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by XxlolipopxX sub stu 06, 2010 7:53 am

Cloud Razor je napisao/la:GLEE! Zašto ova tema nema postova? Glee is the best Mad
Isuse, kak ih ohh-bož-av-am. KUUURT♥️
Tek sam pogledala prvu sezonu, drugu još nisam počela.

Jednostavno obožavam ♥️! Svi dečki su mmm...zgodni. [;
Kurt ♥️ Finn ♥️ Puck (Puck, oh, Puck. Samo da se riješi 'mohawka') ♥️ Jesse ♥️ ii naravno Will *___*

Rachel mi je odvratna. Jednostavno neprirodna. Tinaaa! *__*

Ajme konačno netko na ovom forumu tko prati,kad jučer vidjela post baš sam se razveselila :D

I meni je Kurt najdraži ♥️ ! I Puck mi je najbolji i najzgodniji,Finn je pomalo priglup,nije Pucku ni do koljena.
I meni se ne sviđa Rachel,ali totalno je smiješna i totalno parodiran lik. I sviđa mi se to što su u ostalim filmovima/serijama o pjevanju glavne likice obično neke stidljive curice koje misle da ne znaju pjevati,a Rachel je baš samopouzdana i arogantna. Meni su od ženskih likova najbolje Mercede,Quinn i Britanny i carica Sue. Quinn me u početku živcirala,ali poslije mi je postala simpatična,bilo mi je je žao,a ona i Puck su najljepši par <3 Mercedes mi je prefora,i ženska rastura u pjevanju,obožavam prijateljstvo između Kurta i nje. I naravno Britanny i Sue sa svojim provalama ! Kraljice,pogotovo Britanny. U drugoj sezoni,Britanny dobiva veću ulogu,kao i Santana koju isto obožavam. Brittany rastura u pjevanju,a tek u plesu,HeMo (Heather Morris) rula :
Spoiler:
Obožavam prijateljstvo B i S :
[You must be registered and logged in to see this image.]
I naravno Quick :
Spoiler:

Kad pogledaš drugu sezonu,javi pa da tu komentiramo :) Idući tjedan izlazi šesta epizoda druge sezone,pa javi kad me sustigneš. PS. Kakvo ti je bilo finale prve sezone?
XxlolipopxX
XxlolipopxX
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 664
Join date : 27.06.2010
Age : 26
Lokacija : In my crazy dreams *-* ♥

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by Cinderella sub stu 06, 2010 10:12 am

gledala sam prvu sezonu
drugu sam prve dvije epizode
neda mi se
a i nemam vremena
Cinderella
Cinderella
Dude
Dude

Broj postova : 864
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Lokacija : In your dreams.

http://fallingapartforyou.tumblr.com

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by XxlolipopxX sub stu 06, 2010 10:41 am

Cinderella je napisao/la:gledala sam prvu sezonu
drugu sam prve dvije epizode
neda mi se
a i nemam vremena

Moj savjet ti je da kad nađeš vremena (možda preko zimskih praznika) nastaviš gledati,treća i četvrta su super (pogotovo sve u vezi Kurta i njegovog tate,dolazi novi lik-onaj Sam iz prve epizode s audicija),peta je malo lošija,ali je okej :)
XxlolipopxX
XxlolipopxX
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 664
Join date : 27.06.2010
Age : 26
Lokacija : In my crazy dreams *-* ♥

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by Cloud Razor ned stu 07, 2010 2:42 pm

Ajme finale prve mi je onak. Ne sviđa mi se šta je skroz tak tužno, al svejedno je okej. Kak sam ljuta šta nisu pobjedili, al whatever. Sue je kralj'ca! (: I mala Beth je prekorasnaaa! < 33
Evo skida mi se 1,2,3,4 od druge sezone pa cu to gledat ovih dana (:

Kako mi je savršena bila GaGa epizoda pff *___* Kurtove štikle OH MY GLEE! O: Quinn je imala preksrasne trepavice, a tek Rachel u onoj crnoj haljini i očalama...uff! I like it! Mad

Cloud Razor
Cloud Razor
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1831
Join date : 25.07.2010
Age : 25
Lokacija : Snickersland♥

http://weheartit.com/stunninger

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by XxlolipopxX ned stu 07, 2010 4:40 pm

Cloud Razor je napisao/la:Ajme finale prve mi je onak. Ne sviđa mi se šta je skroz tak tužno, al svejedno je okej. Kak sam ljuta šta nisu pobjedili, al whatever. Sue je kralj'ca! (: I mala Beth je prekorasnaaa! < 33
Evo skida mi se 1,2,3,4 od druge sezone pa cu to gledat ovih dana (:

Kako mi je savršena bila GaGa epizoda pff *___* Kurtove štikle OH MY GLEE! O: Quinn je imala preksrasne trepavice, a tek Rachel u onoj crnoj haljini i očalama...uff! I like it! Mad


I meni je finale bilo jako tužno :( Mala Beth je preslatka,glupa Rachelina mama ju posvojila nažalost -.- Najjače mi je bilo kad je Puck htio da kćer nazovu Jacky Daniels po onom alkoholnom piću,obožavam ga - car <3
I meni je Lady Gaga/Kiss epizoda bila savršena,bolji su od Gage,pogotovo Santana i Kurt. Svaka čast Chrisu Colferu što je bio u tolikim štiklama. Najbolji mi je bio Brittanyin styling za Gagu. Brittany će ti biti vjerojatno jedan od naj likova u drugoj sezoni :D Evo malo fan arta,tko je radio svaka čast :
[You must be registered and logged in to see this image.]
Spoiler:
XxlolipopxX
XxlolipopxX
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 664
Join date : 27.06.2010
Age : 26
Lokacija : In my crazy dreams *-* ♥

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by Cloud Razor ned stu 07, 2010 6:47 pm

Santana mi je bila predobra u GaGi! Ajme, onaj Kiss number < 33 Puck je bio preeeseksi s onin crvenim ružem xD

Čekček..Rachel je stavila šiške? Fuj joj stoji xD
Cloud Razor
Cloud Razor
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1831
Join date : 25.07.2010
Age : 25
Lokacija : Snickersland♥

http://weheartit.com/stunninger

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by XxlolipopxX ned stu 07, 2010 7:20 pm

Meni je Lea Michele (Rachel) ljepša sa šisškama,jer joj toliko ne dolazi do izražaja veliki nos i usta. Od ženskih vokala osim Rachel i Mercedes su također najbolje Quinn i Santana. Ma kad bolje razmislim svi su odlični,jedino mi Finn nekad malo previše krešti.Kurt,Puck i Sam (novi lik u drugoj sezoni) najbolje pjevaju od muških,po mom mišljenju :)
XxlolipopxX
XxlolipopxX
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 664
Join date : 27.06.2010
Age : 26
Lokacija : In my crazy dreams *-* ♥

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by Cloud Razor ned stu 07, 2010 9:28 pm

XxlolipopxX je napisao/la:Meni je Lea Michele (Rachel) ljepša sa šisškama,jer joj toliko ne dolazi do izražaja veliki nos i usta. Od ženskih vokala osim Rachel i Mercedes su također najbolje Quinn i Santana. Ma kad bolje razmislim svi su odlični,jedino mi Finn nekad malo previše krešti.Kurt,Puck i Sam (novi lik u drugoj sezoni) najbolje pjevaju od muških,po mom mišljenju :)

Totalnoo se slažem! I kad bolje razmislim, slažem se s tim s Rachel isto. Ljepša je ovak. I kako je bila zgooodna u Britney Spears izdanju.

Spoiler:

Pogledala sam prve dvije druge sezone. OH WOWWWW! *__* predobre su epizode, posebno lajkam što Rach na kraju druge pjeva pjesmu od Paramore(The Only Exception! < 33). I ona Sunshine OMG! Kak je slatkaaa! A onaj tip ima ogromna usta ^^

Spoiler:
Cloud Razor
Cloud Razor
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1831
Join date : 25.07.2010
Age : 25
Lokacija : Snickersland♥

http://weheartit.com/stunninger

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by XxlolipopxX pon stu 08, 2010 8:50 am

Cloud Razor je napisao/la:
XxlolipopxX je napisao/la:Meni je Lea Michele (Rachel) ljepša sa šisškama,jer joj toliko ne dolazi do izražaja veliki nos i usta. Od ženskih vokala osim Rachel i Mercedes su također najbolje Quinn i Santana. Ma kad bolje razmislim svi su odlični,jedino mi Finn nekad malo previše krešti.Kurt,Puck i Sam (novi lik u drugoj sezoni) najbolje pjevaju od muških,po mom mišljenju :)

Totalnoo se slažem! I kad bolje razmislim, slažem se s tim s Rachel isto. Ljepša je ovak. I kako je bila zgooodna u Britney Spears izdanju.

Spoiler:

Pogledala sam prve dvije druge sezone. OH WOWWWW! *__* predobre su epizode, posebno lajkam što Rach na kraju druge pjeva pjesmu od Paramore(The Only Exception! < 33). I ona Sunshine OMG! Kak je slatkaaa! A onaj tip ima ogromna usta ^^

Spoiler:

Ni meni se Will ne sviđa u drugoj sezoni kao prije. Sam (tip s ogromnim ustima) odlično pjeva,pogotovo Bilionare *_*
Da,uncle Jesse je ostario,ne znam koliko točno xD.Sad ti tek dolaze najbolje epizode (treća je nekako tužna,ali meni je jedna od najdražih).
XxlolipopxX
XxlolipopxX
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 664
Join date : 27.06.2010
Age : 26
Lokacija : In my crazy dreams *-* ♥

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by Cloud Razor pon stu 08, 2010 9:44 am



Ni meni se Will ne sviđa u drugoj sezoni kao prije. Sam (tip s ogromnim ustima) odlično pjeva,pogotovo Bilionare *_*
Da,uncle Jesse je ostario,ne znam koliko točno xD.Sad ti tek dolaze najbolje epizode (treća je nekako tužna,ali meni je jedna od najdražih).

Počela sam gledat treću ^^
Mislim da je meni the best ever epka vjerojatno lady gaga ili the power of madonna ^^
ima ih (:

Spoiler:
Cloud Razor
Cloud Razor
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1831
Join date : 25.07.2010
Age : 25
Lokacija : Snickersland♥

http://weheartit.com/stunninger

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by XxlolipopxX pon stu 08, 2010 6:32 pm

Cloud Razor je napisao/la:


Ni meni se Will ne sviđa u drugoj sezoni kao prije. Sam (tip s ogromnim ustima) odlično pjeva,pogotovo Bilionare *_*
Da,uncle Jesse je ostario,ne znam koliko točno xD.Sad ti tek dolaze najbolje epizode (treća je nekako tužna,ali meni je jedna od najdražih).

Počela sam gledat treću ^^
Mislim da je meni the best ever epka vjerojatno lady gaga ili the power of madonna ^^
ima ih (:

Spoiler:

Prvo boldano - ja ih nisam nikad baš nešto shippovala,valjda zbog razloga njihovog prekida : Dok su bili zajedno cijelo vrijeme su mislili na druge. Ja volim Finna i Rachel,Quinn i Pucka <3 Iako su mi P i R također simpatični :)

Drugo boldano - meni su oni fora kao bff,because they make the culture. Kurt : "You`re black,I`m gay,we make the culture." (to je iz Madonna epizode,valjda) :P Bili bi sladak par,naravno da Kurt nije gay.

I zadnje - u potpunosti se slažem,Quinn joj je stvarno pomogla oko samopouzdanja,a Mecedes Quinn s trudnoćom :D
XxlolipopxX
XxlolipopxX
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 664
Join date : 27.06.2010
Age : 26
Lokacija : In my crazy dreams *-* ♥

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by Cloud Razor pon stu 08, 2010 9:33 pm

Uuue, pogledala sam do pete ^^.
Kad izlazi šesta?

Pff, kako ja nemogu pojmit Emmu i Willa zajedno. Uopce mi nisu jedno za drugo.>.< A Will je na neki čudni način čak i zgodan(pogotovo tam kad uvježbavaju za mjuzikl, pa kad nosi sam kravatu OMG *__*)

i onaj lik Sam oh-my-glee.
Šteta što je Puck ošo.-.-
Cloud Razor
Cloud Razor
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1831
Join date : 25.07.2010
Age : 25
Lokacija : Snickersland♥

http://weheartit.com/stunninger

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by XxlolipopxX pon stu 08, 2010 9:39 pm

Cloud Razor je napisao/la:Uuue, pogledala sam do pete ^^.
Kad izlazi šesta?

Pff, kako ja nemogu pojmit Emmu i Willa zajedno. Uopce mi nisu jedno za drugo.>.< A Will je na neki čudni način čak i zgodan(pogotovo tam kad uvježbavaju za mjuzikl, pa kad nosi sam kravatu OMG *__*)

i onaj lik Sam oh-my-glee.
Šteta što je Puck ošo.-.-

Šesta se u Americi prikazuje u utorkom,a mi može skinuti u srijedu ili gledati online. Ni meni nisu Schuester i Emma baš nešto,nerviraju me često. Sam mi je simpa,lijepo pjeva,ali samo je jedan Puck <3 Puck se vraća u ovotjednoj epizodi :D
XxlolipopxX
XxlolipopxX
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 664
Join date : 27.06.2010
Age : 26
Lokacija : In my crazy dreams *-* ♥

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by Wwinner pon pro 27, 2010 4:18 pm

pocela da gledam. konacno. xD
Wwinner
Wwinner
Nerd
Nerd

Broj postova : 179
Join date : 26.12.2010
Age : 29
Lokacija : dreams are only thing that we have.^^

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by Phalange. sub ruj 17, 2011 10:22 am

Uuuuuu ja moram priznat da sam ja pravi GleeK *_*
Zaljubila sam se u prvu epizodu i vec više mjeseci pokušavam pronać knjigu al je nikad nema ><

Najljepši mi je Puck *_* on i Quinn su savršen par baš ono *__________*
Rachel mi je super ona i njena gluma su baš super :D
Emma mi je isto super i smješna je kako stalno nešto čistucka xd
Tina i Artie super glume a i žao mi je Artia jer mu je san bio da postane plesač u jednoj epizodi :'(

Mercedes je prava DIVA *_____________*
Sam ima prevelika usta ali super pjeva :S Finn mi nije bas zgodan i malo je glupav xd

Al ono serija je prefora i jedva cekam 3 sezonu *_____________*


Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by Princess. sub ruj 17, 2011 2:29 pm

Meni je to bezveze. Ne znam zašto su svi poludili za tim.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by Primrose sub ruj 17, 2011 2:58 pm

Meni je to predobro. :D Ali ima glupih likova. To je jedna od 3 serije koje redovito pratim. Jedva čekam utorak da izađe 3 sezona ^^
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by PaperღHearts uto ruj 27, 2011 7:21 pm

Gledam.Totalno je cool i smesna serija. ^^
PaperღHearts
PaperღHearts
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 272
Join date : 22.07.2010
Age : 28
Lokacija : In my happyland with Ian.

http://twitter.com/MayaError

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by Phalange. pet lis 07, 2011 4:37 pm

I sad je izašla nova sezona, al se ne pikazuje kod nas...-.-'
Mislim da cu morat downloadat s interneta :33
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by Classy pet lis 07, 2011 8:43 pm

Ja nikako da uhvatim vremena da pogledam epizode nove sezone.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by *LadyBird* sub lis 08, 2011 10:37 am

Ne pratim to. Ne sviđa mi se, nimalo.
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by Primrose sub lis 08, 2011 1:52 pm

Meni je počelo biti glupo. Ali sudeći po spoilerima bt ce dobro opet. Ali fali mi Sam NENORMALNOOOO!
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Glee Empty Re: Glee

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.